Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvált anyák fórum

Elvált anyák (beszélgetős fórum)


18. csikil4ny (válaszként erre: 16. - Holdliliom)
2016. okt. 24. 16:37
Semmi különös, tekintettel arra, hogy azelőtt is egyedül neveltem a kicsit, csak volt papírom arról, hogy tartozik hozzánk egy apa is. Tehát sok változás nincs az életünkben. Talán annyi, hogy visszakaptam a barátaimat, sokkal többet megyek társaságba, mint a házasságom ideje alatt. Szerencsém van a szüleimmel, ők néha kisegítenek egy-két hét vakációval.
17. Holdliliom (válaszként erre: 15. - Zsanci79)
2016. okt. 24. 12:19

Szia

Ez bíztató, köszönöm. :) Neten én is próbáltam ismerkedni, több de inkább kevesebb sikerrel egyelőre.

16. Holdliliom (válaszként erre: 14. - Csikil4ny)
2016. okt. 24. 12:18

Szia

Hasonló cipőben járunk. :) Hogy telnek a mindennapjaitok?

15. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Holdliliom)
2016. okt. 24. 11:02

Én is elhagytam a gyerekem apját, nagyon jól tettem.

Kb. 2 és fél év után találtam meg a páromat neten, akivel nagy boldogságban élünk lassan 4 éve, és apja helyett apja a kisfiamnak.

nekem nagy segítségem volt édesanyám személyében, mert mi nála laktunk. Olvasom, hogy neked nincs, így tényleg nagyon nehéz.

Mióta összeköltöztünk a párommal, természetesen mindenben egymásra számítunk.

szóval, én hiszem, hogy mindenki megtalálja a párját, s statisztikailag is a második házasságok, vagy kapcsolatok általában sokkal tartósabbak, sőt talán végérvényes.

Úgyhogy fel a fejjel :)

Sokan lehúzzák a netes ismerkedést, pedig szerintem a Te helyzetedben pont az lenne a legmegfelelőbb.

14. csikil4ny (válaszként erre: 11. - Holdliliom)
2016. okt. 23. 20:53
Az mar eleve jo, hogy nyitni szeretnel masfele. En egy eve valtam, nevelgetem a 4 eves lanyom, de meg nem erzem annak igenyet, hogy ismerkedjek.
2016. okt. 23. 11:24
Igen nagyon nehéz. Tudom de én hiszek benne hogy mindennek eljön a maga ideje. Bocsi de most mennem kell sütök éppen. Du írok.
12. szemtelenke (válaszként erre: 11. - Holdliliom)
2016. okt. 23. 11:20
Eleinte én is így voltam. Fel is adtam, nem is nagyoon találkoztam úgy senkivel, és egyszer csak egy véletlen miatt ismertem meg a páromat :)
2016. okt. 23. 11:16
Nekem egyelőre még az is gondot okoz, hogy hogy találjak időt a magánéletre, olyan szinten, hogy egyáltalán redszeresen tudjak találkozni bárkivel is. :))) Még teljesen egyedül vagyok. Próbálok lavírozni a munka és a gyerekek között, segítség nincs.
2016. okt. 23. 11:05

Őszintén ?? Egyrészt nem mindig megy:-) màsrészt

megteszem ami tőlem telik. Dolgozom aztàn du tanulàs hàzimunka. Este jut idő magànéletre de ezt a férjem elfogadta. Ő is ilyen megosztjuk a feladatokat:-) több mint négy éve vagyunk eggyütt nem volt az gond

hogy rà kevesebb idő jut. Amúgy havi egy nap a miénk amikor apus hétvége van. Akkor csak egymàssal törödünk. Fontos nekünk a minőségi eltöltött idő. De a gyerekekkel is tartunk havi egy nap pizsi napot. Akkor eggyütt alszunk az àgyban eszünk és sokat nevetünk. Igényük van rà még most is. A gyerekeim 20 15 14 10évesek. A nagy màr nem itthon lakik:-)

9. szemtelenke (válaszként erre: 8. - Holdliliom)
2016. okt. 23. 11:00
Rengeteg lemondással, szervezéssel. Nálunk a gyerek része a magánéletnek, ő mindenhol ott van :)
2016. okt. 23. 10:55
Ti hogy tudjátok megoldani, összeegyeztetni a munkát, a magánéletet és a gyerekeket?
7. 67065d8ab8 (válaszként erre: 5. - Holdliliom)
2016. okt. 23. 10:53

Szerintem nem szàmít hàny gyermek van az ember úgyanúgy megtesz minden egyért is meg négyért is! Biztos neked is megvolt a nyomos okod! Mint làtom azóta még egyedűl

élsz. Megkérdezhetem hogy ezt is te szeretnéd hogy így legyen? Vagy aggódsz a gyerekek véleménye miatt?

6. szemtelenke (válaszként erre: 4. - Holdliliom)
2016. okt. 23. 10:47
2 évig voltam egyedül, pont a legnehezebb időszakban, mikor a lányom egész pici volt... 3 éve vagyunk együtt a mostani párommal
5. Holdliliom (válaszként erre: 3. - 67065d8ab8)
2016. okt. 23. 10:45

Szia

Nálunk is én kezdeményeztem, és szintén nem bántam meg.

Gratulálok, 4 gyerekkel... erős nő lehetsz. :)

2016. okt. 23. 10:43

Szia, üdv itt :)

Meddig voltál egyedül, és mióta van párod?

Én több mint egy éve élek egyedül.

2016. okt. 23. 10:42

Szia. 6éve vàltam el. Négy gyerekkel maradtam egyedűl bàr hozzàteszem ezt én kezdeményeztem. Utólag

azt bànom hogy nem tettem meg elöbb. Igaz hogy azóta van új pàrom akit a gyermekeim elfogadtak és szeretnek.De nagyon rögös út vezetett idàig. Neked sok erőt és kitartàst kívànok az életben . Mindenki megérdemli a boldogsàgot te is megtalàlod:-)

2016. okt. 23. 10:36
Szia! Nekem ugyan van párom, de én is elvált vagyok, jó ideig egyedül éltem a kislányommal, szóval van tapasztalatom :)
2016. okt. 23. 10:28

Sziasztok!

En egy egyedül élő Anyuka vagyok, két kis gyerekkel, akik 7 és 9 évesek. Szívesen beszélgetnék más elvált, gyerekét vagy gyerekeit egyedül nevelő anyukákkal, akikkel megoszthatjuk a mindennapokat nehézségeit, munkával, gyerek neveléssel, új pár keresésével kapcsolatban. Tapasztalatokat, ötleteket cserelhenénk, elmondanánk örömünket, bánatunkat.

Hiszen néhány barát mindig jól jön, ki tudhatná ezt jobban, mint mi. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook