Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autóbaleset-kárrendezés fórum

Autóbaleset-kárrendezés (beszélgetős fórum)

2016. okt. 14. 20:11

Első kérdés sárga kék baleseti papírt töltöttetek ki?

Ha igen Felhívod a biztosítót ahonnan majd kimegy egy kárfelmérő aki felméri a károd Itt két lehetőség van vagy azt mondja kapsz készhez x összeget és akkor ennyi vagy azt mondod nem fogadod el ezt az x összeget akkor autószerelő aki megcsinál a kocsin annyit amit tud és neki fizet a biztosító

Másik lehetőség fogod a sárga-kék papírt beviszed az autószerelőhöz és Ők intéznek mindent (hátrány hosszabb ideig nincs kocsid)

2016. okt. 14. 17:21
Rengeteg ilyen van, nézz szét a lakóhelyeden.
2016. okt. 14. 17:17
Köszi. Ezeket a szerelőket hol találom? :S
2016. okt. 14. 17:10
Én ilyen esetben olyan szerelőhöz vittem a kocsit, aki foglalkozik kárrendezéssel is. Semmit nem kellett csinálnom, odavittem a kocsit, és intéztek mindent.
2016. okt. 14. 17:06
Ma nekem jöttek és szép kis kárt okoztak nekem(és saját magának is a "vezető"). Hogyan működik a kár redezés? már hívtam a károkozó biztosítóját és 3-5 munkanapon belül jönnek autót ellenőrizni. Amint megcsináltatom a kocsit a számlákkal be kell mennek a károkozó biztosítójához és kifizetik a teljes összeget vagy csak x %-ot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook