Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 május-júniusi babák! fórum

2017 május-júniusi babák! (beszélgetős fórum)


123. Kata7555 (válaszként erre: 122. - Kisaniqa)
2016. okt. 16. 21:48

Bizony 😊

Az edzést sportmelltartóval még csak-csak megoldom ☺ De a futásra én most kicsit sem vágyok, hideg is van hozzá már...

122. Kisaniqa (válaszként erre: 121. - Kata7555)
2016. okt. 16. 21:42
Igaz is, a mellek... ez eszembe se jutott, de gondolom fájnának rendesen, mivel így is duzzadnak és fájdogálnak.
121. Kata7555 (válaszként erre: 120. - Kisaniqa)
2016. okt. 16. 21:04

Az jó ☺


Én a futást most a mellem miatt hanyagolom...

Nekem Jessica Smith edzései jók most...

120. Kisaniqa (válaszként erre: 118. - Kata7555)
2016. okt. 16. 20:59
Én ugyanannyi kg vagyok, mint előtte. Na jó, pontosan előtte nem méredzkedtem, mert nem tudtam, hogy terhes leszek, de aznap, amikor az első pozitív tesztem volt, megmértem magam. Eddig nem változott, pedig sajnos nem mozgok. Nem tudom, milyen edzést csináljak, korábban futottam, de már elég hideg van hozzá, és szerintem túlságosan kimerítene. Szinte minden nap émelygek hosszabb-rövidebb időközökkel, szerintem ezzel sem menne a futás...
2016. okt. 16. 20:32

Sziasztok!

Én is szívesen csatlakoznék hozzátok. 5 hetes vagyok, még nem voltam dokinál, csak pozitív tesztjeim vannak. Első baba lenne. Izgatottan várjuk férjemmel együtt. :) Én jógázom továbbra is. Feltölt és megnyugtat. Hú, nekem is vannak hirtelen előtörő éhségrohamaim, ami eddig egyáltalán nem volt. Feszül, fáj a cicim és egész nap álmos vagyok. Rosszullét egyelőre elkerül. Boldog babavárást mindenkinek! :)

2016. okt. 16. 20:21
Én viszont tudok enni és nem tudom ki hogy van vele, de sajna már 2,4 kg "hízásnál" tartok, ami gyanítom nem annyira jó... 😐 Ok, terhesség előtt elég komoly étrendet tartottam, most pedig kicsit engedékenyebb vagyok, de ezt azért galádságnak tartom. Úgy, hogy azért nincs nasizgatás, töménytelen mennyiségű édesség stb...
2016. okt. 16. 20:13

Sziasztok! Üdv az újonnan csatlakozóknak!

Én is émelygek a nap bármely szakában, és az is kellemetlen mikor éhes kezdek lenni, mert nem olyan az éhségérzetem, mint mikor nem voltam terhes. Tegnap reggel annyira rosszul voltam, h megkértem a koleganőmet adjon egy injekciót. Hülyén hangzik, de jobb lenne ha tudnék hányni, mert akkor a gyomrom is megkönnyebbülne, mert ez a gyakori émelygés sokkal rosszabb.

Én szerencsére nem vagyok túl parás, bár valamelyest jobban aggódom, mint az előző két terhességemnél. Biztos korral jár :)

2016. okt. 16. 18:29

Sziasztok!

Bár még korai azért idemerészkedek! :)

Jövőhét csütörtökön megyek először dokihoz, akkor leszek 5.hetes 4 napos ovuláció alapján, de a menstruációhoz számolva 7+4.

Remélem minden rendben lesz én is borzasztóan félek, de próbálok minél pozitívabb maradni.

Első terhességem.

Reggelente felkelés után mindig kidobom a taccsot, de utána jobb lesz, délelőttönként néha rám tör az émelygés de már nem hányok,délutánra egészen elmúlik.

Elég rossz lett az étvágyam ,kevés ételt kívánok, de igyekszem rendszeresen enni.

115. Kata7555 (válaszként erre: 112. - Tünde1974)
2016. okt. 16. 18:11
Szia! Én eddig is sportoltam... Ha érzem, hogy fáradtabb vagy émelygősebb vagyok nem kezdek bele, de egyébként szeretném csinálni, amíg bírom. Otthoni edzést szoktam, most kicsit könnyebbet csinálok (Jessica Smith edzései, előtte sok edzést kipróbáltam - BBG, Insanity, futás stb)
114. Kata7555 (válaszként erre: 111. - Tünde1974)
2016. okt. 16. 18:06
Nekem az első hétben volt volt nagyon durva szívdobogásom... De azóta normalizálódott...
113. Kata7555 (válaszként erre: 110. - Kisaniqa)
2016. okt. 16. 18:05

Szia!


Gratulálok ☺

Nekünk is szinte első próbalkozásra jött össze a babóca és ezért is nagyon boldogak vagyunk 😊

Nálam nagyon változó az émelygés, eddig egy nap volt, ami folyamatos hányingerrel párosult, de így még kibírható eddig...

Nalunk kedden 6,9 mm volt a babóca.

Én félek, próbálok nem nagyon, de azért sok dolog jár a fejemben...

112. Tünde1974 (válaszként erre: 109. - Kata7555)
2016. okt. 16. 17:43
Szia! Én nem merek semmi sportba kezdeni. Mit spotolsz?
111. Tünde1974 (válaszként erre: 110. - Kisaniqa)
2016. okt. 16. 17:42
Szia! Gratulálok! Én is elsö babámat várom,kedden leszek 8 hetes szerdán kell mennem orvoshoz.6 hét 1 naposan lett megállapitva de még engem sem küldött sehová. Majd szerdán meglátjuk. Én is aggódom és nem szívesen olvasom a sok negatív tapasztalatokat.Nekem magasabb a vérnyomásom a.miatt aggódom és a pulzusom is 80-90 körül van. Betalocot szedek. Émelygésen kivül más panaszom nincs. A szapira pulzus aggaszt alig várom a szerdát. Vigyázz magadra! :)
2016. okt. 16. 17:21
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok egy 7 hét 2 napos babóval :) Pénteken, azaz tegnapelőtt jártunk először orvosnál, megállapította a korát (kerek 7 hét volt), illetve hogy 9 mm-es, és dobog a szíve. Nagyon boldogok vagyunk az apukájával. Első babánk lesz, és igazából első próbálkozásra jött is, talán emiatt kicsit nehezen hiszem még el, hogy tényleg várandós vagyok, és nagyon aggódós vagyok. Még csak anyósomék és mi tudunk róla, az én szüleimnek jövő hétvégén, személyesen lesz a bejelentés. A család többi részének csak pár hét múlva, a munkahelyemen legszívesebben csak 12. hét után szólnék, remélem, jól leszek, és nem kell korábban elárulnom magam. Az orvosnál nem került szóba, hogy mikorra lennék kiírva, de mindenféle kalkulátorok szerint május 31-június 2 között valami. Nem egészen 3 hét múlva, 10 hetesen megyünk a következő vizsgálatra, addig sehova sem küldött, se vérvétel, se védőnő. Megnyugtatott, hogy jó helyen van a pici, és hogy "mindent szabad" csinálni, csak szaunázni nem, meg az alkoholfogyasztás nem ajánlott ugye. Már vannak tüneteim rendesen, de bírható. Kimerültség, émelygéstől az erős hányingerig a teljes skála, hányás eddig nem. Elég kívánós vagyok, és ha nem eszem elég gyakran, akkor rosszul vagyok. Amikor elkezdem érezni, hogy éhes lennék (bár ez nem teljesen olyan, mint normál éhségérzet), akkor azonnal ennem kell, különben elég rosszul leszek. Úgy látom, Ti elég pozitívan álltok a dologhoz (így is kell!), igazából nem tudom, én is aggódnék-e ennyire, hogyha az összes terhességi telefonos alkalmazásban nem lenne tele az üzenőfal azoknak a hozzászólásaival, akiknek legalább egy vetélésük már volt, és kötelességüknek érzik, hogy ezekről be is számoljanak, amivel a frászt hozzák az első babás kismamákra :o Így tök nehéz helyretenni magamban ezt a dolgot, és megmagyarázni, hogy valójában kis százalékban fordul elő, és hogy velünk minden rendben lesz. Már nagyon várom a 12. hét végét.
2016. okt. 15. 10:05

Nem tudom ti, hogy vagytok a dologgal, de én kisebb megszakításokkal, de mindig sportoltam, csak azért is, mert baromi hízékony vagyok alapból.

Ti sportoltok valamit így babásan? 😊

2016. okt. 15. 01:40
Jo lenne tudni, hogy akkor hányan is vagyunk most aktívak :)
107. Kata7555 (válaszként erre: 105. - Zsuzsi40)
2016. okt. 14. 21:34

De jó 😊

Én is gratulálok nektek ☺

106. Zsuzsi40 (válaszként erre: 103. - Naildi81)
2016. okt. 14. 07:53
De jó Neked! Én tegnap kaptam annyi instrukciót felét nem jegyeztem meg 😨 mikor hova kell mennem, hova kell időpontot kérni, hol mikor van rendelés. Stb...na majd apránként 😀
105. Zsuzsi40 (válaszként erre: 104. - Kata7555)
2016. okt. 14. 07:49

Szia! :-)

Gratulálok Nektek, mi is június 5-re vagyunk kiírva! 😄

2016. okt. 13. 20:33

Sziasztok 😊


Én is csatlakoznék hozzátok 😊 A mi babócánk 6+4-nél tart, júni 5-re várjuk 😊 És persze nagyon boldogan vagyunk, hogy van nekünk ☺

2016. okt. 13. 19:34
Jövőhét csütörtökön megyek újra a dokihoz, már alig várom! Utána megyek a védőnőhöz, és intézhetem a vérvételeket. Szerencsére azért nem kell szaladgálnom, minden el tudok intézni a munkahelyemen. A kombimált vérvételt is megérdeklődöm, hogy működik.
2016. okt. 13. 14:40
Köszi szépen, lányok!:-) Nektek is boldog, további babavárást! 😘
101. naildi81 (válaszként erre: 99. - Zsuzsi40)
2016. okt. 13. 14:04
Gratula :)
100. Castanea (válaszként erre: 99. - Zsuzsi40)
2016. okt. 13. 14:03
Szuper. Gratula :)
2016. okt. 13. 13:41

Sziasztok csajok!


Na ma megvolt az uh és végre megmutatta magát a babó 5 mm-es, és ver a kicsi szíve 😊 😍 nagyon megörültem :-)

98. naildi81 (válaszként erre: 96. - Zsuzsi40)
2016. okt. 11. 11:19
Köszi! Drukkolok :)
97. Tünde1974 (válaszként erre: 94. - Naildi81)
2016. okt. 11. 10:22
Gratulálok! :)
96. Zsuzsi40 (válaszként erre: 94. - Naildi81)
2016. okt. 11. 07:30
Nagyon örülök, és gratulálok! :-) Én holnap megyek, viszont egy héttel valószínűleg fiatalabb terhes vagyok, azért remélem már én is látok valamit :-)
95. Castanea (válaszként erre: 94. - Naildi81)
2016. okt. 10. 22:20
:) gratula
2016. okt. 10. 19:17
Sziasztok! Kihasználtam ma, h kórházban dolgozom, felmentem uh-ra. Ma már tisztán látható volt a pulzáció! :) Végre megnyugodtam! Jövő héten megyek megint dokihoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook