Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az Anafranil nevű gyógyszerről? Van kedvező hatása vagy csak mellékhatása? fórum

Mi a véleményetek az Anafranil nevű gyógyszerről? Van kedvező hatása vagy csak mellékhatása? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 22. 19:06

+1

inkább sportoljon.

2016. okt. 22. 18:38
szerintem ne kezd el gyógyszerezni a fiadat. egyrészt totál függő lesz, másrészt rengeteg a mellékhatása, szét fogja rombolni őt teljesen. az pedig, hogy orvos írta fel egy dolog, általában így rendezik le a körzetis pszichiáterek a betegeket rövid úton. hidd el nem éri meg, van ilyen mentális beteg a családban óva intelek a gyógyszerezéstől. Ha feszült, hangulatzavara van valóban a legjobb a különböző elfoglaltság amit szeret, vagy sport vagy bármi más
5. 3532273647 (válaszként erre: 4. - Gabica76)
2016. okt. 3. 13:14

Nem tudom,mennyire megoldható,de a pszichoterápia segít,bár nagyon az út elején járok.

Nekem a doktornő megkérdezte,hogy gyógyszer szinte azonnal hatással,vagy a melósabb és hosszabb út.

2016. okt. 3. 08:57
A 18 éves fiamnak írták fel,mert szorong,feszült,hangulatzavarai és reggeli rosszullétei vannak,amit a stresszre vezetnek vissza.Olvastuk a mellékhatásokat és tájékozódni akartam,kinek,hogy hatott.Valami biztos kell,mert a gyógyszereken kívűl mindent kipróbált.Mindenfele jártunk.Ha van màs ötletetek,szívesen fogadom.Köszönöm nektek.Nagyon aggódom.
3. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Gabica76)
2016. okt. 2. 19:19
Nem tudom miért kérdezed, de ha orvos írta fel, nyilván voltak/vannak olyan panaszaid, amire ezt írta fel. Nem ismerem a gyógyszert, de azt tudom, hogy az ilyen szerek olyan szinten szólnak bele az eddigi életedbe, amitől nagyon nehéz megszabadulni. Van olyan orvos, aki azt mondja, hogy élethosszig szedni kell, ami persze nem igaz, de valóban nagyon nehéz a visszaállás. Ettől függetlenül a kezdeti időszakban biztosan jó.
2016. okt. 2. 17:04

Szia!


Én volt, hogy ilyen szereket szerettem volna szedni, de hála az égnek el sem kezdtem, mert nem lett volna kedvező hatása maximum rövid távon, ami később, hosszú távon megbosszulja magát.


Amit én javaslok neked, és a környezetemben élő betegek számára is milliószor jobb volt, az az ESR (ez egy fantasztikus szer), a jóga, meditáció, kutyasétáltatás akármi más, csak ne mesterséges pirula :)

2016. okt. 2. 15:33
Mi a véleményetek az Anafranil nevű gyógyszerről? Van kedvező hatása vagy csak mellékhatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook