Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avandamet, Avandia tapasztalatok, vélemények fórum

Avandamet, Avandia tapasztalatok, vélemények (beszélgetős fórum)


2016. szept. 28. 22:26
Sziasztok!Sajnos a metformin csapdájába estem.Mivel nem hallgattam pár éve a nőgyógyászomra,hogy a gyógyszer-Meforal-szedését követő fél éven belül teherbe kellene esni és csak az lebegett a szemem előtt,hogy rendezze az akkori állapotom,miután letettem a fogamzásgátlót és nem volt ciklusom,több hónapig nem menstruáltam.A gyógyszer valóban segített,napra pontos mensim lett,fogytam is,minden oké volt.Na ekkor kellett volna kihasználni azt a fél de legalábbis az egy évet.Akkoriban PCO-m is volt,de inzulin terhelést ebben az évben csináltak csak először.Igaz,a tavalyi évben nem szedtem a Meforalt,így a tavaszi eredményem a 120.perces inzulin 171 volt,most augusztusban pedig már 200.Meforal mellett.Tudom,plusz diéta és sport is kellett volna,ezeket most kezdem kialakítani,miután átlátom a helyzetet.De már késő,nem használ a gyógyszer,szerintem emelt adagban sem fog.Jelenleg az 1000mg-ból napi 3xfelet szedek.Egészet sajnos nem bírok.A májamon is találtak már valamit,lehet hogy a gyógyszer mellékhatása.Illetve az inzuliné is persze.Hallottam az Avandametről és ezzel kapcsolatban szeretnék véleményeket,tapasztalatokat kérni.Volt esetleg már valaki hasonló helyzetben?Babát szeretnénk,sajnos kettőt elveszítettem már.Olvastam erről a gyógyszerről,hogy terhesség alatt nem alkalmazható,gondolom közvetlenül előtte sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook