Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zöldszemű szörnyeteg vs dögös luvnya fórum

Zöldszemű szörnyeteg vs dögös luvnya (beszélgetős fórum)


1 2 3
87. csikil4ny (válaszként erre: 86. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 17:00

Én értem a lényeget. :) Csak nem az általad leírt forgatókönyv az általános, tudjuk, hogy miért nem.


Igen, a legtöbbször a második variáció adott, hisz mindent lehet, amíg a határok engedik.

86. massalhangzo (válaszként erre: 84. - Csikil4ny)
2016. okt. 18. 16:24

hat ha a pasi a novel aludt, akkor jogos a feltekenyseg :D de nem erted a lenyeget. itt az ember viselkedese, a helyzetek kezelese a lenyeg. az, hogy egy beindult no bemaszik az agyba (gondolom, a pasi elkuldte, vagy ezt mondta), nem egyenlo azzal, hogy felhiv egy alig megismert noci, akinek ezek szerint megadtam az elerhetosegeimet, hogy gyere bulizni, ugrok, el is meselem a paromnak, aztan csodalkozom, hogy feltekeny, es le is cseszem, hogy nem normalis


a forumindito azert nem latja ezt, mert 8 eve ebben el, ilyen a parja, szamara ez a normalis viselkedes. szerintem meg nem. ha ra is hajt egyik vagy masik felre valaki, azt helyen kell tudnia kezelni. ha valaki vak, es nem latja, hogy ezzel a parjat hozza kellemetlen helyzetbe, annak vagy az iq-eq szintje alacsony, vagy nem erdekli, mert tudja, hogy a masik ugysem kuldi el a francba. annyit enged meg maganak, amennyit a masik elbir

85. csikil4ny (válaszként erre: 77. - Murnyogo89)
2016. okt. 18. 16:06
Miért érzed úgy, hogy ő túl jó neked? - látod ezzel van itt baj. Az önbizalmadat jó lenne építgetni, mert erre viszont rámehet a kapcsolatod. És igen, ez okozhatja a féltékenységed is.
84. csikil4ny (válaszként erre: 81. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 16:03

Nem teljesen értek egyet veled, habár általánosan igen és normális esetben így kellene működnie a dolognak.


Mondok neked egy példát: van egy ismerős házaspár, a férfit ismerem, szeret flörtölni, de azon túl nem megy (nem ment eddig). Az ismerőskörünkben rámozdult egy nő, elég nyíltan, annyira, hogy egy szakmai kirándulás során bemászott az ágyába! (nem történt semmi, de nem a nőn múlt). Jogos a feleség féltékenysége? Nem illenek össze? (Ha az én párom aludna mással én bizony kiadnám az útját....)

83. Panna.33 (válaszként erre: 82. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 12:26
Igen, ez így igaz.
2016. okt. 18. 12:19

nem arrol van szo, hogy a parod tuti felrekefel, hanem arrol, hogy azert erzel tulzott feltekenyseget, mert ugy viselkedik, hogy feltekenysegre adjon okot


azt irtad, a parod milyen jol kezeli, hat nem kezeli jol. foleg ha ismerem a paromat, tudom, hogy feltekenyebb termeszet, akkor nem viselkedek ugy, ahogyan o. az nem kezeles, hogy kozli, orult vagy, es menj vele legkozelebb, hogy lathasd, nem teperi le a not a nagy nyilvanossag elott egy asztalon :D az lenne a kezeles, hogy fel sem merulne, hogy egy idegen noci invitalgatja bulizni, mert nem kerulne ilyen helyzetbe. es ha invitalgatja is, nem megy, es nem mondja neked, mert feleslegesen nem keltene benned rossz erzeseket. ehelyett o ilyen szitukba keveredik es meg tesz is ra nagy ivben, hogy ez mikent jon le neked

81. massalhangzo (válaszként erre: 80. - Murnyogo89)
2016. okt. 18. 12:11

de mint ahogy irtak itt is, nemcsak buliban talalkozhat mas nokkel, nap mint nap a munkajaban, jovet-menet, utkozben, bevasarlasnal, tankolasnal, barhol


szerinted ha ugy erezned, hogy ti milyen jo paros vagytok, milyen szerencses, hogy te vagy neki es o van neked, felmerulne barmi ilyen feltekenyseg?


mert az termeszetes lehet, ha egy no feltekeny egy nala jobb nore peldaul, osztonos erzes lehet, de hogy ezert kivagja a balhet, egyaltalan olyan erzese legyen, hogy legszivesebben a parjat nem engedne mas nokkel beszelni se, az nem csak ugy a levegobol, a nagy semmibol fakad


szerintem az ilyen feltekenyseg abbol fakad, amit korabban irtam. lehet tiltakozni es gorcsosen ragaszkodni mashoz, de attol meg nem valtozik. a kapcsolat milyensege, egymashoz valo viszonyotok es a viselkedesetek hatarozza meg. mar bocs, de az nem tulzott feltekenyseg, hogy a palidat egy alig megismert jo no hivja bulizgatni. az nem egy ezereves ismeros a barati korbol. miert ne lehetne ettol neked rossz erzesed? mert miert hivogatja pont o a parodat? miert nem ezer eve ismert jozsika hivja bulizni, fuggetlenul attol, hogy ez a csaj is ott lesz. most ismerte meg, de mar elerhetoseg, minden megvan? minek?


szoval azert ha egyszer majd tisztan akarnal latni, es tenyleg levetkozni a rossz erzeseket, probald meg onamitas nelkul vegiggondolni, hogy vajon a parod tenyleg az a hudefasza, baromi huseges es semmire okot nem ado tipus.


ha te a barataid reven megismernel egy jo pasit, aki utana hivna bulizni, mikozben a parod dolgozik, elmennel, es a parod megjegyzeseket tenne vagy kiakadna, ugy gondolnad, total hulye es cirkuszt csinal a semmire? mert lehet, te nem kavarnal azzal a palival, de nem hiszem, hogy rogton nyomnad neki az elerhetosegeidet, hogy hivogathasson bulizni

80. Murnyogo89 (válaszként erre: 79. - Massalhangzo)
2016. okt. 18. 11:45

Pont azert nyitotram a forumot mert indokolatlanul is féltékeny vagyok. Most amikor valaki keresi a társaságát, esetleg barátkozni szeretne vagy kitudja mit, igen a frasz

kerulget. Ezt nem tartom normálisnak. Nem ot akarom hibáztatni ezert. Ahogy o is mondta, nem lehetek féltékeny minden nőnemű lényre aki kapcsolatba lep vele. Szoktunk egyutt bulizni leginkabb egyutt bulizunk a kozos baráti körrel. Akik miatt eljár nekem nem közeli ismerőseim joban vagyunk de Ennyi. Neki meg igen. Veluk azert nem jarok el mert messzebb vannak, es mikor o elmegy hozzájuk egye fene miert ne. Azt meg mar nem tudhatom hogy az a két ember milyen társaságot vonzz magával. Nem kothetek ra szajkosarat hogy egyes emberekkel ne álljon szoba. A bulira elsősorban a srácok hivtak, a lany meg szinten. Azett mondom hogy én vagyok tul féltékeny mert igy van. 8 év utan az ember ne feltwkeny indokolatlanul. Van aki 50 év utan is az. Ezt nem szeretnem. Le akarom vetkőzni.

79. massalhangzo (válaszként erre: 77. - Murnyogo89)
2016. okt. 18. 11:25

akkor minek nyitottad a forumot, ha szerinted ez igy mind normalis?


szerintem meg egy jo kapcsolatban, plane 8 ev utan az ember nem feltekeny indokolatlanul, nem tor ki rajta a frasz, ha barmi mas no 5 meteres korzetbe kerul a palijahoz, a pasija nem megy bulizni mas no invitalasara, es nem esik hanyatt attol, hogy a pasija azt mondja, jo, gyere velem legkozelebb, mert normalis, hogy egyutt is buliznak


de ha te igy latod, akkor nyugodj meg, minden rendben, szuper a pali, es biztos benned van a hiba, mert tul feltekeny vagy. egyebkent miert? ha annyira biztos vagy benne, hogy szeret, huseges, akkor mit szamit, ha akarmilyen jo novel megy bulizni? pont errol szolna a jo kapcsolat, a kolcsonos szerelem, szeretet, hogy az ember bizik a masikban, es eszebe se jut, hogy csak mert vannak esetleg nala jobb nok vagy pasik, a masik maris dobbantana vagy barmit csinalna. mert ahhoz ket ember kell, senki nem fogja megeroszakolni :D

78. ancsika688 (válaszként erre: 77. - Murnyogo89)
2016. okt. 18. 11:17
Ennyi .Szóltál neki ,megértette .Ez járjon a fejedben amikor feltűnik a lány.Gondolj arra ,hogy téged szeret és próbálj türelmes lenni vele.Ne mutasd ki a féltékenységet,mert elmenekül.
2016. okt. 18. 11:11
Megmielott bárki belekotne, "az sem minden nap" azaz ritka. Nem folyamatos. Akkor fordul elő ha szamomra ismeretlen valaki kerülgeti. Közben rajottem hogy miert nem jo otlet fórumozni. Az hogy szar a kapcsolat, meg hogy biztos felrek*r, es csak bebeszelem magamnak hogy szeret mert nekem igy konnyebb, hat látatlanban ilyen következtetéseket levonni néhány írás alapján eleg meredek. Tanácsot kérni jottem ide hogy miként alljak ehez a dologhoz, es a végére mar tobb problema krealodna mint ami van, ha felvennem némelyik hozzászólást. A helyzet nem Ennyire tragikus mint ami kerekedett belole. Azt gondolom hogy hozzam kepest tul jo? Lehet. De ez a nyolc év nem a szenvedesrol szol. Nem lennénk egyutt ha igy lenne. Különbözünk egymástól annyiban mindenképp hogy ő közvetlenebb es nyitottabb mas emberek fele. De megis engem szeret. Ha nem igy lenne nem lenne velem. Mig én feltekenykedek o ugyanugy viskedik mint mindig. Nem ritkolozik nem rejteget semmit. Szoltam hogy zavar ez a lany es tudomásul vette. Csak mert mar nagyon elharapózott a végére a hozzászólók véleménye.
76. Murnyogo89 (válaszként erre: 73. - Csikil4ny)
2016. okt. 18. 09:22
Ezt mibol szűrted le? A féltékenységet leszámítva semmi mas bajunk nincs a nyolc év alatt..az sem minden nap.
75. massalhangzo (válaszként erre: 73. - Csikil4ny)
2016. okt. 17. 20:43

egyebkent a legtobb tulzott feltekenyseg mogott egyszeruen vergodes van amiatt, mert erzi az ember, hogy a masik nem szereti igazan. persze azt mondja, hangoztatja, hogy de szeret, huseges, mindent megad, mert ezt szeretne nagyon. de ha nem akarja becsapni magat, es folyton fuldokolni a tehetetlen feltekenysegtol, akkor legyen oszinte magaval, nyissa ki a szemet, es dontson, hogy azt akarja-e, amiben van


8 ev utan folyamatosan feltekenynek lenni, es nem a szenvedelyes, egymast szito fajtabol azt jelenti, hogy sz@r a kapcsolat, barmilyen fajo bevallani. es egyszer ugyis az lesz, amitol a feltekeny fosik, hogy borul a bili, vagy lelep a parja massal, akiert odalesz

74. massalhangzo (válaszként erre: 73. - Csikil4ny)
2016. okt. 17. 20:39

ha kiderulne par felrekufirc, biztos visszanezve azt mondana, benne volt a pakliban. ha szivesen toltenem az idomet mas vonzo ferfiak tarsasagaban es felredugogatnek, nem mondanam azt a pasimnak, hogy ne gyere a haverjaimmal bulizni :D gondolom, ha olyan lennek, akinek ez termeszetes, lehazudnam a csillagokat is az egrol, mint ahogy csinaljak, mig nincs inflagranti


azert erzi kevesnek magat, mert az is. es nem azert, mert o benne lenne barmi hiba. mivel nem ismerjuk oket, konkratan nem lehetne megmondani, hogy miben keves. lehet, a palija a kurv@ tipusra indul be, o pedig nem ilyen, de azert kell egy 'rendes' no otthonra. lehet, siman csak az, hogy a pasi nem szerelmes, szereti, jol elvannak, de erzi, hogy nem azt kapja tole, mint amire vagyna egy pasitol, ezert folyton frusztralt. sok oka lehet a kulsosegektol kezdve a belso termeszetig vagy viselkedesig, amitol az ember ugy erzi, nem felel meg ennek a kapcsolatnak

73. csikil4ny (válaszként erre: 72. - Massalhangzo)
2016. okt. 17. 20:34

Sok minden nem működik ebben a kapcsolatban, de a fórumindító szerint 8 éve vannak együtt és eddig megcsalás nem volt, a pasi hívta a barátnőjét is buliba...


Igen, egyértelmű, hogy kevésnek érzi magát. És jó a kérdésed: vajon miért?

72. massalhangzo (válaszként erre: 71. - Csikil4ny)
2016. okt. 17. 20:29

en viszont ilyenkor rogton azt gondolom, hogy a kapcsolatban van nagy bibi. a feltekenyseg abbol adodik, hogy valaki kevesnek erzi magat a masikkal szemben, es akarmilyen rondan hangzik, ez szokott lenni az igazsag. erzi, hogy nem passzol igazan, nem szereti igazan a masik.


tobb eves kapcsolat, amiben a pasi siman ugrik bulizni allitolag alig megismert novel? ha egy jo pasi kerul a barati tarsasagba, es invitalna bulizni, mig a parom dolgozik, hat nem eppen ezt lepnem, es vetnem a szemere a masiknak, hogy indokolatlanul feltekeny es elviselhetetlen, es valtoztasson, es ha nem hisz nekem, jojjon velem. alapveto gaz emberi hozzaallas, es kihasznalasa a butasagnak, mert a no rogton arra gondol, igen, o a hibas, a tul feltekeny. az normalis, hogy a parja megy mas (jo) no invitalasara bulizni

71. csikil4ny (válaszként erre: 70. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 20:25
Itt a fórumon azzal szoktam kiakasztani a népet, hogy mindenkit pszichológushoz küldök. De ezt szerintem magadban kell lerendezd, vagy van önbizalom és bizalom vagy nincs....
70. Murnyogo89 (válaszként erre: 68. - Csikil4ny)
2016. okt. 17. 20:20
Niiiincs? :-o aszittem. :P
69. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 20:14

en ejtenem a palit, ha egy csaj hivogatna bulizni, es o menne is nelkulem


valoszinuleg nem veled van nagy gond, hanem a pasid felrejarogatos, de legalabbis nyitva hagyja a lehetosegeket. mondani lehet, hogy szeret es huseges, akkor minek bulizgat mas novel, mig te dolgozol?


attol, hogy te csendes, visszahuzodo tipus vagy, meg jol erezheted magad masmilyen szemelyisegu emberek kozott. nem kell verned az asztalt es ordibalnod, hogy megkedveljenek, befogadjanak

68. csikil4ny (válaszként erre: 66. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 19:50
Milyen dokihoz mennél vele? Nincs olyan pirula, amit ha bekapsz nem leszel többé féltékeny....
67. Murnyogo89 (válaszként erre: 66. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 19:44
Nyilvan beszelgetek rola a barátaimmal is ea nem megyek az agyukra, de nem ia célom.
66. Murnyogo89 (válaszként erre: 65. - Pengő Gyöngyi)
2016. okt. 17. 19:41
Mindenkinek igaza van aki ezzl ervvel. Azoknak is igazuk van akik azt mondjak, ha el tudjak vinni akkor jobb is ha viszik. Velem van a baj hogy nem tudom elviselni hogyha valaki esetleg probalkozik. Megis mi a fenét lehet kezdeni a feltekenysegemmel? Szeretnek változni. Nem akarom sem ot sem magamat sem a kapcsolatunkat tonkrevagni. A legjobb pasi a vilagon. Millio ilyen lesz meg. De nem azert akarom elveszíteni mert erzelmifogyatekos vagyok. Volt valaki aki dokihoz fordult ilyesmivel? Van értelme? Szégyen. Az is hogy egy forumon irkálok errol névtelenül mert a barátaimat sem akarom kiakasztani.
65. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 64. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 19:31
Téged megnyugtat a tudat, hogy a "dögös luvnya" csak azért nem tudja rávetni magát a pasidra, mert esetleg te is jelen vagy a buliban? Tudod, hány dögös luvnya van a világon? Megszámlálhatatlan. Ha a fickód be akar csajozni, úgyis megtalálja a módját, ha meg nem, akkor fölösleges a nyomában lenned állandóan.
2016. okt. 17. 19:01
Ugy adódik hogy valoszinuleg nem tudok elmenni a bulira munka miatt. De jo hir hogy akik miatt alapjában véve eljárt szórakozni, elkoltoznek mind a ketten. Igy mar nem lesz egy társaságban a lánnyal. Persze tudom hogy ha akar ugyis a közelébe férkőzik. Tudja hogy egyutt vagyunk. De nem zavartatja magat.
63. Murnyogo89 (válaszként erre: 61. - Liliom10)
2016. okt. 17. 18:57
Köszönöm várom az üzenetet :)
62. c73db520ef (válaszként erre: 61. - Liliom10)
2016. okt. 17. 18:43
Az is lehetseges, hogy a voroske egyszeruen olyan jelenseg, hogy ahol megjelenik, majdnem mindenkinek feltunik; egyszeruen vonzo egyeniseg, szemelyiseg.
61. liliom10 (válaszként erre: 1. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 18:40
A helyedben én elmennék a bulira ! Régen én is eléggé introvertált voltam, tudom, mit érzel. Az ember kicsit változhat évek, évtizedek alatt. Jogos az aggodalmad, féltékenységed, de a nagyon KIMUTATÁSA NEM ! Aki miatt féltékeny vagy, tudja,hogy a Barátoddal Ti évek óta összetartoztok ? Lehet, hogy nem tud semmiről. Van olyan, akit ha tudja, az sem zavarja, hogy a másik foglalt. Légy résen a buliban, tartsd nyitva a szemed és a füled ! Mosolyogj sokat, ne légy savanyú ! Legyél a barátod mellett, néha karolj bele,éreztesd, hogy összetartoztok, mikor a csaj látja ! A csajjal is beszélgess kedvesen, legalább kicsit megismered. Ha gondolod, szívesen leírok egy történetet privátban, ami nálunk volt régen. nem akarom, hogy itt valaki ránk ismerjen.
60. bc681dac13 (válaszként erre: 59. - Murnyogo89)
2016. okt. 17. 16:43
Nem tudom miért kellene egyáltalán hangosnak lenni, de fosol, hogy uramisten hogy menjek közéjük.
59. Murnyogo89 (válaszként erre: 56. - Bc681dac13)
2016. okt. 17. 16:19
Az hogy nem vagyok rovton a buli leghangosabb embere nekem nem azt jelenti hogy beszari vagyok. De te tudod.
58. Murnyogo89 (válaszként erre: 57. - Hanami)
2016. okt. 17. 16:18
Nagyon rendes vagy koszi.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook