Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » PCOS vagy sem fórum

PCOS vagy sem (beszélgetős fórum)


2016. szept. 29. 17:44
Szakorvost kerdeznek inkabb.
2016. szept. 29. 17:42

Kedves Fórumozók!

Hasi ultrahangon voltam, mert elhúzódott a vérzésem. Sosem volt még ilyen ezelőtt, szerencsére már múlik, de a doki szeretett volna nézni egy méhnyálkahártya vastagságot. Az ultrahangot végző orvos az alapadatokon kívül azt diktálta még, hogy folyadék a petefészek alatt illetve a Douglasban, valamint, hogy több apró tüsző a petefészkekben. Nagyon megijedtem, ugyanis elég hosszúak a ciklusaim, 35-40 naposak, de a hőmérőzés szerint van peteérésem a 20-25. nap körül. Progeszteronkrémet használok, illetve volt már barátcserje kúrám is, mivel a fogamzásgátló után nem akart beállni a ciklusom. Ezeken a tüneteken kívül viszont nálam nincs meg a PCOS-ra jellemző túlsúly, zsíros, pattanásos bőr, hajhullás, szőrösödés vagy IR. Az igaz, hogy lisztet, cukrot rég nem eszem, de nekem az egyedüli tünetem ez az UH vizsgálat. Lehetnek más miatt is az apró tüszők? Az orvos nem mondott semmi különöset az eredményre, csak h ha megint elhúzódik a vérzésem így keressem (ahogy már írtam, ilyen még sohasem volt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook