Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elittársról vélemények fórum

Elittársról vélemények (beszélgetős fórum)


21. vberni01 (válaszként erre: 3. - Kicsimanóci)
2016. okt. 10. 14:58

figyelni kell ha VIP tagságod van, mivel max lejárat előtt egy héttel tudod lemondani, onnantól automatikusan hosszabbodik- és veszi le a pénzt a kártyádról.

Én még időben kapcsoltam, egyébként 2 kattintás az egész.


Nekem tapasztalat az elmúlt 3 hónap alapján: paraszt mint pl a többi ingyenes társkeresőn nincs. Mindenki értelmes, intellektuális, jól tud kommunikálni.

20. csikil4ny (válaszként erre: 19. - Vberni01)
2016. szept. 26. 16:09
A gyermek tényleg nem akadály. S egy nagyon jó fokmérő is.
19. vberni01 (válaszként erre: 18. - Zsanci79)
2016. szept. 26. 12:38

A gyerek (lehet szerencsém volt) de 30 férfi közül 1nél jelentett akadályt.


Sőt! Direkt kitettem az adatlapomra is egy fotót ahol a fiammal együtt vagyunk: az eredmény az lett, hogy főleg olyanok írtak - és nem bánom- akiknek már van gyerkőc.


Sajna (vagy szerencsére) nem látszom 33-nak.

A fiatalemberre visszatérve: úgy volt jövő héten találkozunk, de ezt most áttettük péntekre. És kérdezte mit vegyen a gyerkőcnek. :)

18. zsanci79 (válaszként erre: 15. - Vberni01)
2016. szept. 26. 09:43

Nézd, alapvető dolog, hogy mindenki belőjje magát egy "kategóriába", ahol keresgélhet, hiszen elég nagy a merítés. Amíg ezt nem teszed meg, mindig pofára fogsz esni, és nem biztos, hogy a pasi miatt.

Nyilván lehet valaki egy szerény, aranyos, átlagos lány, de hiába tetszik neki egy vonzó külsejű, sármos, okos, intelligens, humoros, Mr. Tökély alfa hím pasi, valljuk be, nem ő lesz a párja, max pár pásztoróra erejéig, mint ahogy te is írod.

Ha alapban nem vagy tisztába önmagaddal, és feljebb vagy lejjebb adod az igényeidet, abból sosem fog semmi jó kisülni.

Nyilván ez furán hangzik, de inkább nagyon realisztikus. Ha a való életben sem tartozik az ismeretségi körödbe, és sosem hozott össze a sors mondjuk sportolóval, üzletemberrel, modell fiúval, vagy mondjuk villanyszerelővel, két kezi melóssal stb., akkor a neten se keresd, mert nem ez a te világod.

Én pl. sosem tudnék egy "plakátfiúval" elképzelni egy randit, hiába az a hű de sármos kategória, pedig lett volna rá lehetőségem, de egyszerűen nem az én kategóriám.

Én mondjuk agyra bukok :)

De pl. nekem van egy gyermekem, ha neked is (mint az adatlapodon láttam) akkor még nehezebb dolgod van, még jobban szűkül a kör, akikből válogathatsz.

Gyerekkel a való életben is nehéz ismerkedni, tartós kapcsolatra szert tenni, sőt, szerintem a lehetetlen kategória.

Én is egymagas vagyok a párommal. Erről már rég letettem, hogy valaki mondjuk 10-20 centivel magasabb legyen mint én, mert akkor sosem találtam volna magamnak párt.

Szóval azért nagyon sok kompromisszumot kell kötni, önmagunkkal szemben is!

17. 1abbb5d144 (válaszként erre: 14. - 91222e4bbb)
2016. szept. 26. 08:45
En is igy voltam, el is konyveltem, hogy nem vagyok elegge elit :D
16. vberni01 (válaszként erre: 12. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 26. 08:22

járok táncolni is. Pont ezért kezdtem el.


A férfi kevés, aki akad az vagy a párjával/barátnőjével/ feleségével jött, vagy inkább "hanyagoljuk" kategória.... :(

15. vberni01 (válaszként erre: 8. - Zsanci79)
2016. szept. 26. 08:20

Most hétvégén volt egy randim az elitről.

A férfi egyáltalán nem az esetem... kósza a foga, max 5 cm-rel magasabb mint én (tehát magassarkú felejtős)....


Viszont órákat tudtunk beszélni telefonon találkozás előtt, és még most utána is...


A "jó pasik"-kal az a baj, hogy képtelenek a hűségre. Szépek, jó velük megjelenni, intelligensek, csak ép pofára ejtenek... legalábbis ez volt az előző tapasztalatom.

A férfi magas volt, sármos, vicces, jóképű... pont az esetem.... Csak nem csinált titkot belőle, hogy másokkal is randizik :(

2016. szept. 25. 23:33

Elittárson már a regisztrációba el lehet fáradni :D Egyszer próbáltam de felénél feladtam annyi hülyeséget kell kitölteni.

Elvileg az elittárs a gazdagabb műveltebb réteget célozza meg az amolyan elvont embereket és nem kevés az előfizetési díj se :D

2016. szept. 25. 13:00
Elit vagy másik mind egyforma.
2016. szept. 24. 16:48
nincs erről tapasztalatom mert 30 éve férjnél vagyok, de hallottam pár rosszat róla és nem is vagyok elit csak érettségizett tisztviselő. de van pár (jó pár) szingli diplomás kolléganőm akik szeretnének társat és állítólag olyan pasikba futottak bele ott akik még a hülyét is pontos jével írják. de ha társat szeretnél vannak pld. nagyon komoly tánc klubbok ahol táncolni is megtanulhatnál és közbe ismerkedhetsz és nem mellékesen baráti társaságot és további programokat is szerezhetsz. ha rossz ötlet volt bocsi
11. 1abbb5d144 (válaszként erre: 10. - Nyuszó123)
2016. szept. 24. 15:10
de most ez olyan...ismerős is bemutathatta volna pont ő... :)
2016. szept. 24. 08:49

Volt kapcsolatom ismerősök által. Borzalmas kapcsolatok voltak! Akkor gondoltam, ha ez nekem nem jött be, inkább próbálkozok internettel. Találkoztam rendes emberekkel. (Sokkal)

Végül az egyik legénnyel már gyermekünk született.

Nem lehetetlen. De teljesen mindegy, hogy milyen oldal az oldal.

Türelem kell hozzá, bár nekem egy hónap se kellett. Első randin már kialakult akkor valami.

Már akkor röhögőgörcsöt kaptam, annyira vicces volt.

Azóta kisebb/nagyobb problémákom túl vagyunk. De ketten kellettünk hozzá.

Kisfiam 9 hós, imádják egymást. (Igazi apuka)

Szóval hajrá. :)

2016. szept. 24. 06:53

Kedves Mindenki!!!


Szerintem is mindegy hogy ki hova regisztrál!

De viszont fizetni érte hogy esetleg megtalálja a párját (ha sikerül )ezzel már nem értek egyet !! DE KÖZLÖM EZ MINDENKI MAGÁN ÜGYE,NEM VETTEK MEG SENKIT ÉRTE !!

Elhiszem hogy nehézz normális társat találni,de próbálkozni kell a kudarcok ellenére!!

Esetleg másik városban munkát vállalni vagy elköltözni szélesbre nyitni a látókört ,barátok, munka s társ terén ! Igaz elindulni s belevágni pénz , energia,kitartás stb ! De akkor legalább szemtől-szembe láthatod nyil egyenessen az esetleges partnered !Nem egyvirtuális online világba , ahol lehet hogy kamu a kép sok photoshopnak köszönhetően s nem tudhatod h nem egy olyan férfivel kerül szembe a nő társaim aki : PROSTIKAT FUTAT , EMBER VAGY ESETLEG A SZERV KERESKEDELEMBE VAN,VAGY VMI MAFFIA TAGJA !!

Én kétszer kezdtem hatalmas nagy 0-ról az életem s mindig talpon maradtam

Mindenkinek kivánom h találja meg a párját ! S lányok , nök csak okossan !

2016. szept. 23. 15:51

Szerintem egy idő után már kialakul az emberbe egy szűrő, és jól el van vele. Én igazán hülyéket sosem fogtam ki, nincs rossz tapasztalatom.

Sosem fizettem elő, mindig csak az ingyenes szolgáltatást vettem igénybe, mert a pasik úgyis megtalálnak.....sose írtam rá senkire, ez a szerep úgy gondolom a férfié. Ezt az adatlapomon is közöltem.


Nálunk vicces volt a helyzet, mert én az rtl randin, ő meg a randivonalon volt regisztrálva, de a kettő valahogy össze volt kötve, lövésem sincs, hogy hogy, ez csak később derült ki :)

Utólag pont kapóra jött, hogy nem voltam előfizető, így csak egy képet láthattam róla, ami szimpi volt. Pár levelet váltottunk, de akkor már nagyon egy hullámhosszon voltunk, s facebook jelölés lett belőle. Hát, akkor mondtam, hogy ha ezeket a képeket látom róla, nem hiszem, hogy szóba állok vele. Eszméletlenül nem fotogén, de ez őt nem is érdekli.

Mivel egy eszméletlenül humoros, intelligens, közvetlen emberke körvonala rajzolódott ki, így már úgy voltam, vele, hogy én ezt az embert márpedig meg akarom ismerni. És de jól tettem! 4 éve vagyunk együtt, 4 hónap után felköltöztem Budapestre hozzá, egy 4 éves gyerkőccel. Sosem gondoltam volna ezt magamról....

Szóval kitartás! Vannak még "jó partik", de tök mindegy, hol regisztrálsz, ahhoz nincs köze.

2016. szept. 23. 14:58

Én is hasonló gondokkal küzdök, voltam már az Elittárson is, de nagyon nem jött be, borzalmas.

Fogalmam sincs, merre induljak párkeresés terén.

6. Metálmackó (válaszként erre: 1. - Vberni01)
2016. szept. 23. 12:47
Pénznyelő, mint a többi hasonló oldalal. Semmivel sem jobb náluk, csak nagyobb a reklámja.
5. 1abbb5d144 (válaszként erre: 4. - Vberni01)
2016. szept. 23. 11:35

Nem kell siettetni a dolgot.

Meg az emberben normális esetben rossz tapasztalatok után kialakul egy "szűrő" a tanulási folyamatnak hála... ( nem csak online társkeresőre vonatkozik)

4. vberni01 (válaszként erre: 2. - B598e4912b)
2016. szept. 23. 11:05
Tipp hogy hogy lehet gyorsan eljutni a kedves, értelmes férfiakhoz?
2016. szept. 23. 10:56

Barátnőm regisztrál rá, utána alig tudott megszabadulni tőlük, szerinte lehúzós társaság. Részleteket nem tudok, de kész tortúra volt a szerződésből kilépni.

Amúgy hogy mennyire "elit", barátnőm "csak" érettségizett, egy felsőfokú tanfolyammal. (Ha jól tudom, ez az, amit úgy hirdetnek, hogy társkereső diplomásoknak). Hangsúlyozom, nem mintha sokszor szűrő lenne, nem is akarok fölötte vitát nyitni.

A lényeg, hogy a kutya nem ellenőrizte, hogy pl. mi a végzettsége (régebben állítólag ez a társaság ellenőrizte a végzettséget).

Szóval, BÁRKI regizhet rá, aki fizet.

Ő amúgy végül a l...ve.hu-n találta meg a párját.

Több ismerősöm a randivonalon találta meg a párját, most hirtelen a rokonságból két helyes, fiatal nő is, mindkettő értelmes, helyes, tanult fiatal férfira bukkant, az egyik pár már esküvőt tervez.

(Jó hosszú lettem, bocs.)

2016. szept. 23. 10:45
teljesen mindegy melyik társkeresőre regisztrálsz! mindegyik tele van büdös bunkó parasztokkal és rengeteg idő, energia mire eljutsz a kedves, értelmes pasikhoz!
2016. szept. 23. 10:34
Sziasztok! Van aki az elittárson regisztrált? Mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook