Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plank, az új őrület fórum

Plank, az új őrület (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Plank, az új őrület

1 2 3 4
20. hurka000 (válaszként erre: 19. - 388b941089)
2016. szept. 17. 17:12
Bakker az igen! Nem csodalom hogy nincs rajtad felesleg 😊
19. 388b941089 (válaszként erre: 13. - Wirgi)
2016. szept. 17. 15:14
Terhessegem elott 5 percig birtam, nyertem is plankversenyt😄😄 kiváncsi vagyok most meddig birnám ehyhuzamban. Na majd lehet holnap lemerem edzes vegen raadaskent
18. Cucicsillag (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2016. szept. 17. 13:58

Na, megtalaltam :)

[link]



Emlexem, X eve meg a video vegefele talalhato "alsohasizom" gyakorlat volt a nagy slager :D

17. hurka000 (válaszként erre: 14. - Wirgi)
2016. szept. 16. 23:22
Elvileg ez a gyakorlat minden izomcsoportot megmozgat. Nekem ugyan nincs gerincservem de minden elismeresem a helyesen vegzett 2 percert 😊en ma Pl 90mp et tudtam csinalni csak.
16. hurka000 (válaszként erre: 13. - Wirgi)
2016. szept. 16. 23:18
Igen. Van olyan has+derék feladatsorom amiben igaz 5 gyakorlat ismetli egymast de 4 kör van benne. Minden kör végen 60mp statikus fekvotamasz. Szerintem nem az a lenyeg hogy minel hosszabban tartsd magad hanem hogy azt a kis idot pontosan helyesen vegezd.
15. globus
2016. szept. 16. 23:10
Cikkírónak javaslok igazán tetemes súlyfelesleget, mondjuk próbáljon hátára tenni egy cementes zsákot. Aztán hajrá. Hihetetlenül egyszerű, de fantasztikus eredményeket garantáló gyakorlat!
14. wirgi
2016. szept. 16. 22:58
ja és hozzáteszem gerincsérvem van és a gerinctornán is vannak hasonló gyakorlatok
13. wirgi (válaszként erre: 7. - Hurka000)
2016. szept. 16. 22:52

megpróbáltad?

mert én egy év alatt csupán 2 percig jutottam az emelés folytán és ís izzadok, ha szabályosan csinálod erősíti + a kart és formálja a feneket

12. Channa* (válaszként erre: 11. - Channa*)
2016. szept. 16. 18:25
örökös kímelttől=örökös kímélettől
2016. szept. 16. 18:25

Valóban nem új, de a gerinc betegeknek ez egy nagyon jó gyakorlat.

Ezt úgy mondom, hogy 5 db porckorong sérvem van.

Nagy tévedésben él az aki azt hiszi, hogy a gerinc betegnek arra van szüksége, hogy pihengessen.

Ezzel a betegséggel meg kell tanulni együtt élni, tudni kell a helyes testtartást, ami az erősítő gyakorlatok közben is fontos, és akkor nincs gond. Ha a hasizom erősödik, akkor a törzsizom is, így a gerinc melletti izmok is.


A gerincünkre úgy tudunk vigyázni, ha nem hagyjuk, hogy elsorvadjanak a gerinc melletti izomzatunk az örökös kímelttől, ehhez meg ez a gyakorlat kifejezetten jó.

10. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2016. szept. 16. 17:05

Mindenkinek ajanljuk? Pffff...

Azert ,mert " uj" orulet, amugy tokre nem uj, csak egyeseknel most lett divat.

Szval, ha lesz idom belinkelem, hgy a gerinckimelo hasizom gyakorlatokhoz mi tartozik, mert ez tuti nem. A gerincere meg sztem mindenki szeretne vigyazni (mar, akinek van :D

9. Icus
2016. szept. 16. 16:22
Mindenkinek ajánljuk ??? Nos nem mindenkinek!!! Nekem pl. a csigolya elcsúszásom miatt szigorúan tilos!!! Új őrület!!?? Nos egyáltalán nem új, bár ahogy a mondás tartja, az újszülöttnek monden vicc új! :)
2016. szept. 16. 15:44
Uj orulet?😂😂😃😄 mikori cikk ez?!
2016. szept. 16. 15:29
Elnezest masodpercet 😂
2016. szept. 16. 15:29
Lehet hulyeseget irok de en ugy tudtam ezt hivjak statikus fekvotamasznak. Evek ota ismerem...de egyebkent valoban kivallo gyakorlat. De kezdesnek inkabb irjunk 3x vagy 4x 30 percet mas gyakorlatokkal kiegeszitve. Es igazan van az elottem szolonak van ugynevezett straight-arm plank amit egyenes karral kell vegezni.
2016. szept. 16. 11:34

"kifejezetten a hasi izomcsoportokat dolgoztatja meg" ?????


Hát nem egészen....Kár lenne rá az idő, ha "csak" ennyi lenne...

2016. szept. 16. 11:06

Jó gyakorlat, kiegészítésként én is szoktam csinálni, néha nem alkar, hanem csuklótámasszal.

Annyi az észrevételem, hogy két pontot bármikor össze lehet kötni egy egyenessel, hármat már nehezebb, mert azt össze kell hangolni.

Az edzésterv annyi, hogy napi 1x csinálni X ideig, utána pihenőnap? Esetleg kicsit bővebben?

2016. szept. 16. 10:38

Új őrület? Igen, volt két éve.

Hát lehet, hogy otthon tombol a bikiniszezon, de ahol én vagyok ott kabátolunk. Sebaj, úgyis hájas a hasam jelenleg.:D

2016. szept. 16. 09:58

Jézusom. Plank, mint újdonság ... aktuális, friss, okos, sok kattintásra okot adó tartalom.


Facepalm.

2016. szept. 16. 09:23
Hihetetlenül egyszerű, de fantasztikus eredményeket garantáló testgyakorlat! Mindenkinek ajánljuk!

Az úgy kezdődött, hogy keresgéltem egy viszonylag könnyen kivitelezhető és viszonylag kevés nettó időigényű gyakorlatot, amely kifejezetten a hasi izomcsoportokat dolgoztatja meg. Jelentem, a keresés sikerrel zárult!

Ugrás a teljes írásra: Plank, az új őrület
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook