Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért néz és mosolyog rám a csoporttársam, ha barátnője van? fórum

Miért néz és mosolyog rám a csoporttársam, ha barátnője van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. okt. 14. 10:24
De az idősebb pasik már nem szemeznek a tanórán :D
2016. okt. 14. 10:23
31 éves vagyok és negyvenes nős férfi udvarolt nekem 2 éven át... úgy hogy nekem is van férjem.
2016. okt. 14. 10:20

Igen, bizonyára tetszel neki, és a fiúk már

csak ilyenek: próbálkoznak (akkor is ha van barátnőjük) pláne ilyen fiatalon, mert nem az eszük, hanem egyéb testrészük gondolkodik :D :D

2016. okt. 14. 10:19
Ilyenek a huszonegykétéves fiúk. Ennyi.
2016. okt. 14. 10:16
Nem is igazán vettem eddig észre a srácot, csak feltűnt, hogy nagyon sokszor néz engem órán, meg ha összeér a tekintetünk, akkor hosszasan mosolyog rám, és mostanában mindig köszön nekem. Nem igazán szoktunk beszélgetni sem, meg ennyiből azt gondolnám, hogy talán tetszem neki, de mivel több éve barátnője van... Nem, nem vagyok feltűnően csúnya jelenség, vagy semmi furcsa nincsen rajtam amiért néznie kellene. Valamelyik nap még be is ült mellém órán, pedig ezer másik hely volt. Szerintetek? Mire véljem ezeket? Aranyos srácnak tűnik egyébként, de ha véletlen mégis azért néz, mert tetszenék neki, én meg vissza is mosolygok (nem vagyok bunkó), nem akarom, hogy azt higyje, azért teszem, mert ez kölcsönös, és emiatt szétrombolja(m) a kapcsolatát, vagy ilyesmi. Veletek volt már hasonló? Más lányokkal nem csinálja, ahogyan megfigyeltem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook