Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas pulzusszámra fagyöngy-galagonya cseppek, használta valaki? fórum

Magas pulzusszámra fagyöngy-galagonya cseppek, használta valaki? (beszélgetős fórum)


2016. okt. 18. 12:31

A szívultrahang elég gyorsan kimutatja ha van valami baj a szíveddel.

Egyébként én is concort szedek már 3 éve,és nekem bevállt.

Évente járok kontrollra.

És a magas pulzust nem a korral kösd össze mert én 26 vagyok :)

2016. okt. 18. 12:17

Én biztos nem kísérleteznék magamon, nekem tökéletesen megfelel a concore, amit az orvos felírt erre.

Esetleg ha kicsit jobban bíznál bennük, akkor kaphatsz rá fix hatóanyag-tatalmú IGAZI gyógyszert, nem pedig valami "táplálékkiegészítőt", amiben ki tudja, mi, és abból mennyi van.

4. júliusi (válaszként erre: 3. - 8ed80e4016)
2016. okt. 18. 10:41

Nem voltam...nem vagyok az az orvoshoz járkálós típus.Megmondom őszintén, valaha eü.szakközépbe jártam, most szociális területem dolgozom.Nem igazán van bizodalmam az orvosokhoz,sok rossz tapasztalat...(nem az emyéim, konkrétan) de elbagatellizálják, elküldenek, ez már a korral jár jelszóval még a fiatalabbakat is...


Nekem fel se tűnt volna ha időnként nem mérjük meg magunknak a várnyomást, és pulsométerrel a pulzust..

2016. okt. 18. 09:50

Szia.

én is próbálkoztam citromfű teával,mert az ugye nyugtató hatású de nem vállt be.

Csodát ne várj ezektől :)

Voltál kivizsgáláson ?

Én gyógyszert szedek a magas pulzusomra, 2 billentyűm nem olyan jó,és nekem ezért magas.

2016. okt. 18. 09:35

Változókorban vagyok, 48 éves.A vérnyomásom inkább alacsony volt, mint magas,,,de a pulzusom,,,


Nyugalomban is 100 körül mozog, volt 115 is.Pajzsmirigy rendben,kicsit molett vagyok,73 kg,de változó a súlyom, 63-67 körül voltam régebben.


Kutakodtam a neten,és a fagyöngy teát találtam erre.Vélemények érdekelnének,szedte e valaki?

2016. okt. 18. 09:33
Magas pulzusszámra, fagyöngy-galagonya cseppek, használta valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook