Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyors, egyszerű sütés nélküli buli ételek? fórum

Gyors, egyszerű sütés nélküli buli ételek? (beszélgetős fórum)


2016. okt. 7. 20:24
főtt tojás sárgáját kikaparod, összekevered májkrémmel, apróra vágott petrezselyemmel sóval borssal sajtkrémmel, utána visszatöltöd a tojásokba. díszítheted a közepét bármivel paradicsom, pritamin stb. desszertnek otker krémekből percek alatt készíthetsz krémeket pudingokat. bár én mindig sütök főzök ha vendégek jönnek, de gyors megoldásnak ez sem rossz. mexikói vegyes köretet megpárolod vajon, és microban megsütött (pár perc) virslivel tálalhatod. ez is bejön szerintem
16. tomka1
2016. okt. 5. 06:15
Sziasztok koszonom a kedves hozzaszolasokat tanacsokat. Aki csak azert irt a forumba hogy kotekedjen arra csak annyit irnej, higy imadok sutni fozni csak most nagyon keves idom lesz ezert szeretnek valami gyorsan elkeszitheto dolgot, amugy mindig finim kajakkal keszulok ha jonnek vendegek, mindig jol lakottan mennek el. De most amugy sem a kaja a cel hanem hogy egyutt legyunk de azert ne legyunk ehesek sem. Most sajnos rovidebb osszejovetel lesz ugyhogy amugy se kellett volna fejedelmi lakoma. Koszi a sok.jo tanacsot:)
2016. okt. 4. 19:39
Legjobb ha rendelsz kaját és sajátodként tálalod :DDD
14. ab61752c45 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2016. okt. 4. 19:27
én úgy csinálok egy vagon salátát,amit kell megfőzök,pl krumpli,zöldbab.káposzta,készen vett salátakeverék,répa nyersen megy bele,néha párolt káposzta is,szóval minden zöldség.olajbogyó,én joghurttal szeretem,a lányom citromos,olajos,mustáros öntetet csinál rá.másnap még jobb,ha összeérik.egy kis sült hús jót tesz neki,apróra vágva.
13. Channa* (válaszként erre: 9. - Mietze Katze)
2016. okt. 4. 19:18

"Gáztűzhely/sütőlap sem opció, vagy csak a sütő?"


Én arra gondoltam, hogy csak a sütő hiányzik.

Ha a lustaság a probléma, akkor nem marad más, csak a ropi, keksz, drazsé, chips....

2016. okt. 4. 19:18
Ropi :DDDD
11. Channa* (válaszként erre: 6. - C73db520ef)
2016. okt. 4. 19:16

"Sütőm nincs sajnos"


Arra gondoltam, hogy tűzhelye azért csak van vagy egy rezsója, azon megsül bármi:D


A salátákhoz is kell főzni a zöldségeket vagy nyersen teszi bele a majonézbe? A svédgomba is nyers gombából készül?

10. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2016. okt. 4. 18:00

Kedves tomka1 ha a sonkatekercs macerás meg egy sütés nélküli süti is akkor inkább rendelj 2-4-6 személyes tálakat/hidegtálakat a cukrászdába meg van süti Remélem oda lemenni nem macera

:( ha valakinek macera a vendégváró falat elkészítése és nem szívesen csinálja ne hívjon vendéget Bocsánat de ez a véleményem

2016. okt. 4. 17:14

Zöldségmártogatós: kis hasábokra felvágni répát, uborkát, zellert, és ezt valamilyen jó kis fűszeres-tejfölös szószba mártogatni. (Bár néhányan finnyázzák, hogy mindenki ugyanabba az edénybe mártogat,- én sok kis edénykébe, vagy kis pohárba teszek a szószból). Ugyanez esetleg tortillachipsszel.


Sonkatekercsre jó alternatíva: L*dl-ben lehet kapni tormás sajtkrémet, azt szoktam beletekerni, plusz kis díszítés rá.


Gáztűzhely/sütőlap sem opció, vagy csak a sütő?

2016. okt. 4. 17:01

Kaszinótojás

Franciasaláta, benne zselatin, ez őzgerinc formában.

2016. okt. 4. 16:14

[link]


Ötlet-adó: hideg-tálak, sajtból, sonkaszeletekből, főtt tojásból, zöldségekből.

6. c73db520ef (válaszként erre: 4. - Channa*)
2016. okt. 4. 16:05
sutes nelkuliek??
2016. okt. 4. 16:05
saláták esetleg öntetek,vagy édes golyók amiket nem kell sütni és több félét is lehet készíteni pl kakaóstól egészen csonthéjas gyümölcsig,mind képzeletöl függ
2016. okt. 4. 15:55
Fasírt, tatárbifsztek, majonézes saláták, húst lehet sütő nélkül is sütni, szendvics (felvágott+reszelt sajt+főtt tojás+piros arany+uborka), rántott cuccok, fornetti sütik, kókusztekercs vagy golyó, tiramisu, pörkölt+nokedli és még sorolhatnám:)
2016. okt. 4. 15:52
salata, sajtfelek, szolo, alma, olajbogyo
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2016. okt. 4. 15:45
csinalhatsz majonezes salatakat, svedgombat, martasokat, amikhez zoldsegeket apritasz vagy kesz sajtosrudakat, ketszersultet, egyebet veszel
2016. okt. 4. 15:41

Sziasztok!


Tudnátok adni ilyen recepteket? Nézegetem a neten is, egyenlőre nem sokat találok, eddig még mindegyikkel sok a macera nekem meg kevés időm lesz az ételek elkészítésére. Sütőm nincs sajnos, akkor könnyebb lenne. Egy kis baráti összejövetel lesz nálunk és szeretném finom ételekkel várni őket. Nem a kajálásról fog szólni de azért azt is fogunk. Olyan lenne jó amit nem akkor kell megsütni ne menjen vele az idő. Sonkatekercsre gondoltam de az se egyszerű, besamelt kell csinálni. Vagy még találtam két sütés nélküli sütit de azért azzal is van macera. Sajtgolyókat, szendvicset meg ilyesmiket nem szeretnék, az már volt:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook