Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan zajlik a kismedencei MRI vizsgálat? fórum

Hogyan zajlik a kismedencei MRI vizsgálat? (tudásbázis kérdés)


5. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - 937a2a883a)
2016. szept. 20. 19:47
Köszi szépen!!
2016. szept. 20. 08:52

Van kontrasztanyagos és anélküli. Azt neked kell tudnod, hogy mit írt elő az orvos. Amúgy általában azt szokták, amikor kapsz.


Nekem hasi is volt egyben, ezért nem ehettem 6 órával előtte és 2 órával előtte abba kellett hagynom az ivást is. Szóval a sima kismedenceinél nem tudom, hogy kell e tényleg az üres gyomor/bél.


Semmi gondom nem volt a vizsgálat alatt, elég gyorsan elment az idő. Kaptam egy puha valamit, hogy nyomjam meg, ha rosszul érzem magam és bejönnek.

Mivel időpontra megy ez az egész, így a megadott időre mentem. Mindenhol így megy, max csúszás van.


Amúgy én kaptam cd-t és aznap e-mail-ben a lelet is megjött, de én fizetősön voltam. Viszont én úgy tudom, hogy az ilyen vizsgálatok után te kapod meg az eredményt és azzal mész a dokihoz.

2016. szept. 20. 08:09
Nekem azt mondták, hogy majd kiürült belekkel menjek, ezzel nincs semmi bajom, érdekelne, hogy másnak is így kellett-e mennie. CD-n megkaptátok a felvételeket?
2016. szept. 20. 08:06
Aki volt már kismedencei MRI vizsgálaton megírná, hogy hogyan zajlott, mennyivel előtte ment oda, kapott-e kontrasztanyagot, hogyan viselte magát a "beavatkozást"? Eredményt még aznap kapott, vagy egyáltalán megkapta-e ő, vagy esetleg a beküldő orvoshoz küldték-e a leletet?
2016. szept. 20. 08:05
Kismedencei MRI vizsgálat hogyan zajlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook