Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lúdtalp elleni szőnyeg fórum

Lúdtalp elleni szőnyeg (beszélgetős fórum)


2016. okt. 15. 12:43
Papucs is letezik: tele van kulonfele meretu kavicsokkal-kovkkel a beleseje.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - T *-*)
2016. okt. 15. 11:33

Egy egészségnapon kipróbáltam egy ilyen ösvényt. Tényleg kövekből, ágakból és tobozokból volt kirakva. Jól átmasszírozza az ember talpát. El tudom képzelni, hogy rendszeresen használva segít. Gondoltam rá, hogy én is készítek egy ilyet otthon vagy a kertben, vagy úgy, hogy tálcákba beragasztgatom a tobozokat és társait valahogy így:

[link]

7. f69d833ffc (válaszként erre: 6. - Bjudit55)
2016. okt. 14. 19:32
Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalataidat. Igen, a lábtornáról már olvastam. Ez a só hogyan segít?
6. bjudit55 (válaszként erre: 5. - Bjudit55)
2016. okt. 14. 19:18
Folytatva amit írtam nem varázspálca ütés szerűen hat, mint ahogy a lúdtalp és a fájdalom sem úgy alakult ki.
2016. okt. 14. 19:16

Akkor én mondok véleményt olyan dologról, ami nálam megszüntette a sarokcsont kinövés okozta fájdalmat, és hosszabb idő után a lúdtalpon is segít még így 60-on túl is. Ez a Schüssler Nr1-es só. Mellette a legerősebb, a parafás lúdtalpbetétet használom. Ezek mellett nem árt a túlsúlytól is megszabadulni.

Flancos szőnyeg helyett lehet kevés ideig lábujjhegyen járni a szobában, vagy csak egy helyben lábujjhegyre felemelkedni, és vissza. Erősíti lábat, és a vádlit is.

4. f69d833ffc (válaszként erre: 3. - T *-*)
2016. okt. 14. 18:58
Köszi, hogy írtál. De amint olvasom, te sem használsz ilyet. Tele van vele a net, de sehol nem találok róla felhasználói véleményt. Pedig érdekelne, hogy aki megvette, mit mond róla....
2016. okt. 14. 18:54

Mivel azt írják olyan mintha köveken, ágakon, tobozokon járnánk, lehet érdemes berendezni otthon egy ilyen területet, és azon járkálni. :o

Szerintem nagyon drága a szőnyeg főleg úgy, hogy még a nagy is elég kicsi, és nem is tűnik valami nagy találmánynak...

2016. okt. 14. 18:34
Sziasztok! Felnőttnek keresek megoldást, ami enyhítheti a talp és sarok fájdalmát, amit boltozatsüllyedés okoz. Olvastam egy szőnyegről, ami hasonló hatású, mintha természetes talajon járnánk mezítláb. A leírás szerint nagyon jó, de ezt persze azok írják, akik el akarják adni. Van valakinek személyes tapasztalata? Érdemes megvenni egy ilyen szőnyeget?
2016. okt. 14. 18:24
Lúdtalp elleni szőnyeget próbálta már valaki? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook