Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab fórum

Missed ab (beszélgetős fórum)


2016. okt. 8. 01:58

Ivott már valaki málnalevél és/vagy palástfű teát? Ha igen, mik a tapasztalataitok?

Olvastam roluk sokat. Málna levél segíti a peteérést, palástfű pedig vastagítja a méhnyálkahártyát. Ez most műtét után jól fog jönni remélem. Alig várom hogy megjöjjön és 2 ciklus után újra ptóbálkozzunk. Úgy érzem ezen a fájdalmon csak az enyhítene ha újra sikerülne. :(

2016. szept. 29. 11:25

Nagyon sajnálom a történteket, de csajok össze kell szedni gyorsan magatokat , mert az a kislélek csak egy kiegyensúlyozott anyukához szeretne befészkelődni. Nekem 2009-ben volt vetélésem a 7.héten azt hittem nem élem túl lelkileg...2 hónapig nem aludtam , nappal csak bőgtem , lefogytam 15kg-ot, nagyon nehéz időszak volt.


Akik IR-esek vagytok diéta , met mellett történt a missed ab?

Nekem is IR, pco , de tervbe a 3.baba és egy rettegés minden gondolatom a mi van ha...

2016. szept. 28. 23:01

Nekem tegnap volt a mutetem sajnos. 9+3 naposan tudtam meg a szornyu hirt hogy nem mutat eletjelenseget. :( En nem is tudom hogy ezt valaha fel lehet e dolgozni lelkileg. Azt irtak hogy 7 hetesen tortent de 7+3 napon voltam uh-on ahol lattuk a szivecskejet verni es akkor meg csak 7mm volt es hetfon 15mm-re mertek. Szoval ez mult heten tortenhetett. Biztos hogy nem lett elszamolva mert tudjuk mikor fogant es mar 7+3 nal is a meretei alapjan 6+4 re irta az uh. Lehet mar akkor sem fejlodott ahogy kell.

Nagyon enyhe barnas folyasom volt. Az orvos is azt mondta ez nem jelent nagy bajt. Progeszteront is irt. Aztan az ultrahangon... :(

Ebbol azt tanultam ha csak egy mm-nyi pottyot veszek eszre ami szines akkor azonnal ugyeletre megyek. :(

Zsenka14 Neked volt muteted vegul?

Nekem hetfon mondtak, es kedden mar mutottek is. Nem mondtak ilyet hogy varhatok.

Nektek mit mondott az orvos? Mikor probalkozhattok? Nekem 2 honapot mondott.

Kivancsi vagyok mikor fog megjonni ez utan. En tegnap vereztem a mutet napjan, ma meg mar szinte semmi pedig azt gondoltam eros lesz es majd sokaig tart. Az orvos azt mondta 1 hetig kb.

Valakinek 1 honapon belul megjon valakinek meg 40nap vagy 2 honap utan. Annyi felet olvastam. Kivancsi leszek.

2016. szept. 20. 01:01
Szia! Talán segít egy picit az én történetem. Ugyanígy, IR, pajzsmirigy gondok... Évek elteltével egy terhesseg: kb. 11 hetesen missed ab lett belőle. Köv. terhesség: Rá egy évre: 6 hetesen spontán vetélés. És most figyelj! Ezután 3 hónappal, Closty és progesztwron szedése mellett ikerterhesseg, már lassan 2 évesek! Ne add fel! Mi ovutesztet használtunk a végén, ezzel hamarabb terhes lettem.
2016. szept. 19. 11:02

Sziasztok. Könnyebb feldolgozás reményében indítom a témát. Ma diagnosztizalták,h 6+1naposan megállt a fejlődés, a már 7+5napos babámnál. Progeszteront szedek...ma abbahagyom, mert azt valasztottam, hogy adok magamnak 1 hetet a spontan vetélésre. Ovossal konzultálva természetesen.

Valaki hasonló cipőben?

6 év utan IR, PCO, hypothyreosossal annó a háttérben, spontán teljesen meglepetésszerűen...mikor már feladtam jött .....és ment is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook