Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sok a közömbös ember Magyarországon fórum

Sok a közömbös ember Magyarországon (beszélgetős fórum)

2010. márc. 30. 12:22
Nem csak Magyarorszagon :)
7. 093599874c (válaszként erre: 4. - 831ad879a7)
2008. dec. 9. 12:39

Sziasztok!

A férjem is pont így gondolja. Szerintünk ebben az országban olyan rossz lesz a helyzet, hogy az emberek a megélhetésükért fognak bűnözni.

2008. máj. 26. 08:23
Megöltek egy 17 éves diákot kegyetlen módon. Feltehetően a gimnáziumi osztálytársai végeztek vele. Nem értem ezt a világot.
2008. máj. 23. 07:30
Sok ember a kilátástalanság miatt lesz közömbös mindenre.
2008. máj. 19. 08:15
Éppen a globális felmelegedésről szóló topicban írtam le, hogy szerintem nem is ez lesz itt a legnagyobb probláma, hanem hogy az emberek majd kinyírják egymást egy pohár vízért is. És már jött is a hírekben, kínában a földrengés súlytotta településeken összeverekedtek az ívóvizért.
2008. máj. 19. 08:03
Nem csodálkozom, hogy a gyerekek is egyre durvább dolgokat követnek el.Mi fog még következni?
2008. máj. 19. 07:50

Kár.

És amit egymással művelünk.. Szakadt az eső, és egy bank bejárata elé tudtam behúzódni. Szerinted hányan löktek fel? Még régen sulis koromba mikor e reggeli busszal mentem, beájultam a busz ajtajába. Ha kinyítja a sofőr, én kirepülök. Senki meg nem kérdezte, mi bajom, mikor magamhoz tértem, én is csak néztem, mit keresek ott.. És még sorolhatnám. De biztos mindenkinek van ilyen tapasztalata.

2008. máj. 19. 07:28
Nagyon sok az olyan ember aki nem foglakozik a körülötte történő negatív dolgokkal, értem ezalatt a szemetélést, az állat bántalmazást, stb.Kár, hogy az emberek szemlélete ennyire megváltozott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook