Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 30-40-es nők párkapcsolatban fórum

30-40-es nők párkapcsolatban (beszélgetős fórum)


2016. nov. 1. 20:22

Igaz, még csak 27 vagyok, de 6,5 éve vagyunk együtt a férjemmel, 6 éve együtt is élünk. Bizony nálunk is beköszön a mókuskerék, nekünk speciális a munkabeosztásunk. Így csak a heti egy szabadnap marad meg kettőnknek. Szóval szerintem nagyon fontos, hogy figyeljünk egymásra, beszélgessünk és persze a szex sem elhanyagható. Persze kevesebbszer van, mint mikor összejöttünk, de szabi alatt általában pótlunk ;) és fontos. Főleg most, hogy babát szeretnénk.

Sokban hasonlítunk, a fő kérdésekben, jövőbeli tervekben egyetértünk, de amúgy különbözünk. Hat év van köztünk. Párom mindig azt mondja, ha nehezebb időszak van, hogy itt bagyunk egymásnak, szeretjük egymást, ez a legfontosabb. Van intimitás a kapcsolatunkban, puszik,simik, ölelések. Ezek is szerintem nagyon fontosak. Anyámék pl csak papíron házasok de semmi intimitás nincsen közöttük.

A megértés is nagyon fontos. Meg szóval sok minden. És hiába nehéz az élet párszor,nem szabad természetesnek venni, hogy a másik mellettünk can, hanem tenni kell érte, hogy mellettünk is akarjon lenni.

2016. nov. 1. 15:58
mi 30 éve élünk együtt a férjemmel (19 voltam amikor összeházasodtunk) és állítom, hogy a mai napig imádjuk egymást és tűzbe mennénk a másikért. persze a témák és az életmód rengeteget változott (22 éves gyerekünk van és azért már csak 50 körül vagyunk) és a hétköznapok is elég zsufoltak de jól kijövünk egymással pedig nem kis idő a 30 év. szerintem ez nem kor vagy idő kérdése hanem hogy két ember mennyire összeillő
2016. okt. 25. 19:12

Sziasztok

Nagyon szépen koszonom,hogy válaszoltatok :)

Mi is 20 éve vagyunk egyutt es meg mindig nagyon szeretjük egymást. Egyszerűen észrevettem magamon,hogy valtozom :) nem ijesztő módon, vagy ilyesmi, csak megis. Igy40 körül mar más is fontos,másként reagálok dolgokra,mint akar csak 10 éve.

Csak szerettem volna egy körkérdést feltenni, ki-hogy éli meg ezeket a dolgokat 40ev körül hosszabb párkapcsolat, házasság eseten :)

Mert mind változunk. Ami persze természetes es nem feltétlen van baj ha az ember lánya ilyen kérdéseket feszeget.

Egyszerűen csak észrevettem magamban finom változásokat , átalakulásokat es kiváncsi voltam a tapasztalatokra.

Koszonom meg egyszer a válaszokat 🌺

10. Crystall (válaszként erre: 1. - Netty80)
2016. okt. 21. 10:30
Szia, mi csak 5 éve vagyunk együtt a férjemmel ebböl 4 éve élünk együtt ez nekem még nem számit sok időnek ( soknak nagyszüleim házassága számitott 71 év volt mikor idén áprilisban meghalt a papám) Nálunk úgy müködik, hogy nagyon sokat beszélgetünk és alkalmazkodunk ahhoz amit épp hoz az élet és egymáshoz is. Nekem fontos volt, hogy megbizhato, öszinte párom legyen szóval elsö körben nem csak szerelemböl kell házasodni. Engem az lep meg, hogy mennyire nem beszélgetnek a párok pl olyan nem létezik amit én ne mernék elmondani a férjemnek. Közösek a hobbiaink viszont különbözöek vagyunk. A szex még mindig nagyon fontos és nem büntetek vele, ha a férjemre valami miatt megharagszok akkor is szexelünk mert az nekem is jo es megnyugszom ugyis csak aprosagokon idegeskedek a komoly dolgokat megoldjuk. Én ugy erzem egyelöre jobb a kapcsolatunk már összeszokott páros vagyunk aztán majd meglätjuk 10-20 év múlva😊
9. csikil4ny (válaszként erre: 7. - Netty80)
2016. okt. 18. 02:17

Az a kerdes, hogy neked szemely szerint mi a problemad az altalad boncolt temaban.


Annyira sajatos minden par tortenete, hogy nem tudunk megfogalmazni egy altalanos szabalyt. Ha egy adott par mindket tagjanak fontos a parkapcsolat es nem sullyednek bele a mindennapok egyhangusagaban, akkor nem laposodik el a kapcsolat, illetve minden hosszan tarto parkapcsolatban vannak tuzesebb, meg csendesebb idoszakok. Tehat par fuggo.

8. Netty80 (válaszként erre: 5. - 2ab16d5612)
2016. okt. 17. 23:11
No ez meg a másik :)
2016. okt. 17. 23:10

Nem irtam le senkit!

Csak én 30-40 ev közötti vagyok.

Természetesen bármelyik hölgy véleményét szívesen fogadom es koszonom :) x

6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Netty80)
2016. okt. 17. 21:12

szerintem ez ket ember habitusan mulik, hogy mennyire hasonlo, illetve azon is, mennyire melyek egymas irant az erzeseik, erzekeik, es persze hogy az evek alatt ezt mennyire orzik meg a mindennapokban


le lehet szokni konnyen az intimitasrol, szenvedelyrol, es csak unnepnapokon szexelni :D de akkor hosszu evek alatt szextelensegbe, inkabb barati kapcsolatba megy at minden. ha nem rutinszeruen, de a mindennapok termeszetes resze a gyengedseg, szenvedely, szex, akkor az nagyon sokaig megmaradhat

5. 2ab16d5612 (válaszként erre: 4. - Bichter1)
2016. okt. 17. 20:24
A 40-es az nálam 40-49-ig :P
2016. okt. 17. 19:21
...klasszul kizártad a 40-50 feletti nőket! Vagy inkább leírtad őket....
2016. okt. 17. 17:06
Ja de én már 51 vagyok:)
2016. okt. 17. 17:05
Rövid leszek: nekem az egészség, béke, nyugalom:)
2016. okt. 17. 16:47

Sziasztok!


Kérdésem a Nők felé irányul.

Ti mit tapasztaltok?

Az egyutt töltött hosszú -kinek mi a hosszú évek,az már mindegy,érdekel minden- hogyan hatnak a párkapcsolatban a férfiakra,ránk nőkre es a tesi -lelki kontaktusra?

Ki hogy tudja megőrizni a tüzet, a szerelmet, a beszélgetéseket, az érdeklődést, mindent?

A szexualitás meg mindig olyan döntő szerephez jut az evek múlásával is? Ugy ertem természetesen nagyon is fontos, de átértékelődnek kicsit a dolgok? Minőség V.S. mennyiség

Nálatok is minél inkább lelki harmónia is szükséges a testi együttlétekhez , nem feltétlenül beleszorítva egy rohanós napba, vagy még mindenki nagyon aktív szerelmi életet el? Egyáltalán mi aktív es nem aktív véleményetek szerint és az idő előrehaladtával kinek mi lett fontos-nem fontos?

💞🌺koszonom a válaszaitokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook