Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tornázol otthon? fórum

Mit tornázol otthon? (beszélgetős fórum)


2016. dec. 13. 13:31
Testépítést...
2016. nov. 28. 20:30

ellipszis tréner

szobakerékpár

Norbi 50+

18. 388b941089 (válaszként erre: 16. - Melike8303)
2016. nov. 28. 19:56
Köszi az infokat, öket mèg nem ismerem.😉😉
2016. nov. 28. 16:16
Ások a kertben , s fát hasogatok ....
2016. nov. 28. 14:40

Péntek Enikő mindegyik DVD-je megvan, de inkább a basic anyagot követem. Most viszont kicsit váltottam, Czeglédi Bianka Bomba Alakformáló DVD-jét csinálom. 4x20 perces blokkok vannak rajta. Az első a kardió blokk, amelyben guggolásokat váltogatja a különböző kardió elemekkel. A következő a felsőtest blokk, itt a váll, tricepsz, és mellizmot dolgoztatja meg állásban és talajon. Különböző nagyságú súlyokat lehet használni, ez attól is függ mennyire vagyunk edzettek (én 1; 2; 3; és 4 kg súlyt használok, ezt az adott gyakorlat mondja meg). A harmadik blokk a csípő-popsi rész, alaposan körbedolgozza a popsit, csípőt. Minél nagyobb súlyt használunk, annál jobb eredményt érünk el. Az utolsó rész a has és mélyhátizom edzése. Ezt is lehet súllyal csinálni, bár én még nem próbáltam. Így is elég kemény :-). Szeretem ezt a DVD-t, abszolút kedvenc!!! Bianka nagyon szimpatikus, végig nyomja az edzést, nem áll meg, és minden oldalra egyformán dolgozik. És a legfontosabb, hogy kellemes a hangja, a megjelenése, egy mosolygós edző . Nem sipítozik, ordibál...

Balogh Ritának is kipróbáltam az első DVD-jét, az újat is tervezem. Tetszik az első DVD-je, egy teljesen más stílusú, mint Enikő, vagy Bianka. Jó benne, hogy 30 perc alatt egyben letudom a kardiót is és az erősítést is. Itt is lehet használni nagyobb súlyt, edzettségi szintünknek megfelelően.

A DVD-n 3 edzés van, 1 és 2-es szint, és van egy extra has popsi rész. Az első szint könnyebb valamivel, a kettes kicsit nehezebb.

Szép eredményeket lehet ezzel a DVD-vel is elérni.

Rubint Rékát már nem veszem elő. Kicsit uncsi, hogy mindig azt csinálja. Na meg a hangja...

Béres Alexandrát is kedvelem, most láttam vannak youtubon 10 perces videói, azokat még tervezem kiporóbálni.

15. pieta4
2016. nov. 24. 07:16
Rubint Réka
14. ina87
2016. nov. 23. 14:36
tekertem a ma is
13. Bea11
2016. nov. 18. 09:17
Rubint Réka: Napi 20 perc önmagadért (2008.) Nekem nagyon bevált! Volt már olyan, hogy végigcsináltam mind a 4x20 percet (5 perces pihenőkkel köztük), de az is jól esik, ha csak 2x20 percet csinálok meg. Nagyon jól égeti a zsírt, erősít! Még mindig nem untam meg, pedig évek óta csinálom, és még mindig tudok hová fejlődni (pl. nagyobb súly használatával). Szóval, szerintem szuper.
12. ina87
2016. nov. 9. 19:21
egyszerűt mozgok
2016. okt. 20. 13:36
Ha otthon, akkor mátrix zene. Amúgy - nem otthon - heti két alkalom thor (funkcionális edzés), és egy jóga. (50 éves vagyok)
10. ina87
2016. okt. 18. 18:51
nem itthon,de ma sokat mozogtam...
2016. okt. 18. 05:56

Nekem 18 éve volt agyvérzésem,lebénult a jobb oldalam,újra kellett tanulnom,beszélni és járni,kerestem magamnak egy klubot ( Sclerósis Multiplex ) ahol bejutottam egy gyógytornászhoz,aki a Dényényi módszerrel kimasszírozta petyhüdt izmaimat és azóta tudom mozgatni,szerencsémre nálunk működik egy SM Centrum,ahová azóta is járok heti 2 x kezelésekre( BEMER,masszírozás,Bioptron fényterápia,gyógytorna ) én 2 és fél évig minden minden nap otthon tornáztam,de jobb a gyógytornász által végzett torna.

Nekem azt mondta egy főorvosnő,ettől jobban már nem leszek,csak ezt a szintet tartsam meg,én meg is teszek érte,ma is megyek a kezelésekre.

További kitartást,sok-sok türelmet kívánok a gyógyulásért.

2016. okt. 16. 11:47
Régen nagyon szerettem a Béres Alexandra-tornákat, meg a Simonfi Ági-pilátesét. De most az agyvérzés miatt lebénult a bal oldalam, a lábam már javul, de a karom még nem mozog. Ezért nem tudok a régi dvd-imre tornázni.
2016. okt. 16. 11:10
semmit
2016. okt. 16. 07:53
Christine Salus, Bob Harper, és még sokan mások.
2016. okt. 16. 04:41
Péntek Enikő. Az oldalán és a youtuben fent van egy csomó kisvideó és teljes színpadi fellépés is.
2016. okt. 15. 14:59
Scorpions koncertre. YouTube segít mindig.
3. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Sokcsoki)
2016. okt. 15. 13:34

Dance central fittnes... vagy csak úgy sima erősítő torna ami full izületkímélő.

De amúgy tényleg tele a net. Lehet válogatni. Ha valami jobban megtetszik, akkor csak azt megvenni. Én pl tudom sokan utálják, de bírom a rubint réka programokat. Így megvan belőle pár. Ha rámjön akkor csinálom.

Ha lusta vagyok meg nem csinálok semmit :)

2016. okt. 15. 13:02
Nem kell megvenni semmit, az internet tele van videokkal, edzesekkel es csomo helyrol le is lehet tölteni mindenfèlèt
2016. okt. 15. 12:46

Milyen dvd-re tornázol otthon?

Melyik milyen?Írd le, ha ismered valamelyiket, ezzel segítesz másoknak,hogy könnyebben el lehessen dönteni, melyiket vegyük meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook