Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ilyen férfival, ilyen helyzetben? fórum

Ilyen férfival, ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
207. Bekacomb (válaszként erre: 176. - F2ff7589d1)
2016. nov. 21. 10:39
Szerintem nem szerelmet érzel, hanem valami beteges ragaszkodást. Ha szeretnéd, megértenéd, hogy most próbál kezdeni az életével valamit. És támogatnád. Észrevetted, hogy minden egyes mondatodban csak magadról beszélsz, de valahogy sosem próbálod meg az ő oldaláról megközelíteni a dolgokat? Hogy vajon mit miért tesz? Saját magad vagy bizonytalan, nem ő tesz azzá. Képtelen vagy megbízni benne, pedig nem adott okot a féltékenykedésre vagy arra, hogy megbeszélés nélkül bemenj a munkahelyére. Normális kapcsolatban ez amúgy nem is lenne probléma, de ismerve az előzményeket én nem lepődöm meg hogy kiakadt. Szerintem igaza volt a barátnőidnek akkor, mikor türelemre intettek. Ezzel még nem kellett volna meghazudtolnod önmagad, viszont bizonyíthattad volna, hogy szereted, és tiszteletben tartod a törekvéseit. Ne haragudj, de nagyon önző ember vagy. A srác sokkal komolyabb, érettebb egy komoly kapcsolatra mint te. Ezzel nincs is baj, de emiatt nem illetek össze. Szerintem még sokat fogsz szenvedni a természeted miatt, de ne legyen igazam. Remélem, hamar túl leszel ezen, mert nem kívánok neked szenvedést.
2016. nov. 21. 09:25

Nem tudom, mert teljesen nem olvastam végig a fórumot, lehet hogy tévedek.

De van egy lány, egy másik oldalon, Gyakorikérdések.hu,ahol vagy 10 kérdést írt ki, mert olyan féltékeny volt a pasijára,eleinte válaszolgattunk, de rájöttünk egy és ugyanaz.A pasi munkatársára,aki 50 körüli volt, meg hasonló,ijesztő volt, már beteges...

Lehet hogy nem ő az...csak emlékezetet rá..

205. PöttyösPanka (válaszként erre: 203. - Huncut Inci)
2016. nov. 20. 08:25
Sajnálom, hogy ennyire kiábrándult és elkeseredett vagy, biztosan nagyon sok rossz tapasztalatod volt férfiakkal és nőkkel egyaránt :( Remélem sikerül kilábalnod a rezignáltságból, és újra megbíznod az emberekben :)
204. da16c888de (válaszként erre: 203. - Huncut Inci)
2016. nov. 20. 07:37

Ezt jól összefoglaltad!

👍

203. Huncut Inci (válaszként erre: 176. - F2ff7589d1)
2016. nov. 20. 04:57

Szia. Megértelek teljesen de sajnos ennek a kapcsolatnak vége, bele sem kellett volna soha kezdeni. én nem hibáztatlak, szerintem minden nő aki volt már szerelmes kapott ilyen férfit aki csak kihasználta és szinte minden szerelmes nő elkövette ezeket a hibákat. persze csak a sors döntötte el hogy kinek milyen vége lett. aki terhes lett egy ilyen alaktól azok nagyon rosszul jártak és ők azok akik itt beszólogatnak neked mert nem tudtak megszabadulni a tiedhez hasonló alaktól.. aki csak járt ilyen pasival az jobban járt. :D hidd el. te is jobban jártál, csak még nem tudod.

Te szereted ő pedig nem szeret. Ha egy férfinak nincsenek érzései, ha olyan hogy kihasznál akkor azon nem igazán lehet változtatni.



Én nem nagyon tudok neked pasi ügyben segíteni.

Azt látom hogy ez a fiú szerintem nem szeret téged, egyáltalán. Nem tervez veled közös jövőt.

Ha szeretne és tervezne veled akkor a tudtodra adná. Nem ordítozna veled nem alázna meg még akkor sem ha helytelenül viselkedsz pl beállítasz hozzá a műhelybe és őt keresed. Ami szerintem nem helyes se m egy barátnőtől sem egy feleségtől több okból sem.

Te ragaszkodsz hozzá, szereted, neki pedig kényelmes hogy amíg nincs más komoly nője akit nem csak megdughat hanem ki is használhat.. Dolgozol, keresel, nem kell eltartania,neki ez így kényelmes. de nem szeret. ha szeretne tenne érted és igen készítené a lakást, nem kocsit meg motort venne az erre szánt pénzen és nem hitegetne.

Ráadásul valószínűleg van valakije a leírtak alapján, rajtad kívül. Nem, nem az idős néni, nem is valószínű hogy kolléga, hanem valami sovány fiatal nagymellű nőt néznék akihez az állítólagos másodállás helyett eljárkál.

Az hogy dolgozik talán igaz, de a másodállás meg a 22-ig munka és a mondogatás hogy érted teszi, számodra is világossá vált hogy egytől egyig hazugság. Eljár valahova.

Én sem hiszem hogy egyszeri eset volt hogy hamarabb elmehetett pont akkor amikor te arra jártál és az sem valószínű, hogy minden nap amikor hamarabb elmegy azért tenné hogy csak kiszellőztesse a fejét, meg barátokkal beszélgessen, pláne ha nem is találkoztok aznap. Meg ha annyira ideges lett a látogatásod miatt, nem csak egy kicsit kellemetlen volt, akkor ott gáz van…

A legtöbb férfi ilyen ezen ne csodálkozz! Persze vannak kivételek akit te is keresel aki szeret és aki ha azt mondja hogy dolgozik és érted teszi akkor tényleg úgy van, de ez a fiú, nem az a fiú.

Mindenesetre az nagyon rossz ötlet volt hogy a munkahelyére bementél drámázni. Ennyire nem szabadna megalázkodni egy férfi előtt se hogy mások előtt szerelmet vallasz neki, ő pedig kapva az alkalmon kikosaraz és elzavar, lekiabál. Sem ennyire kinyilvánítani az érzelmeidet nem kellett volna.

A férfi az férfi. a legtöbb ilyen, a kivétel pedig sajnos nagyon kevés és nem sikerült megtalálnod. De egyiket sem kellene kivételként kezelni mert éppen azt használják ki hogy minden nő azt a néhány különleges férfit keresi aki tud szeretni és rögtön úgy is kezelik az egyszerű férfiakat is mintha különlegesek lennének. és ebből vannak aztán a keserű csalódások.


Persze szerelmesen az ember lánya csinál ostobaságokat amiket józanon hideg fejjel nem tenne még rossz álmában sem de…de hát sokat nem tudok rá mondani.

Az még belefért és talán jó ötlet is volt hogy munka után „víííletlenül” pont arra mész haza ahol állítólag túlórázik, hogy megnézd ott van-e az autója és igazat mondott-e. és nem-e csak kitalálta az egészet hogy addig nőzhessen vagy portyázzon valahol.

Bármennyire is kiábrándító, láthattad hogy hazudott. Azt számon kérhetted volna valamikor kettesben, bár lehet felesleges mert arra is hazudott volna valamit. Másfél óra vagy még több minden nap amivel hamarabb elmegy akár együtt vagytok akár nem azért sok idő.. pont egy menetre elég.

de attól még bemenni a munkahelyére és keresni nem kellett volna. bár legalább láthattad hogy nem volt természetes a reakciója, nem egy olyan emberé volt aki fülig szerelmes lenne beléd. aki szeret az nem kér olyasmire hogy ne keresd. Aki szeret az látni akar ahogy te is látni akarod. hiányzik minden nap órában, percben.

Ez a fiú az anyukája pici fia. albérlet nem jó neki egyik ezért másik azért.. vagy ha elfogadja azt is az egészet neked kell fizetni ez igy elég egyértelmű hogy csak kihasznál.

Van pár ismerősöm akikkel így bánt a fiújuk élettársuk és sajnos minden esetben beigazolódott a gyanújuk. volt egy másik nő az életükben.


Még valami..

Nem veszed észre hogy minél jobban megköszönöd a nemlétező tanácsaikat, minél inkább magad felé helyezed a naphosszat neten lógó nőciket annál nagyobbat rúgnak beléd itt??

Irigyek rád mert állításod szerint fiatal vagy és mert azt sejtik látatlanban, vagyis a képzeletükben amit kiad az idejük hogy meseszép lány lehetsz még az övékénél is több szabadidővel. Tanácsot egy sem ad, meg nem is nagyon tudnak, aki mégis tudna az csak azért sem..


Ilyen láthatóan támadó alakok vannak ne valld be hogy hisztis vagy, pláne ne emeld magad felé a támadókat szavakkal se mert eltaposnak. Hidd el ők sem különbek akik nálad vagy talán esetleg igen (gyengébbek) akik beszólogatnak és téged hibáztatnak egy farok miatt, sőt lehet hogy ők még nagyobb sárkányok, csak nem vallják be. De így hogy avval kezdted hogy heves természetű vagy, ők pedig tagadják, még a saját hibáikat is rád kenik. Úgy tesznek most mintha ők lennének a miss tökéletesek, holott nem azok, gyengébbek, gyerekesebbek és jobban megjárták a tiedhez hasonló alakokkal mint te és ezzel palástolják a gyengeségüket hogy támadnak és hibáztatnak téged.

Különben vannak nálad nagyobb házisárkányok is akiknek a párjuk nem adott okot a féltékenykedésre,vagyis nem voltak titokzatos másodállások ahonnan mindig órákkal előbb elmegy, se túlórák sem eltűnések, nem költötte új kocsira motorra egyéb más nőknek való imponálásra szolgáló luxuscikkekre a családra félretett pénzt és nem kezdett el szokatlanul cicomázkodni, még a párját sem hanyagolta el. mindössze olyan munkája volt a férjnek hogy néha nőkkel is kellett találkoznia, de semmi egyéb.. ott is nyomozgatott a sárkány és nem látott semmi konkrétat és ott mégis igazat adtak a nőnek holott szerintem csak sárkány volt.

Összefoglalva. Aki nem segítő szándékkal jön hanem csak úgy tesz azokat torkold le nyugodtan! hidd el nem lehet velük másképp. Nekik is megmutathatod a „sárkány” természetedet. Nem kell félni!

Pont a kedvességedet félénkségedet használják ki hogy kígyót békát kiabáljanak rád. Ha visszacsapsz vagy mindenkivel olyan a fogadj isten amilyen az adjon isten, hamarabb megbecsülnek.


Ne értsd félre! én amennyire tudok segítek,de hát itt ebben nem igazán tudok, egy ilyen teljesen egyoldalú kihasználásra épülő a kapcsolatnak egy anyuci pici fiával, se jelene se jövője.

Elsősorban azért szóltam hozzá mert nem bírom ha valakire így csoportosan rátámadnak minden ok nélkül.

202. ina87
2016. okt. 30. 13:44
keress egy másik korodbeli fiút,nyilván az a felállás h korkülönbség a másik viszont nem értem h ha 1,5 éve voltatok együtt akk miért nem tudtatok változtatni a problémán hisz idáig el kellet h jussatok ahol most tartatok,ha meg már időt kértetek egymástól akk annak az szokott lenni a vége h végkép lezárul a kapcsolat csak h akk meg kár reménykedned pl 2 hónapot szóval inkább legyél tul most rajta mint még hónapokig szenvedjed
201. 2c5f60da64 (válaszként erre: 1. - F2ff7589d1)
2016. okt. 30. 09:18

Minek balhézol vele, ha állítólag szereted?

Ha állandó a konfliktus, miért kellene újra összeköltözni, sőt akár újra találkozgatni? Ezt sosem értettem.


Sokat dolgozik, szeretne otthon pihenni. Ha balhézol, nem olyannak szereted, amilyen, hiszen akkor nem idegesítene semmivel és nem balhéznál, hanem már a puszta jelenlétének is örülnél. Szerintem igaza van, egyébként felesleges új köröket futni.

200. 4975ebdc2f (válaszként erre: 154. - Csikil4ny)
2016. okt. 28. 19:28
A fórum inditoja az aki nem kerek ebben a storyban. Az őszödi beszéd szavaival élve ezt elkurta ...Senki nem kötelezte hogy rágja otthon a körmét! Fiatal nő, éljen tanuljon dolgozzon sportoljon! Foglalja el magát ,próbáljon előre jutni....mint a férfi aki kigurizi a belét.
199. ironizáló (válaszként erre: 196. - Csikil4ny)
2016. okt. 28. 19:25
Köszönöm. Igazából meghallgatnék olyat,akinek segítség volt a segítség. Érdekes lenne egy ilyen beszámoló.
2016. okt. 28. 18:43
Bocsika, de simán lehet rám féltékenynek lenni, és nem vagyok vén :DDDDDDDDDDDDDDD
197. massalhangzo (válaszként erre: 188. - Csikil4ny)
2016. okt. 28. 18:36

ertem, hogy mire irtad, de most nagyon csalodott, duhos, mast hibaztato


az elejetol nem passzolnak, azert voltak a konfliktusok, szakitasok. o azt gondolta, most nagy bekules, es a pasi bizonyit, lohol stb. ehelyett kapott egy lecseszest es nyilvanvalo jelet annak, hogy nincs szerelmes odaadas

196. csikil4ny (válaszként erre: 192. - Ironizáló)
2016. okt. 28. 18:01
Beszéltetik és kérdésekkel rávezetik, hogy a problémáit maga oldja meg. Kicsit komplexebb a dolog, mert az önbizalomhiány csaknem minden esetben a gyermekkorban alakul ki, akinek a párkapcsolataiban ilyen jellegű problémák vannak, azok már eleve valahol nem úgy oldják meg a problémáikat/vagy nem oldják meg, mint egy átlagban egészséges lelkületű ember.
195. ironizáló (válaszként erre: 194. - Mézes-Krémes)
2016. okt. 28. 14:06
Értem. Elég félelmetes lehetett. Jó, hogy vége lett.
194. Mézes-Krémes (válaszként erre: 192. - Ironizáló)
2016. okt. 28. 13:42
Nem tudom. Én egyszer elvittem pszichologushoz a pasimat. Először egyedül konzultáltam vele, elmondtam a problémát, majd ő egyszer hajlandó volt eljönni velem hozzá, ahol ketten beszélgettek, terápiát ajánlott. De soha többé nem volt hajlandó sajnos elmenni a kezelésekre, azt mondta, neki semmi baja. A doki nekem azt javasolta, hogy ha nem kezelteti magát lépjek ki belőle, mert szerinte súlyos gondokkal küzd, és ember vagyok, nem Jézus...
193. 4975ebdc2f (válaszként erre: 176. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 13:36
Szeret belőled kifelé.Mar a nagyobb fejével gondolkodva megkérdezte magától kell e ez neki. Nem.Sajnallak mert egy torekvo és igazán türelmes pasit hisztiztel el magad mellől. Hagyd élni dolgozni tanulni céljait elérni. Te még a giga ráérős idodben keress valami értelmes elfoglaltságot.Tanulj vállalj még valami melót sportolj, meditálj.Sok szerencsét a további eletedhez. Borzasztóan gyerekes vagy.
2016. okt. 28. 13:24
Egyébként ilyen esetekkel hogyan dolgoznak terápiában? És itt most nem a gyerekkor évekig tartó elemzésére gondolok.
191. Mézes-Krémes (válaszként erre: 189. - Túrógombócka)
2016. okt. 28. 13:13
Szerintem is. Volt ilyen emberem, tudom. Félelmetes, hosszú távon nem lehet viselni. Akinek pici esze is van, menekülőre fogja.
2016. okt. 28. 13:10
Nagy az Isten állatkertje, fórumindító, kezeltessed magadat, súlyos problémák vannak a fejedben.
189. túrógombócka (válaszként erre: 187. - Massalhangzo)
2016. okt. 28. 13:09

lehet, h megkapta volna ettől a pasitól, ha normálisan viselkedik.

a féltékenységi rohamok (egy 50 éves nő miatt :DDD ), az minden, csak nem normális.

veletek ellentétben azt gondolom, nem a pasival van a gond egyáltalán. AngryBird a következő kapcsolatában is pont ugyanezt fogja csinálni.

188. csikil4ny (válaszként erre: 187. - Massalhangzo)
2016. okt. 28. 13:07
A hozzaszolasom csak a forumindito elozo bejegyzesevel egyutt ertelmezheto...
187. massalhangzo (válaszként erre: 185. - Csikil4ny)
2016. okt. 28. 12:49

ez alapjan a nok es ferfiak 99 szazalekat be kene zaratni, amiert szerelmesen hulyen viselkedik, baromsagokat csinal, es egy fuszalra is feltekenykedne :D


ugyan mar, aki soha nem kovetett el hibat, nem viselkedett ostoban es gazul, plane mikor o meg szerelmes volt, a pasi/no pedig mar nem es szakitasban voltak, az nem is volt igazan szerelmes meg, csak azt hiszi


igen, minden hibat, amit csak lehetett, elkovetett ez a csajszi, de valoszinuleg azert vergodik folyamatosan a kapcsolatban es utana, mert a palitol nem azt kapja, amit akarna. keressen olyat, akitol azt kapja

186. massalhangzo (válaszként erre: 176. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 12:30

te ha szeretsz valakit, kidobod a szuleid hazabol, otthagyod a kozos alberletben egyedul?


nagyon eretlennek tunsz egy igazi kapcsolatra. ahogy a srac viselkedett veled, az teljesen termeszetes reakcio volt arra, hogy odamentel, az elmult idoszakok tortenesei utan


szerintem nem hasznalja ki, hogy szerelmes(?) vagy bele. csak mar elege van, ami teljesen ertheto. kidobtad ketszer, gondolom, nem volt azoknak sem igazi komoly oka, csak valami hiszti. most nem vagytok egyutt, nalad rezeg a lec, mert mar besokallt toled, erre te nyaggatod munka, vizsga miatt es odajarsz a munkahelyere pofavizitelni. tenyleg mindent megteszel, hogy a maradek erzeseit is kiold, es teljesen biztos lehessen abban, hogy ilyen novel ne akarjon semmit

185. csikil4ny (válaszként erre: 164. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 12:18
Ezek utan mar tenyleg pszichiatrian a helyed, ha akarsz tole meg valamit.
184. ironizáló (válaszként erre: 183. - 2e137fbcc7)
2016. okt. 28. 11:48
Pont most jutott eszembe nekem is az a csaj. Ment a pasija vonattal külföldre autóért és itt pörgött, hogy tuti hazudik :) az is durva volt.
183. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 182. - Túrógombócka)
2016. okt. 28. 11:01

Igen, szerintem is szép kis csajszi lehet :)

Ezért sem normàlis ez a nagy fokú önbizalomhiàny, hogy màr arra is féltékeny ha a pasija az 50-es kolléganővel jòl eldumàlgat.

Engem tökre emlékeztet Angrybird arra a betegesen féltékeny csajra aki egy tonna fòrumot indìtott a témàban...a legutolsò amit làttam tàn az volt, amikor azzal vàlt gyanùssà a palija, hogy vmi hasznàlt kocsiért akart kimenni külföldre a haverjàval. :)

182. túrógombócka (válaszként erre: 179. - Ironizáló)
2016. okt. 28. 10:55
azt gondolom, a csaj szép lehet és jó az ágyban. csak ezért viselte el eddig, de talán már rájött, hogy ez kevés, így nem lehet élni.
2016. okt. 28. 09:56

Én ezt a bejàrkàlunk a màsik munkahelyére bratyizni/szàmonkérni/meglepni stb. dolgot sosem értettem, és őszintén szòlva meg sem fordult soha a fejemben hogy rendszeresen ott téblàboljak. Nyilvàn pàrszor én is beugrottam de pàr percre. Nem is dolgoztam olyan helyen, ahol ìgy bejàrkàlna a pereputty...

Angrybird, bàntàs nélkül és a te érdekedben mondom hogy kérj segìtséget, mert a viselkedésed személyiségzavarra is enged(het) következtetni. Vannak temperamentumosabb emberek, de ez tùlmegy ezen. Jàrtam hasonlò cipőben és tapasztalatbòl mondom, hogyha ilyesmiről van szò, minden kapcsolatodat tönkre fogja tenni.

Ezt a sràcot hagyd, mert màr csak ùjabb sebeket remélhetsz maximum tőle. Nagyon fiatal vagy, tùlleszel rajta, ne ragaszkodj a pàrkapcsolat illùziòjàhoz. Ebben a történetben nincs több kraft màr csak Héja nàsz az avaron, ne bàntsàtok tovàbb egymàst.

180. PöttyösPanka (válaszként erre: 179. - Ironizáló)
2016. okt. 28. 09:21
Ezért gondolom, hogy őrülten szerelmes (volt). De ez már tényleg sok lenne bárkinek.
179. ironizáló (válaszként erre: 175. - PöttyösPanka)
2016. okt. 28. 09:12
Mondjuk a faszi sem semmi, hogy még mindig belemegy ezekbe a játszmákba. Egy normális faszival ezt egyszer talán el lehet játszani, de aztán már nem.
178. ironizáló (válaszként erre: 176. - F2ff7589d1)
2016. okt. 28. 08:55
Rátámadni, számonkérni a szerelem nevében nem csúnya dolog? Ezek szerint te sem szereted őt, mert ha szeretem a masikat ilyet nem csinálok vele. Ezt így össze tudod rakni fejben?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook