Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudom érvényesíteni az akaratomat hiszti és kiborulás nélkül? fórum

Hogyan tudom érvényesíteni az akaratomat hiszti és kiborulás nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. nov. 6. 21:54
erre én is kíváncsi vagyok
74. **sue** (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. szept. 21. 13:22

Hmm..."engedelmeskedjen"?

Szerintem viselkedj felnőtt módra!

2016. szept. 21. 10:32
Ne próbáld rákényszeríteni az akaratodat,, lehet, nem illetek össze, akkor pedig váltani kell. Nem azért kapunk valakit magunk mellé, hogy a magunk képére formáljuk, ha bántod, menekülni fog, és méginkább haverozni szeretne. Mondd el neki, hogy neked ez így nem jó, határozottan, és ha nem akar változtatni, inkább menjetek szét, mint hogy tönkre tegyétek egymást.
2016. szept. 20. 19:40
hisztivel semmire nem mész. próbáld meg azt "sugallni" úgy viselkedni hogy érezze van önálló életed és pici sikereid (pld. munka, baráti kör stb). tartsd a barátnőiddel a kapcsolatot menj el velük néha ide-oda, csinálj önálló programokat. légy kedves vidám hogy érezze nagyon jól érzed magad az önálló szférádban is. ne ragadj rá, de ha kedves te is legyél az de úgy hogy érezze nem ő a világ közepe. próbáld ki, a receptet futni fog utánad
71. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 67. - Böce)
2016. szept. 20. 13:55

38 eves???azt nem lattam..

Eselytelen

70. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 66. - Massalhangzo)
2016. szept. 20. 13:54
Ja nem..olyanra nem vetemedtem;-D
2016. szept. 20. 13:53
Szerintem tiszteletben kéne tartanod, hogy hétvégén a haverjaival akar lenni. Kellenek a külön programok, nem lehet mindig egymás szájába lógni. Nem mindenkinek van erre igénye, hiába szeretitek egymást, akkor is. Foglald le magad valamivel, keress barátokat, vagy valami. Szerintem az nem igazi kapcsolat, ahol a felek parancsolgatnak, meg engedelmeskednek egymásnak. Én egy ilyen kapcsolatból menekülnék.
2016. szept. 20. 10:16

Nővéreméknek hasonló története volt, 3 év után a srác megelégelte...

Hisztivel nem fogod tudni a fontossági sorrendjén megváltoztatni.

Párom eléggé bulizós volt, amikor megismerkedtünk. Mint írtam, volt.

Ahogy én lettem neki az első, nem is vágyott bulizásra.

Ilyen a szerelem.

Pedig akkor 22 éves volt.

Azóta már van egy babánk is és tökéletes apuka. :)

Szóval én keresnék egy komolyabb fickót.

67. Böce (válaszként erre: 65. - Valakivagyok1984)
2016. szept. 19. 21:29

Egy 38 éves, lassacskán középkorú pasara hatni?

Ugyan már!


Nem illenwk egymáshoz, mást kell keresni. Ennyi

66. massalhangzo (válaszként erre: 65. - Valakivagyok1984)
2016. szept. 19. 21:20

szerintem hosszu evek alatt barki eleri :D ugyanis az emberek eletmodja valtozik. fiatalon termeszetes lehet a sok buli, osszejaras, megis ki massal jarjanak ossze? aztan ha jon egy fiu vagy egy lany, aki erdekesebb az illetonek, vele tolt e tobb idot. a haverok is csaladoznak, elfoglalja oket a munka, nincs mar annyi ido osszejarogatni


de ha eroszakkal erted el, hogy jozsi, mostantol nem mehetsz 4-5-szor haverozni, csak heti egyszer, az mas :D de azert csak nem verted meg szegenyt :D

65. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. szept. 19. 19:33

Hatni kell rá!Enyem is ilyen volt amikor megismertem 12éve..haver haver hátán..de az ilyen típusú ferfi nemtud 180fokosan valtozni..es ne is akard!Én elertem a hosszu evek alatt h minden hetvegi bulikbol es a heti 4-5haverozasbol,lett evi 2fesztival es heti 1-2xhaver amit en is igenylek mert szeretek egyedül lenni..

Szoval nalunk igy idealis de azt el se tudnam kepzelni rola h havi 1x menjen haverozni.Nem is szeretném.Akkor nem az az ember lenne akibe anno beleszerettem..

Szóval,ha igazan szeret teged akkor tudsz rá hatni.

Én eleg hatarozott es erőszakos típus vagyok eleg rossz termeszettel:D

Lehet ennek koszonheto h tudom kezelni az ilyen dolgokat;-)

64. ironizáló (válaszként erre: 63. - Gribedli***)
2016. szept. 19. 18:12
Ez ennyire egyszerű és csak így működik.
63. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Csimber)
2016. szept. 19. 15:32

Hát nem tudom. Abból indulok ki, hogy hasonló a hasonlót vonzza, ritka az olyan kapcsolat, ami sokáig tart, ha a felek utálják a másik barátait/barátnőit. Ha összeillik 2 ember, akkor nagyjából csípik egymás baráti társaságát mert egyformán gondolkodnak sokmindenről. Ha te így sznobbolod a barátait, tulajdonképpen lehülyézed, szerencsétlenezed ezzel őt is, mert ő is velük lóg, szóval semmibe veszed az ízlését, értékrendjét.


Amikor megismerkedtem a férjemmel, a barátai nekem is barátaim lettek, és nélkülem nem szervez velük programokat, vagy visz engem(minket) is, vagy ő sem megy. De én nem úgy jutottam el idáig, hogy ráparancsoltam, hanem mivel sok dologban ezen egy hullámhosszon vagyunk, nekem egyből szimpatikus volt az ő baráti köre és nem volt teher velük menni. Volt 1, akit leépített miattam, de előbb-utóbb nélkülem is leépítette volna, egy kölcsönkéregetős, játékfüggő.


Mivel nálad nem ez van, hogy nagy egyetértés barátok terén, azt hiszem, nem igaz az, hogy "minden másban szeretjük egymást", "minden másban minden oké", inkább tippelek, hogy semmiben sem értetek egyet... Ő nem a kiskutyád. Keress olyan pasit, akit nem kell idomítani, hanem már olyan, aki illik hozzád!


Mert ez így neked is szenvedés lesz, ha velük nem akarsz lenni de ő meg veled kettesben nem, ha meg mégis veled van, nem fogja élvezni mert a barátaival lenne.

62. Specially (válaszként erre: 1. - Csimber)
2016. szept. 19. 14:30

És amikor elmegy tudod mit csinálnak? nekem az exem is sűrűn igényelte a haverozást aztán egy idő után világossá vált,hogy drogoznak a cimbik is meg ő is.A cucc meg nagyobb szerelem volt nálam így nem is kerestem magamban a hibát,hogy miért nem vagyok érdekes:)


Viszont álltam a másik oldalon is mikor olyan párom volt aki attól kiborult ha otthonülős baráti iszogatás volt(nem éltünk együtt) .ott mégcsak nem is a közös időből "vettem el"mégis zavarta,engem meg az hogy főnököt játszik,tehát hagytam a dolgot engem ne számoltasson el senki minden percemmel.


Egyik sem jó,én úgy gondolom ha nem tudtok együtt kikapcsolódni akkor nem fog működni a kapcsolat.Mert kell haverozni,barátnőzni de együtt is kell lazítani hogy ne csak a dolgos hétköznapok jussanak egymásnak.Ketten húztok két irányba szerintem az más területeken is kiütközik a kapcsolatban.

Akármit is teszel ne várd otthon sírdogálva.Én mondanám neki,hogy persze menj csak én sem leszek itthon:)

61. andi6020 (válaszként erre: 49. - Csimber)
2016. szept. 19. 14:25
Ez amúgy az a pali, akiről 5 napja a fórumot indítottad?
60. gabbbicica (válaszként erre: 58. - Simple)
2016. szept. 19. 14:23

én is így gondolom, h lehetetlen, h mindkét nap végig a haverokkal legyen


csináltok egyébként tartalmas programokat együtt? mert bevallom őszintén, nekem is volt olyan kapcsolatom, hogy az exem SOHA nem akart programokat másokkal, és az alternatíva amit helyette ajánlott, az kb mindig olyan volt, amiről tudta, hogy a hátam közepébe sem kívánom.

És emiatt én se maradtam otthon. Pl. hogy ő otthon akarja nézni az akármit a tévében (amit én nem) de maradjak én is otthon, és olvasgassak a másik szobában...


A jelenlegi páromnak is megvannak a külön programjai, de értelmesen töltjük el az itthon töltött időt is.


Pl a hétvégénk így nézett ki:


- pénteken meló után elmentünk megvenni a hétvégére szükséges élelmiszert közösen, itthon vacsiztunk, játszottunk a kutyával és megnéztünk egy filmet, amit már mindketten meg szerettünk volna


- szombaton elmentünk neki cipőt venni, aztán ő elment EGYEDÜL segíteni egy ismerősnek elvinni a kanapéját A-ból B-be. Ebédeltünk mikor visszajött, majd ismét elment egy másik ismerősnek segíteni valamit a tetővel. Amíg nem volt itthon, én megmostam a hajam, megnéztem pár youtube videót, ami érdekelt, kicsit fórumoztam és elfoglaltam magam nélküle.

Este együtt mentünk a barátokkal egy kerti partira. De ha nem lett volna kedvem, akkor is elmehetett volna hiszti nélkül egyedül.


Vasárnap közösen reggeliztünk, elültettünk pár virágot és növényt a kertben. Aztán ő elment focimeccsre játékosként, én nem akartam, pedig hívott. helyette inkább megnéztem vagy 3 részt a Vámpírnaplókból és kitakarítottam a fürdőszobát. De egyikünk se hisztizett, se ő amiatt, h nem mentem, se én, hogy ő elment.


Hazajött, ismét a kutyával játszottunk, csináltam gyümölcssalátát, beszélgettünk és megnéztünk ismét egy filmet.


Nem hatalmas dolgok, de mi így szeretjük, ha épp itthon vagyunk.


Ti mit csinálnátok, ha nem menne el a haverokkal?

59. massalhangzo (válaszként erre: 58. - Simple)
2016. szept. 19. 14:16

ez nem feletlen menekules, akkor nem is lennenek egyutt. de ha az egyik fel szeret jonni-menni, baratokkal logni, a masik meg nem, es utalja a baratokat, nem tudja lefoglalni magat egyedul vagy a sajat barataival, abbol problemak lesznek


ertheto az is, ha valaki nem akar minden hetvegen a parja haverjaival logni, de eleg egyertelmuen tukrozi, hogy nem illenek ossze

58. simple (válaszként erre: 17. - Csimber)
2016. szept. 19. 13:39
Minden egyes hétvégén nem, de kellenek a külön programok egy kapcsolatban. Ha így van ahogy írod, akkor viszont nem akar veled lenni. Ezt te tudod miért van, neked kéne elérned azt, hogy olyan legyél hogy inkább veled akarjon lenni. Sok ilyet láttam már, a férfi valósággal menekül, nehogy otthon kelljen lenni, ezért inkább kitalál mindenféle hobbit stb....
2016. szept. 19. 12:50
Atyaég! Én is azt hittem, tinikről van szó. Ennyi idősen így gondolkodni szerintem elég nagy szégyen. Mi kéne hozzá, hogy érettebben viselkedj? Bár ha eddig nem sikerült, az is lehet, hogy már nem fog. Konkrétan senki nem tudja neked megmondani, hogy ezt vagy azt tedd a mindennapokban, és akkor huss, eltűnnek a gondok. Neked kell tudni szót érteni a pároddal. De az engedelmesség kifejezés enyhén szólva is durva erre a helyzetre. Meg az is, hogy ennyi idősen még hisztizel. Az összes hétvégén mind a két nap a haverjaival van? Mert azért az is sokat elárul. Találj ki te is valamilyen programot, amit mindketten élveznétek. Hajrá!
2016. szept. 19. 12:34

ez lenne egy felnott kapcsolat, ahol a pasi minden hetveget a haverjaival tolt, a no meg hiszteriazik, hogy ulj a szoknyamon?


azt nem ertem, emberek minek eroltetik a szart. ahelyett, hogy a pasi haverozna es csajozna, a no meg keresne valakit, akivel egyutt tudnak jo programokat csinalni

55. 937a2a883a (válaszként erre: 46. - Csimber)
2016. szept. 19. 12:12

És? Ez most komolyan egy felnőtt nő indoka megint?


Attól még lehetnek tök jó barátok, hogy nincs kapcsolatuk. Nem kötelező, hogy legyen. Az én férjem haverjainak sem volt nagyon sokáig, amikor mi már rég együtt voltunk.

Honnan veszed, hogy szerencsétlen hülyék? Gondolom nem találkozol velük túl sokat és inkább azért ez a véleményed, mert haragszol rájuk, amiért a párod inkább velük van és nem veled.

54. Böce (válaszként erre: 53. - Böce)
2016. szept. 19. 12:07
Már ha jól informált vagyok a korotokat illetően.
53. Böce (válaszként erre: 49. - Csimber)
2016. szept. 19. 12:07

Tudod, én azt hittem (a problémádból), hogy a huszas éveitek elején vagytok.


De te már majdnem 30, a pasid (mert ő nem pár, csak egy pasi) meg 38.


Ha ennyi idősen ketten kétfelé húztok + nem tudjátok felnőtt módra megbeszélni a dolgaitokat és nem társként kezelitek egymást, akkor szerint ez a kapcsolat csak max. dugásra van.


Úgyhogy szerintem hagyd a fenébe. És nőjj fel, viselkedj felnőtt módra, ne hisztis kiskölyökként.

52. 1abbb5d144 (válaszként erre: 51. - Ancsika688)
2016. szept. 19. 12:00
Ahaa! lehet, néha megszexelnek egyet-egyet, de látják, hogy van baj, és nem erőltetik, csak hogy legyen valaki.
51. ancsika688 (válaszként erre: 46. - Csimber)
2016. szept. 19. 11:55
Talán nekik van igazuk,óvakodnak a hisztis ,akaratos nőktől.
50. 1abbb5d144 (válaszként erre: 46. - Csimber)
2016. szept. 19. 11:53
akinek nincs kapcsolata, az szerencsétlen?
49. csimber (válaszként erre: 47. - Főnix01)
2016. szept. 19. 11:53
igen, sejtem hogy erről van szó.... :( valahogy meg kell ebben változnom...
2016. szept. 19. 11:53

Miért buták és komolytalan gyerekek a "huszonévesek"?

Csúnyadologáltalánosítani!

2016. szept. 19. 11:52
Mondd meg neki kerek perec! Hiszti nélkül. Normálisan. Nem hinném, hogy nem hallgatna meg. A sírás meg hiszti arra sarkallja, hogy csak azért is azt csinálja, amit te nem szeretnél.
46. csimber (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2016. szept. 19. 11:48
hát nem szeretem őket, mert szerencsétlen hülyék akiknek sosincs nőjük...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook