Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit olvasol most? fórum

Mit olvasol most? (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Mit olvasol/olvastál mostanában? - Könyvajánlatok

2016. szept. 22. 09:57

Írjuk le, ki mit olvas éppen, hátha találunk olyan könyvet, amiből tanulhatunk.Vagy jó regényt, amit érdemes elolvasni!A könyvtárban is könnyebb válogatni, ha jó könyvek listájával keresgélünk.Ha leírjuk, melyik könyv miért tetszik, ezzel másoknak is segítünk.


Korábban is a legfőbb szabadidős tevékenységem az olvasás volt. hála Istennek, már újra tudok könyvet olvasni,mert az agyvérzés után eleinte nem tudtam.Egyszerre mindig több könyvet is olvasok, hol ide nyúlok, hol oda.Most pl. Pierre Franckh " Kívánjunk karcsúságot" és "Kívánjunk sikeresen" c. könyveit olvasgatom felváltva.Azt mondja, hogy a mondogatott megerősítésekkel parancsokat adunk az agynak.Louise L. Hay is ezt mondja, tőle hallottam először a megerősítésekről (Éld jól az életed most!), amit a youtube-ról minden nap t" és "Kívánjunk sikeresen" c. könyveit olvasgatom felváltva.Azt mondja, hogy a mondogatott megerősítésekkel parancsokat adunk az agynak.Louise L. Hay is ezt mondja, tőle hallottam először a megerősítésekről (Éld jól az életed most!), amit a youtube-ról minden nap meghallgattam.Mindig olvasok egy regényt is, mert olyan jó kiszakadni a valóságból, és belecsöppenni egy regénybe!Most éppen Rosamund Pilchertől olvasom A zikrek jegyében c. könyvet. Egyértelműen ő a kedvenc írónőm, nagyon szeretem a stílusát. A regényei Cornwallben, vagy Skóciában játszódnak, és teljesen hétköznapi szereplőkkel.Mindig van benne romantika, de nem csöpögősen, hanem visszafogottan. Az Ikrek jegyében hasonlít kicsit a gyerekkorunkban olvasott Két Lottira, csak felnőtt szereplőkkel.Nagyon szeretem Az ikrek jegyébent, érdemes elolvasni! Én a hugicámtól kaptam meg, mert tudta, hogy a kedvenc írónőm, és örömet akart nekem szerezni. Sikerült!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook