Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kötelékfóbiás férfi fórum

Kötelékfóbiás férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3
76. Érdekes73 (válaszként erre: 72. - Monalisa83)
2016. okt. 13. 19:30
Amíg veszekszel vele addig tudja hogy kötődsz hozzá...
75. Magdalénia (válaszként erre: 72. - Monalisa83)
2016. okt. 13. 16:14
Egyáltalán nem csináltál hülyeséget. Remélem, hogy nem kérsz még bocsánatot is?!
74. massalhangzo (válaszként erre: 72. - Monalisa83)
2016. okt. 13. 16:05

nem baj, hogy kiadtad a mergedet, csak szerintem felesleges vele tovabb foglalkozni


ha valaki egy even keresztul csikicsukit jatszik, akkor valoszinuleg nem egyenes es nem egy huseges tipus. arra meg nem lehet epiteni, kozos eletet tervezni


ha nekem egy ferfi panaszkodott elozo kapcsolataira, soha nem sajnaltam, hogy jaj szegeny, es a borzaszto nok hogy kiszurtak vele. erdemes ilyenkor odafigyelni, mert ahogy az elozo kapcsolataival bant valaki, ugy fog a kovetkezokkel is

73. Specially (válaszként erre: 72. - Monalisa83)
2016. okt. 13. 12:33
Nem hülyeség,az igazsagtalansagtol nekem is kinyílik a bicska a zsebemben..sztem menni fog neked a tovább lépés lehet ez azert alakult így,hogy tudj változtatni az eleteden:)
2016. okt. 13. 10:24

Tényleg nagyon köszönöm a biztatást, nagyon jól esik.

Tegnap valószínűleg hülyeséget csináltam, vitába bonyolódtam vele. Úgy éreztem, muszáj kiadnom a mérgem, válogatás nélkül rázúdítottam minden haragomat, ahogy csak jött belőlem!

Hirtelen felindulásból azt mondtam neki, hogy segítek én neki megoldani hamarabb a dolgait, mint január, mert beszélni fogok a kislány anyukájával, hogy egyeztessük már a dolgokat, hogy neki mit mond, és közben velem mit csinál. Persze ezt nem fogom megcsinálni, mert egyrészről nem vagyok ilyen ember, másrészről nem akarom, egy ennek a kislány igya meg a levét. De azért legyen már pár kellemetlen pillanata, amikor azon agyal, hogy mikor derülnek ki mindenki előtt a dolgai!

71. Specially (válaszként erre: 68. - Monalisa83)
2016. okt. 12. 16:26

Átmentem ezeken a fázisokon én is,utáltam amiért olyan amilyen és nem képes változtatni mert annyira azért nem kellek.De az jó volt,hogy szeretem és mindig ott vagyok!


Mikor elkezdtem ismerkedni megkaptam tőle,hogy akkor ennyi volt mert még én vagyok az aki nem szereti igazán.De az eszemre hallgattam és 2 év után most kaptam a legnagyobb visszaigazolást mennyire jól tettem!Az élet jó nagy pofont küldött neki talán most értékeli át a dolgokat.


Mindenki másképp dolgozza fel ezeket de nekem úgy sikerült,hogy általa tanultam meg igazán milyen feltétel nélkül szeretni vkit és elfogadni,hogy elengeded a saját útjára semmi rossz érzés nélkül :) még hálás is vagyok,vmiért az utamba került de sikeresen megtanultam a leckét.


Nem fog örülni mert megszűnik a forrás ahonnan sok pozitív dolgot kapott de téged ez ne befolyásoljon.

Rá várni miközben nem ezt érzed hiba lenne!


Nem könnyű de arra kell gondolni te mindent megtettél és ez után fog jönni az aki viszonozza is! :)

70. zsanci79 (válaszként erre: 69. - Monalisa83)
2016. okt. 12. 15:39

Bár ne legyen igazam, de ha tényleg elhatározod magad, közlöd vele, és igyekszel is úgy élni, hogy elfelejtsd őt, akkor fog majd csak igazán nyomulni, akkor jönnek majd az ígéretek, határ a csillagos ég.... na ekkor kell majd nagyon erősnek lenned, hogy ne legyen visszatáncolás, saját érdekedben!

Jó ha van egy barátnő, akire nap mint nap rázúdíthatod fájdalmad, és "rendelkezésedre áll", hogy kibeszélhesd magad. Ez fontos.


Az én életem igen, nagyon is rendbe jött, ezért is írtam, hogy vannak még jó emberek, csak abban a helyzetben ezt senki nem hiszi el, én sem gondoltam volna.

69. monalisa83 (válaszként erre: 67. - Zsanci79)
2016. okt. 12. 15:13

Hát szomorúan olvastam a te történetedet! Remélem te már jól vagy?

Eddig én is nagyon megsínylettem már ezt a dolgot, de az előző párja még jobban.

A lány depressziós. Már a kislány megszületése előtt is az volt, orvoshoz is járt. Kezdetben sok mindent úgy gondoltam, hogy a lány a hibás azért, hogy ide jutottak. Nem is értettem, miért nem akarja eladni a közös lakást, hogy új életet kezdjen. Most már kezdem megérteni, hogy őt is folyamatosan hitegeti valószínűleg ezzel-azzal, és nem minden úgy van teljesen, ahogy nekem elmondja.

68. monalisa83 (válaszként erre: 65. - Specially)
2016. okt. 12. 14:10

Le kell zárnom, ezt tudom, itt nincs folytatás! Pár hónapja előfordult, hogy megismertem egy másik pasit, de neki esélyt se adtam miatta. Akkor nagyon megijedt, hogy itt a vég.

az biztosan nagyon fog fájni, ha látom majd őt egy másik nővel, de ez van sajnos!

67. zsanci79 (válaszként erre: 55. - Monalisa83)
2016. okt. 12. 13:36

Igen, ez a legnagyobb bűnük ezeknek a férfiaknak, hogy teljesen leszedálják az ember önbizalmát, az meg mint tudjuk, mindenre kihat!

Környezetváltozás, munkahely váltás, ez mind nagyon jót fog tenni Neked.


Hidd el, hogy vannak normális pasik is, és előbb-utóbb jönni fog az is! Közhely, de így van :) Egy okos, értelmes nőnek tűnsz.

66. zsanci79 (válaszként erre: 41. - Monalisa83)
2016. okt. 12. 13:29

Most most most lépj ki ebből a kapcsolatból!

Én 7 évet húztam így le, még egy gyerkőc is született. Mintha magamat olvasnám....

Ezeknek az embereknek nem azért kellene elmenniük pszichológushoz, mert kötelékfóbiás, vagy bármi lelki nyűgje van, hanem azért, mert más embereket tesznek tönkre.

Itt is az ékes példa, hogy addig csűri-csavarja a szavakat, míg benned kelt lelkiismeretfurdalást, hogy miattad állunk úgy ahogy, mert te türelmetlen vagy, mert te így, te úgy..... Közben pedig dehogy! Jól gondolom? Jól. Átéltem.


Valószínű kissé alábecsülöd magad, ő ezt tudja, érzi, és ezért tudja ezt veled játszani. Megkérdőjelezem azt is, hogy teljesen lezárta a kapcsolatát az exszel....

Szerintem sürgősen lépj ki ebből a kapcsolatból, ha nem akarod, hogy sok-sok gyönyörű éved rámenjen erre, és utána győzd összekaparni a béka feneke alól megad. Nem utolsó sorban van egy kisgyermeked..... Nekem pont, hogy a gyermekem létezése nyitotta fel a szemem, hogy nem ugrálunk egyik kapcsolatból a másikba, és nem ugrunk bele akármibe, akárkibe.

Itt mindenki azt tanácsolta, hogy lépj. Nagyon jól látják a kívülállók objektíven a helyzeted, és szerintem belül ezt te is tudod.

Őt próbálod védeni szinte minden egyes mondatoddal, de közben magadról megfeledkezel.

65. Specially (válaszként erre: 63. - Monalisa83)
2016. okt. 12. 13:28

Engedd el,ő még nem tart ott ahol te és lehet nem is fog.Csak saját maga tudja megugrani a gondjait.


Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom 5 éve ismertem meg és azóta is időről időre felbukkanunk egymás életében.megmaradt egyfajta kötődés de már van párom és neki is drukkolok (de még azóta sem valtozott ez nála ).Soha nem mondom hogy soha de azt tisztán éreztem h nem egy az utunk most,így ez volt a helyes.

Neked is ezt tanácsolom ne haragudj ra amiert ilyen csak lepj tovább és eld az életed,hozhat még meglepetéseket :)

64. liliom10 (válaszként erre: 63. - Monalisa83)
2016. okt. 12. 10:11

Valószínű, Neked kell döntened. Vannak ilyen döntésképtelen férfiak, de nők is. Ha szakítasz, talán az egy jókora fejbekólintás lenne neki, és rájönne, kit veszít el : talán sosem találna

egy ennyire hozzávaló társat. Ha ki akarna békülni, és Veled akarna élni, döntött. Ha nem, így jártál jobban, nem rabolja tovább az éveidet, most, mikor még találhatnál helyette egy igazi társat. Én csak akkor élnék vele, ha lezárja az előző kapcsolatát lakásostól, mindenestől. Ha vacillálsz, érzi,légy nagyon határozott !

2016. okt. 12. 08:19

Ebben csak az a szomorú, hogy én úgy érzem, mindent megtettem. Ő is azt hangoztatta, hogy én tökéletes vagyok neki, ilyen nőt akar maga mellé. Elfogadtam a kusza viszonyait, a gyerekeit szeretem, nekik is szimpatikus vagyok, a szülei, testvére állandóan rágják a fülét, hogy mit szórakozik velem. Bármilyen baja volt, rám mindig számíthatott.

Egyszerűen nem is fél egy kicsit se attól, hogy most végleg kiszállok ebből a dologból.

62. csikil4ny (válaszként erre: 61. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 17:15
Vannak ilyen soha felelősséget nem vállaló egyedek, még csak nem is rosszindulatból teszik, egyszerűen nem képesek felnőtt férfi módjára élni.
61. massalhangzo (válaszként erre: 59. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 16:54

nem hiszem, hogy ne szamitottal, szamitanal neki. csak ezek valahogy ilyenek, sajat maguk, maguknak sokkal jobban szamitanak, es addig tudnak bubajak, figyelmesek lenni, mig erdekuk tartja


szerintem ez nagyon gaz egy felnott embertol, hogy lakast mutogat es visszamondja. az meg normalis lett volna, ha megmondja, nem all meg keszen az osszekoltozesre. mert barmennyire rosszul esik, igenis fontos, hogy akarja mindket fel, es ne menet kozben szalljon ki, mert az sokkal rosszabb. de hogy igy szorakozik 38 eves letere, hat...

60. Érdekes73 (válaszként erre: 41. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 16:25
Szerintem csak kihasználja azt hogy kötődsz hozzá. Ha szakítasz vele majd a következő nővel is így fog manőverezni.
59. monalisa83 (válaszként erre: 58. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 14:32

De aranyos vagy, köszönöm szépen!

Hát igen, sajnos be kell látni egy idő után, hogy én már többet nem tudok tenni.

Körülbelül most már helyre tudom tenni magamban a dolgokat. Eddig naponta küldözgetett 10-15 sms-t, hogy mi van velem, mit csinálok, hogy vagyok.

Tegnap óta felszívódott, azt se kérdezi meg, élek-e egyáltalán. Pedig ha tényleg jelentettem volna neki valamit, akkor legalább próbálta volna menteni a helyzetet. De semmi.

58. massalhangzo (válaszként erre: 57. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 14:19

sajnalom, hogy igy alakult nalatok, de ilyenkor mindenki hajlamos arra, hogy meg tobbet akarjon tenni a kapcsolatert, magat boncolgatja, hogy miben turelmetlen vagy rosszul hozzaallo, pedig normal esetben mindket fel ugyanazt akarja, es meg ha vannak is problemak, vitak, azok nem ilyenek


mivel nem vagyok tul joszivu, a palinak azt kivanom, szaradjon le :D neked pedig hogy hamar talalj egy tok jo pasit

57. monalisa83 (válaszként erre: 56. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 13:56
Nagyon köszönöm, tényleg! Jobb vagy, mint egy pszichológus! :-)
56. massalhangzo (válaszként erre: 55. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 13:49
a kornyezetvaltozas mindenkeppen jo lesz. az onbizalmaddal meg ne legyenek problemaid, ha nem lennel jo no kivul-belul, akkor nem probalkozott volna es nem akarna maga mellett tartani. csak annyiban kell helyre tenned magad, hogy idovel majd belasd, magad ala valasztottal, olyat, akinek te tul jo lennel, es aki alap emberi tulajdonsagaiban is gaz
55. monalisa83 (válaszként erre: 50. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 13:21
Én vele már ezek után nem akarok együtt élni. Sajnos megtépázta az önbizalmamat, ezt kell most helyreállítanom. A közel egy éve tartó bizonytalanság eléggé leépítette az önbizalmamat. Ezért bízom abban, hogy az új munkahely, illetve az, ha az a lakás tényleg olyan, mint amilyennek elmondják, és sikerül is kivennem, segíteni fog talpra állni és elfeledtetni őt.
54. Bolen (válaszként erre: 53. - Csikil4ny)
2016. okt. 11. 12:19
..ha sok csokoládét eszik ugyanolyan ,mint egy szerelmes ember agya.Túl sok benne a fenilalanint!
53. csikil4ny (válaszként erre: 52. - Survivor3)
2016. okt. 11. 12:11
Megnézném azt az "erős szerelmet", amelyik nyúlból oroszlánt csinál!
52. survivor3 (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 12:01

Szia!

Nyugi!

Az erős szerelem le fogja győzni a félelmét.

51. Bolen (válaszként erre: 50. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 11:54
Így van,ha ennyire rossz törődj magaddal,talán nem okoz csalódást:))
50. massalhangzo (válaszként erre: 49. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 11:51

ha magadban eldontod, hogy neked nem ilyen ferfi kell, es bantott mar eleget, viselkedett megalazo modon, akkor probalkozhat, de ugyis felesleges


valoszinuleg azert meg inkabb abban remenykedsz, hogy azt mondja, szeret, eljetek egyutt


egy kapcsolatban, erzelmi zurzavarban benne lenni mas, mint igy kivulrol olvasni, ha az ember nem erintett. de sokat mondo, hogy a pasi inkabb hozzad jart, az o lakasaban nem lehetett, kepes volt arra, hogy azt mondja, itt ez a lakas, nezzetek meg, koltozzetek ossze, aztan bunko paraszt modon visszalepett, hogy o megse, es maradjon igy, jarogat majd hozzad. ez meg milyen ember? :(


ha te tudnad, hogy a ferfi, akivel egyutt futsz, komoly kapcsolatot, egyuttelest, kozos jovot akar, de te nem akarsz, elkezdenel szorakozni vele, hazudozni, lekezelni? gondolom nem

2016. okt. 11. 11:47

Nagyon köszönöm nektek a biztatást, ez most nagyon jól esik! Igazából már nem is esett annyira rosszul a dolog. Nem azt mondom, hogy nem sírtam tegnap, de erre számítottam, semmi többre.

Most abban kell nagyon erősnek lennem, hogy nehogy megtaláljon megint, és visszasírja magát!

48. Bolen (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 11:43
Sajnos,én nem tudok biztató szavak írni!Tudod ,hogy milyen,nem zsákbamacska.Ilyen mikor kapcsolatod van ,nem minden főnyeremény!XD
47. csikil4ny (válaszként erre: 45. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 11:33

Ha engem kérdezel, akkor minél hamarabb hagyd ott, nem való ő hozzád, miért keserítenéd magad vele? Főleg így, hogy nem is hajlandó változ(tat)ni?


Az elején fájni fog az biztos, de hosszútávon jobban megéri egy olyan férfit keresni, akivel több minden klappol, mint nem.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook