Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek hasonló? fórum

Volt valakinek hasonló? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 27. 15:24
igen,én is elolvastam a tájékoztatót, ezért én is arra gondolok, hogy talán a mellékhatás. Már 2 hete szedem, de még nem múlt el. Na mindegy, ha pár napon belül nem múlik, harmadszor is visszamegyek az orvoshoz :(
4. 408020f45e (válaszként erre: 3. - 408020f45e)
2016. szept. 27. 12:37

Megnéztem a tájékoztatóját, gyakori mellékhatás a szédülés. Valószínűleg azért, mert erőteljes a vérnyomáscsökkentő hatása.

Ha folyamatosan szeded és 1-2 hét után sem szűnik a szédülés, kérd az orvosod tanácsát, aki felírta.

3. 408020f45e (válaszként erre: 2. - Bártfainela)
2016. szept. 27. 12:29

Nem ismerem a gyógyszereidet, de nézd meg a mellékhatásait mindenképpen. Ugyanis, ha ott fel van sorolva, akkor nem a megszokás számít.

Ha pedig más gyógyszereket is szedsz, akkor a kölcsönhatás miatt nem szabad a megszokásra várni. Bár azt a legkönnyebb rámondani.

2016. szept. 27. 12:02
Cardura 2 mg. vérnyomáscsökkentő gyógyszeremet kicserélték Moxogamma 0,2 mg. gyógyszerre. Amióta ezt szedem folyamatosan szédülök. Már kétszer voltam vissza a háziorvosomnál jeleztem neki, de azt mondta meg kell szoknia a szervezetemnek és a hatóanyaga is más. És mértem a vérnyomásom tényleg rendben van tőle, de akkor mitől ez a szédülés?
2016. szept. 27. 12:01
Volt valakinek hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook