Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan döntsek a férjem és egy másik férfi között? fórum

Hogyan döntsek a férjem és egy másik férfi között? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
129. Kajati
2020. jún. 2. 19:26
Az idő eldőnti majd
2018. okt. 15. 18:28

Tavaly november óta nem volt itt. Nem jelentkezett be.

De valahogy biztos döntött azóta már.

127. csikil4ny (válaszként erre: 125. - Lolita2112)
2018. okt. 14. 05:38
Az elmúlt két év alatt csak sikerült eldöntenie. ;)
2018. okt. 9. 05:13
Semmiképpen nem éri meg. A környezetemben élők közül, akik megtették, mind megbánta.
2018. okt. 9. 02:01
ezt cask temagad tudod eldonteni!nehez tanacsot adni!
124. Idhikai
2016. okt. 20. 15:13

... a családban történt:

A nagynéném 40-es nagyon csinos nő volt, hetente fodrász, varrónővel varratott ruhák,vékony alak, smink... ami kell. Tényleg csinos volt. A férje egy áldott jó ember, aki tenyerén hordozta a szép feleségét. Két nagy gyermekük volt már. Ekkor beütött a krakk, Magda (így hívják) megismerkedett egy harmincas, sármos(nak tűnő), jóképű pasival... naaagy szerelem, és rájött, hogy igenis neki joga van az élethez. Elhagyta a férjét, a gyerekeit. (A fiúgyerek utána ivott, drogozott... most már felnőtt ő is, viszonylag normális életet él.)

Magda odaköltözött a szerelméhez... (a szerelmének az idős szüleihez, ahol a papa még vak is volt) egy kis faluba. (a férjével, gyerekeivel megyeszékhelyen élt).

Gyorsan még egy gyermekük is született, aztán a férje úgy gondolta, hogy akkor most már ő elmegy Budapestre dolgozni. Iiiigen, otthagyva az idős szüleit, a falusi házat, kertet és a kisbabát a feleségére. Egy év múlva nem lehetett ráismerni.. megöregedve, fogatlanul, összerogyva...

félelmetes... azóta eltelt tizenév... kínban, szenvedésben, szegénységben...


Szóval fórumindító... ne tedd... mert lehet, hogy nagy lav lesz a vége, de könnyen lehet, hogy neeeem!

123. 3d956aa820 (válaszként erre: 53. - Funny74)
2016. okt. 20. 14:23
Kedves Funny74! Szerintem nem "csak ez" az önzőség a részedről, amit írtál, hanem az, hogy ezt az egészet a férjed nyakába zúdítottad. Ettől neked könnyebb, hogy nem kell titkolóznod meg leplezned az érzéseidet, kételyeidet. Nem tarthatod meg mindkettőt ez nyilvánvaló. Ha a házasságod megmentésére egy kis esélyt látsz is, akkor én ezt választanám a helyedben. Nagyon kevés férfi van, aki ennyi év után küzdene a feleségéért. Szerintem küzd vele, légy a társa ebben a küzdelemben kettőtökért.
2016. okt. 18. 22:04

Tök mindegy, hogy valaki feszes, 40-en innen, vagy túl, ha emberileg nulla.

Elég sajnálatos, hogy ez a tulajdonság egyáltalán fokmérő lehet bárki esetében is.

121. Bolen
2016. okt. 16. 11:19

Drágám,sok férfi van a legjobbat válaszd!:)))


ELŐFORDULÁSA


A férfiak behálózzák az egész földet, ezen belül is a nőket.

Fellelhetők

vad állapotban a futballpályák lelátóin, félvad állapotban

bárszéken,

szószéken, hordón és minden elképzelhető vezető beosztásban,

háziasítva a

családi tűzhely körül papucs minőségben.

120. Bolen (válaszként erre: 116. - B1dbc250b6)
2016. okt. 16. 11:12
..hmm, érződik a tapasztalat az írásodból:))
119. 2c5f60da64 (válaszként erre: 95. - Funny74)
2016. okt. 16. 09:19

Ez kamu. Ezzel próbálják etetni a nőket az első szex előtt, aztán meg letipliznek. Semmi összeköltözés nem lesz ebből.


Egyébként pedig olyan a pasi, mintha 18 éves lenne, ezzel az ígérgetéssel, ami szerintem tök átlátszó. Én, amikor ilyenekkel jönnek, mindig röhögök egy nagyot. Amúgy meg gondolj bele... ha valaki úgy akarja, hogy odaköltözz hozzá, heti két rövid találka után, azzal minden stimmel? Biztos, hogy nem. Itt valami nem oké.

118. 2c5f60da64 (válaszként erre: 116. - B1dbc250b6)
2016. okt. 16. 09:14
Egy 40 es nő is lehet feszes, kisportolt, és lehet kockás hasa. Ezt nem tudhatjuk, nem láttuk. Ez nem az életkoron múlik, ha már itt tartunk. Valaki vagy zabál és tesped, és akkor nem lesz feszes, vagy odafigyel és sportol, és feszes, életkortól függetlenül.
117. 2c5f60da64 (válaszként erre: 53. - Funny74)
2016. okt. 16. 09:11

Ezek szerint itt semmi konkrétumról nem beszélhetünk, ez még egy kapcsolat csíráját sem jelenti, heti két találkozás, pláne nem annyit, amire bármit alapozni lehet.


Nyilvánvalóan nagyon nem korrekt mindkettőt "megtartani", egyikükkel szemben sem az, ott aztán minden lenne, csak őszinteség nem, ami pedig a kapcsolat alapja, és ezzel együtt a bizalom sem létezne.


Ebben a helyzetben inkább a házasságodat kellene megvizsgálni, azzal mi a gond, és csatlakoznék az előttem szólókhoz, nem kell kapcsolatból kapcsolatba ugrálni, ha nem működik a házasság. Azért 23 év az rengeteg idő, és ha egyébként nincs semmi gond a férjjel, akkor nem értem az egészet... mindenkit érnek ingerek a külvilágból, és lehet, hogy kicsit megkopott a házasság, viszont egy érett ember ezt a helyén kezeli, fellángolásként, és továbblép.


Én már annak is örülnék, ha találnék egy normális férjet, biztos nem kockáztatnám meg, hogy elveszítsem.


Ha a házassággal van gond, de még nem akkora, hogy válás legyen a vége, és maradtak még érzelmek, én annak a megmentésén fáradoznék inkább. Ha meg nem lehet megmenteni, el kell válni. De nem a másik pasi miatt, hanem saját magad miatt. A kettő között hatalmas a különbség.

116. b1dbc250b6 (válaszként erre: 3. - Funny74)
2016. okt. 15. 22:50

Ami biztosnak látszik így kívülről:

-a férjed teljesen hazavágtad, akármi is lesz köztetek, évtizedek múlva is emlékezni fog rá...és egyre keserűbben...

akkor ez pipa.

-az új pasiba most teljesen bele vagy habarodva...ez még természetesnek is mondható...és?

...ne feledd, nem vagy mai macska...a feszes bőr, a lapos has a múlté...éld ki magad, aztán kullogj vissza...az életed egy megbánás lesz...az is igaz, lesz mire emlékezni..(ha akkora kan az ürge, hogy a lepedőn kettéáll a füled)...

115. Magdalénia (válaszként erre: 113. - Bolen)
2016. okt. 15. 21:10
Hogy jön ez most ide? Kevered a szezont a fazonnal.
114. kisj (válaszként erre: 95. - Funny74)
2016. okt. 15. 19:44

Ha már ilyesmiket kimondasz, sőt leírsz hogy:


"remélem hogy hamarosan nem csak sajnálatot hanem vonzódást is fogok érezni iránta"

ott már elég nagy a probléma.

Meg, hogy reméled azt, hogy most már véglegesen a férjed mellett döntesz.


Szerintem inkább nézzél szembe önmagaddal.

113. Bolen (válaszként erre: 112. - Magdalénia)
2016. okt. 15. 19:33
Butaság amit írsz,egy jó könyv vagy étel nagyon finom tud lenni:)A kasztrált férfi akivel a kandallónál Bob Dylan Nobel -díjáról beszélgetsz nagyon szexi lehet.Kérek rá mozi jegyet, egy igazi tragédia!
112. Magdalénia (válaszként erre: 92. - Bolen)
2016. okt. 14. 22:55

Mindig jó az öreg a háznál. ;)

Amikor egy kapuzárásos szerelmes, az olyan, mintha 16 éves lenne.

Nem arra van szüksége, hogy biztassuk: azt csinálsz, amit akarsz. Inkább egy kis gondolkodásra kell serkenteni. Meg is tesszük.

Kis bajból, nagyobbat csinálni nem nagy kunszt.


Az is biztos szerintem, hogy a férfiakat hamarabb kidobjuk, ha szerelmes viszonyt tart fenn és ezt még el is meséli. Lehet, hogy többször is fordul elő(?).

111. Bolen
2016. okt. 14. 20:02
..egészségére a mosást pedig intézzék közösen:)))
110. Bözsi néni (válaszként erre: 109. - Bolen)
2016. okt. 14. 19:42

Tehát azért, mert nem pártolom a szemétséget, az átverést, az aljas hazudozást, szerinted már mindjárt 80 éves vagyok?


És szerinted a szex az mindenre mentség? Kíváncsi leszek a képedre (meg a kíírt fórumodra), ha a párod/férjed majd ezt műveli veled, két-három gyerek és 23 év után, hogy akkor is azt mondod-e, hogy ja, hát a szex a központi téma, te meg mehetsz a levesbe.

109. Bolen (válaszként erre: 102. - Bözsi néni)
2016. okt. 14. 18:44
Biztosan,bár a hozzászólásod veri a 80as korosztályt,a szex náluk már nem központi téma:)
108. 31bc25d879 (válaszként erre: 107. - Gribedli***)
2016. okt. 14. 18:18
Pontosan!
107. gribedli*** (válaszként erre: 95. - Funny74)
2016. okt. 14. 17:54
Azt sem tudja, hogy milyen veled (pl milyen vagy az ágyban, milyen vagy úgy általában, stb) ès már összeköltözne veled? Aki így beszél, az hazudik, csak meg akar szexelni. Minél nagyobbakat mond, annál inkább hazudik. A gyerekekkel együtt költöznél hozzá? Kéró megvan? Mert aki komolyan beszél, az ennek a gyakorlati részéről hamar gondoskodik. De ismétlem, aki komolyan beszél, az sem pár beszélgetés és csók után dönt így.
106. ab61752c45 (válaszként erre: 79. - Magdalénia)
2016. okt. 14. 17:48
ha még nem volt,majd lesz.
2016. okt. 14. 17:46
dobjál föl egy húszast.
104. globus (válaszként erre: 95. - Funny74)
2016. okt. 14. 17:35
Krapek kicsit elveti a sulykot annak tudatában, hogy férjezett vagy, ilyen rövid idő alatt. Abszolút komolytalan kategória. Összeköltözéshez keressen független nőszemélyt.
103. gyöngy:) (válaszként erre: 98. - Gabesz55)
2016. okt. 14. 17:33
:)
102. Bözsi néni (válaszként erre: 92. - Bolen)
2016. okt. 14. 16:48

Aose ítélj látszat (vagy nicknév) alapján!


Egy 10 évesnek már te is bőven néni vagy😃

2016. okt. 14. 16:09
Elutazni valahova kettesben 1-2 hetre??
100. c73db520ef (válaszként erre: 95. - Funny74)
2016. okt. 14. 15:53
Ujra randevuzzatok, talalkozgassatok, romantikazzatok, mint amikor meg nem voltatok hazasok.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook