Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Syoss Gloss Sensation hajszínkrémet használók tapasztalatai érdekelnének! fórum

Syoss Gloss Sensation hajszínkrémet használók tapasztalatai érdekelnének! (beszélgetős fórum)


5. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 2. - Specially)
2016. szept. 17. 16:02
szia,egyébként azt tapasztaltam barátnői dumcsikból, hogy minden nőnek más és más festék válik be. én pld. 10 évig szőke voltam (középszőke) a fodrászom Joc (dzsoknak ejtik) festette és soha nem volt tőle gondom pedig állítólag a szőkítés okoz hajhullást nekem nem volt, viszont eluntam a szöszit átfestettem sötétbarnára ami eszméletlenül tetszett viszont pokolian elkezdett hullani a hajam, hál istennek hamar abbamaradt és nem is látszott és visszadúsult. úgyhogy tényleg mindenkinek más és más festék vált be. egyébként a Hennát próbáltad?
4. Specially (válaszként erre: 3. - 6f26b4d1ae)
2016. szept. 16. 14:06

Azt hasznalom egy éve én is de most nem volt sehol az a szín amit szoktam venni és 3.bolt utan lekaptam ezt a syosst..feketere festem tehat sokat nem ronthat rajta színügyileg de hullani így is hajlamos.

Lényeg nem leszek kopasz majd nem hagyom rajta sokáig.

2016. szept. 16. 14:00

Anyám a syoss arany szőkét használja, nagyon szép tőle a haja, 10 évet letagadhat vele.

Neki nincs tőle baja, mondjuk a haja vége töredezik neki, de alapból neki szárazabb a haja.

Talán ennyi ami lehet a festés miatt van, amúgy szerintem jó festék.

Ha a hajhullástól tartasz, akkor válassz ammónia menteset, nekem pl a casting creme glosstól sose hullott a hajam, pedig nekem nagyon érzékeny.

Minden mástól hullott korábban csomókba, viszont sok éve használom a castingot és attól nincs hajhullásom.

2016. szept. 16. 11:23

Sajnos sietve vásároltam és nem volt az amit szoktam venni így gondoltam ez biztos jó.Itthon utána olvastam és megijesztett a sok negatív vélemény miszerint hullik tőle a haj.

Ha fakó lesz,kikopik stb túlélem de hajhullást nem szeretnék.

2016. szept. 16. 11:20
Syoss gloss sensation hajszínkrémet használók tapasztalatai érdekelnének!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook