Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Magasfényű, tört fehér-színű járólap tisztítása fórum

Magasfényű, tört fehér-színű járólap tisztítása (beszélgetős fórum)


2016. okt. 2. 06:49
Köszi az ötleteket, mind kipróbálom :)
2016. szept. 20. 19:43
nekem 35 nm a konyha étkezőm, eszméletlen magas fényű "kényes" lappal. lehet hogy ósdi de én meleg vízzel mosom fel és kevés mosogatószert teszek bele, ami oldja a zsírt is (ugye konyhánál ez azért kell) utána nagyon kimosom a felmosófejet és meleg tiszta vízzel átmosom. 20-25 percig nem lépek rá (nem törlöm szárazzal) és ragyog mint a tükör. próbáld ki
2016. szept. 20. 10:51
Nekem a sima piros flakonos "tükör" ablaktisztító vált be, keveset a felmosóvízbe, vileda, vagy nagyon nedvszívó felmosó, és nem maradt csíkos, talán a szer tartalma miatt.
2016. szept. 17. 18:41
Vileda kendo/felmoso hasznalata?
2. kisj
2016. szept. 17. 17:01
Nézzél körül a speciális padlótisztítók világában, vagy egy profi takarítócéget kérdezz meg.
2016. szept. 17. 16:58

Magasfényű járólap van a lakásomban a szobák,wc,fürdőszoba kivételével minden helyiségben (kb 20nm). Felmosáskor a víz úgy szépereg rajta, mintha viasszal lenne bekenve. Többszöri vizes,majd száraz feltörlés után is pöttyös, csíkos marad(ha nagyon megnézem, és úgy esik rá a fény).Engem zavar, puha ruhával addig "simogatom" ,amig minden folt eltűnik. Biztos van jobb, egyszerűbb megoldás, mint ahogy én csinálom.

Segítsetek jó ötletekkel, tapasztalataitokkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook