Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vagyok féltékeny a sógorom párjára? fórum

Miért vagyok féltékeny a sógorom párjára? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. okt. 31. 23:11
Nagyon megalázó, amit a párod művel. Hogy lehet ilyen emberrel együtt élni? A helyedben kihajítanám, mint macskát sz... Sajnálom. Ne legyél féltékeny, mert nincs okod rá.
82. massalhangzo (válaszként erre: 75. - Dodoka999)
2016. okt. 9. 18:40

ha bantanak azok a dolgok, amiket mond, akkor ezt mondd meg neki egyertelmuen, ne magadban ragodj. bar en nem ertem, milyen hazassag, kapcsolat az, ahol ilyen teren kell megfelelni, hogy hosszu haj, tornacipo, kocsi...


probalj arra buszke lenni, amilyen vagy, amit te ersz el. normal esetben egymasra kell buszkeknek lennetek es orulni a masiknak. ha ez nincs meg, inkabb a hazassag vegen kellene elgondolkodni, es nem megfelelesi kenyszerekbe atmenni. ha ilyen nyiltan elmondod neki, akkor talan eszbe kap


szerintem eleve taplosag mas not dicserni a te rovasodra, de az is lehet, hogy szimplan csak tett par megjegyzest, es te magadra vetted, mert kevesebbnek erzed magad annal a csajnal

2016. okt. 9. 17:10
Nem féltékeny vagy, csak mérges vagy a férjedre. Én is az lennék. Azért fura ez nekem, olyan 16éves korában viselkedik úgy az ember, mint a férjed. Mintha most kezdenétek a kapcsolatotokat. Nem is értem. Miért nem beszéled meg vele?
80. viva70 (válaszként erre: 75. - Dodoka999)
2016. okt. 3. 23:56

Annyi idős vagy, mint az én lányom.:) Na, Ő aztán tesz nagy ívből arra ki, mit mond, vagy ki szerint, hogy kellene neki kinézni. Igaz, Ő nincs férjnél, sőt még komoly barátja sincs. Utazgat, éli a gondtalan szingli életét. Amúgy a második, sőt harmadik diplomáját csinálja ő is. Autója még nincs, csak jogosítványa, a lakása folyamatban van, Iphone-ja viszont már van.:D

Lazíts egy kicsit te is. Meglátod sokkal jobb lesz úgy...:) Lehet, kissé elhamarkodottan mentél férjhez.

79. Birgit77 (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 3. 13:26

Szia. Nem olvastam még végig a hozzászólásokat, de én most nem értek valamit már itt az elején. Neked most akkor még csak barátod van, vagy már férjed??? Mert hol így, hol úgy nevezed.


A másik, hogy ha a férjed, akkor az ő bátyjának a nőjére vagy irigy?


Hogy miért vagy irigy rá? Mert ahelyett, hogy helyretennéd a párodat (tök mindegy, hogy férjed, vagy barátod ez esetben), hogy ne mondjon már neked ilyeneket, ha szeret, mert sorozatban megbánt vele, szóval ehelyett inkább olyan akarsz lenni, mint a másik lány, akihez hasonlítgatnak. Ráadásul nincs olyan, hogy tökéletes.

Ha a párod a beszélgetésetek után sem hagyja abba, amit csinál, talán el kéne gondolkodnod rajta, hogy ő-e az igazi számodra?

Vagy van még egy megoldás, győzd le a saját fegyveréve: kezdd el a bátyjához hasonlítgatni, persze a volt csávódat hozd fel példának (aki ugye az irigyelt ellenfeled párja, ha jól értettem...).

78. barbimariposa (válaszként erre: 75. - Dodoka999)
2016. okt. 3. 13:08

Az én tanácsom a következő lenne: amíg nem tudod önmagadat elfogadni olyannak, amilyen vagy, addig nem várhatod el ezt mástól(a férjedtől). Nos ha ez nem megy, változtass pár külső dolgon, hátha akkor több pozitív visszacsatolást kapsz majd a környezetedtől és ezáltal több önbizalmad lesz.

Ha zavar a haj téma, akkor tetess fel egy póthajat, nem nagy összeg, aztán neked is lehet hosszú hajad. A tornacipő szintén nem nagy ügy, ha a párodnak az tetszik, ruházz be egy olyanra ami neked tetszik és a hétvégéken, amikor úgy tartja kedved néha vedd fel a párod előtt. Magyarázd el azt is a párodnak, hogy a dolgozó felnőtt nők, akik multinál dolgoznak, van dresscode, nem járhatsz tornacipőben dolgozni, mint a diáklányok a suliba.Az autó nagyobb összeg, plusz először úgyis a jogsit kell megcsinálnod, azokhoz hajrá, jó gyűjtést. Ha annyira akarja a férjed, hogy neked legyen autód, mert az milyen szexi, akkor pedig járuljon hozzá anyagilag, ne csak a száját járassa...

Minden esetre én a helyedben elgondolkodnék, hogy jól döntöttem-e házasságot illetően egy olyan "férfival" aki úgy növeli/kompenzálja a saját egóját, hogy másokat kritizál. Hosszú távon nem tartható állapot ez, lehet neked is és neki is pszichológushoz kellene elmenni az egymás közötti kommunikácót fejleszteni, és az önbizalomhiányosság okát felderíteni, mert tudod 24 éves nőként, nem kellene másokhoz hasonlítgatnod magadat, ha tényleg annyira sikeresnek érzed magadat az életed több területén is.Fogadd el, hogy téged nem olyan gazdag családdal áldott meg az élet mint azt a csajszit, fogsz még találkozni hasonló még szebb, még fiatalabb lányokkal, akik felkeltik a figyelmet.Sőt előfordul az, hogy egy adott személy rokona nem kedvel téged ez van, örülj neki hogy nem laktok együtt. Sok szerencsét kívánok, első sorban önmagad elfogadásához!

Lásd meg a jót ne csak másokban, hanem magadban is és a világ így kerek, így szép, hogy nem vagyunk egyformák :)

77. Channa* (válaszként erre: 18. - Dodoka999)
2016. okt. 3. 07:01

Értem, de azt írtad, hogy pár éve udvarolt neked.

Az, hogy egyszer benyögi valaki, hogy de jó nő vagy<>udvarlással:D


Egyébként roppant kedves sógor, aki csak úgy a bosszantás kedvéért ezt teszi...

76. csikil4ny (válaszként erre: 75. - Dodoka999)
2016. okt. 3. 02:32

Nem lesz ennek a hazassagnak jo vege, ha elfogadsz egy tanacsot, igy keretlenul: amig nem latod, hogy szeret es nem serteget ne vallalj be gyermeket.


O is ilyen fiatal?


Irtad, hogy fiatal hazasok vagytok, ha most hagyod, hogy megalazzon egesz eletedben igy lesz. Csak ugy fog leszokni rola, ha le akar, hogyha minden egyes sertesere hideg fejjel reagalsz, ezaltal latja, hogy nem sertegethet.

75. dodoka999 (válaszként erre: 74. - Tavasz007)
2016. okt. 3. 00:40
24 éves vagyok :)
2016. okt. 2. 23:35

"Próbálok mindenben megfelelni a páromnak, edzőterembe járok, szerintem nagyon szép lett a testem, még ha pici is a mellem, próbálok mindig tökéletes lenni. "



Idopazarlas! De biztos, h meg nagyon fiatal vagy :)

73. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 23:00
Tudod, mikor tepernék így. Soha. Ha tetszem neki így, ahogy vagyok, akkor oké, ha nem, viszlát.
72. féknyom (válaszként erre: 67. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 22:33
Igazán nincs mit, siess vissza.
71. fc05b4bfbb (válaszként erre: 60. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 22:23
NYUGALOM! Átolvasok mindent, de szerintem nem benned van a hiba! Tehát nyugodj meg!
70. andi6020 (válaszként erre: 66. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 22:06
Azta! Legyetek boldogok.
69. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 66. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 22:00
Ez ám a parádés házasság :))
68. zebracsikó (válaszként erre: 66. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 22:00
mi közös kasszán vagyunk.
2016. okt. 2. 21:53

A nekem szükséges válaszokat már köszönöm de úgy érzem, megkaptam. :) Akik szeretnének itt maradni és szálkát keresgélni, hajrá.


És minden normális hozzászólónak köszönöm szépen, még vissza fogok jönni, hátha valakinek kedve támad megosztani valami hasznosat is.


Puszi

66. dodoka999 (válaszként erre: 63. - Zebracsikó)
2016. okt. 2. 21:49

Én nem tudom nálatok ez hogy van, de mi fele-fele arányban fogjuk kifizetni a lakásunkat, amire nekem még nincs meg a pénzem (lényegében azért, mert az igények túl magasak...).


A kocsit pedig magamnak kell kifizetnem, és a jogsit is. Ez van :(

65. 3d787b167a (válaszként erre: 63. - Zebracsikó)
2016. okt. 2. 21:48

:DDDDDD



De ugye azért lesz Karácsony? :)

64. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 63. - Zebracsikó)
2016. okt. 2. 21:44
Erősen...:)
63. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 21:41

""Nekem egyébként még se autóm, se jogosítványom, nem vettem magamnak iPhone-t, és a lakásra is csak gyűjtök még. Ezekre is kaptam már beszólásokat a férjemtől...."



őőőő, ezekre nem együtt szokás gyűjteni? A férj és a feleség együtt gyűjt lakásra, kocsira, nem?



Billeg ez a sztori...

62. Panna.33 (válaszként erre: 57. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 21:40

Akkor pedig ideje pszichológushoz fordulni.


Amúgy meg magánvélemény: ilyenek miatt nem szabad egy kapcsolatot felmelegíteni. Mert a rég tüskék benn maradnak, hiába gyógyul be a felszínen a seb, belül folyton szúrni fog. Te meg még piszkálod is a helyét...

61. 3d787b167a (válaszként erre: 60. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 21:35

Akkor miért vigyorogsz folyton?


Amúgy ja, vasárnap van....


Köztudott troll nap a Hoxán.

60. dodoka999 (válaszként erre: 59. - 3d787b167a)
2016. okt. 2. 21:33

Én most komolyan nem értem, miért hiszitek ezt. Szerintem abszolút nem vicces a problémám!


Egyre nehezebben tudok pl dolgozni, mert ha meglátok egy olyan lányt, aki a férjem esete lehet(ne), kiver a víz.

Folyamatosan kompenzálni akarom a "hiányosságaim", amiket a férjem belémültetett.

Előre hányingerem van minden családi eseménykor, nagyon gyakran megy a hasam emiatt, és volt gyomorfekélyem is.


Hiába teltek el hónapok, évek, én még mindig ebben élek.


De köszönöm, hogy megérted a problémám. Inkább menj máshová. :)

59. 3d787b167a (válaszként erre: 56. - Dodoka999)
2016. okt. 2. 21:17
Mondd, hogy csak trollkodni regeltél ide!:D
58. dodoka999 (válaszként erre: 51. - 4705d7a6b8)
2016. okt. 2. 21:14

A szépségről annyit, hogy egyrészt mindenki másképp szép.


Én a szőkehajú lányok között, ha szabad ilyet mondani :), az én korosztályomban pont ugyanolyan szép vagyok, mint ő a saját korosztályában, barna hajúként.


Ez más csak attól függ, kinek mi jön be.

57. dodoka999 (válaszként erre: 53. - C73db520ef)
2016. okt. 2. 21:12
Nem hagytam, elhagytam ezek miatt, és nagyon sokára bocsátottam meg neki. Amiket most érzek, azok már a hosszútávú következményei a dolgoknak.
56. dodoka999 (válaszként erre: 43. - Bichter1)
2016. okt. 2. 21:12

Az a szomorú, hogy úgy mentem hozzá, hogy ezeket mondogatta nekem... először nemet mondtam a lánykérésre, és szakítottam vele, el is mondtam, hogy ezek miatt.


Fél évig tepert utánam, most összeházasodtunk, mert azóta egy szót sem szól, simogatja a hajam és azt mondja, egyszerűen imádja, maradjak mindig ilyen csodálatos, stb.


Tehát nem mostanában mondogatta, hogy nekem is olyan hajamnak kéne legyen, hála az égnek :)


Akkor sem szó szerint azt mondta, csak olyan dolgokat hozott fel, amik nekem nincsenek, és annak a lánynak vannak, emellé jópofizott is vele, miközben a lány velem bunkó volt.


Persze a férjemnek azóta az a lány szálka a szemében, de szerintem csak miattam "oltja"...

55. viva70
2016. okt. 2. 20:01

"Ez a három: kocsi, tornacipő, hosszú haj, a kedvencei..."


Hmm..., ezek valóban megnyerő dolgok...:XD De, ha ez kell a boldogsághoz...?:D

54. vacsa (válaszként erre: 19. - Panna.33)
2016. okt. 2. 20:01
Hehe :)))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook