Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Plank, az új őrület fórum

Plank, az új őrület (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Plank, az új őrület

1 2 3 4
2018. ápr. 20. 15:28
Az elején nem állhattam 10 másodpercet. Most már 60 másodperc sem jelent problémát számomra!
2016. okt. 21. 10:08
Nem mindegy hogy hetvegen a mekibe viszem a gyereket vagy fozok otthon egy finom ebedet. De nyilvan nem mindenki tehet a logo hasrol..Es akinek azert olyan mert sikerult leadni sok sok kilot arra csak fel lehet nezni nem le. Nyilvan nem tudjuk megmondani hogy kinek mi a hattere ezert is nem itelkezem. De a tulsulyos tinik akik nyomjak be a gyors kajat ok meg tehetnenek valamit az egeszseguk erdekeben. En azt lattam otthon hogy midig van fott kaja igy ezt is viszem tovabb. Egy jo csalad pelda sokat jelent. Hal istennek a mi csaladunk es parom csaladja is igen sportos igy ez sem kerdes hogy a gyereknek milyen peldat mutatunk.
108. Cucicsillag (válaszként erre: 107. - Channa*)
2016. okt. 20. 22:53

Sztem sokat szamit a kornyezet es a minta.

Ezt az utso bekezdesednek szantam :)

Vkinek a hasaval van makja, vki ek a borevel, vkinek a labaival. Nekem utso ketto nyero-a hasert kuzdeni kell :)

De! Ha total normalisan kajalnek fogynek,mint atom.

Amit magam reszerol megallapitottam, mindenki sajat magahoz nezze magat.

(Monnyuk, az tovabbra is "irrital" amikora strandon latom, hgy a tinilanynak a bikinibol 2 oldalt buggyan a haj, elol a bendo, de azert zabalja a hambit es a kukoricat,meg a vattacukrot)

107. Channa*
2016. okt. 12. 20:12

Hát nekem lettek terhességi csíkjaim és most, hogy lefogytam valamennyit úgy 1 éve (pedig nem cipeltem sokáig a túlsúlyomat) lóg is egy kicsit a hasam alul. A kor előrehaladtával, valóban nehezebben alakulunk vissza. Ezt onnan tudom, hogy amikor normál súlyról fogytam 20-25 kg-ot, akkor nem lógott a hasam egy kicsit sem, vagy csak olyan rövid ideig, hogy nem volt időm sopánkodni rajta.

Erről, azaz a terhességi csíkokról és a has lógásáról sem tehetünk.

Látok már némi változást a has visszahúzódásában, de nagyon lassú folyamat így közel 50-hez. Na meg kit érdekel már az én hasam? És ki látja? Max. a férjem:D A bikiniben pedig nem látszik, hogy gond van vele. És igen, én is nézegetem a nőket a strandon és mindig megállapítom, hogy ennyi idősen sok fiatalnál jobban tartom magam.

És én sem értem, hogy miért nem tesznek ellene. Én még ennyi idősen is figyelek arra, hogy valahogy kinézzek, egy huszonéves pedig nem foglalkozik vele? Fura....

106. 683caba08c (válaszként erre: 88. - Tüncyke45)
2016. okt. 12. 17:58
Köszönöm igazad van tényleg erre nem is gondoltam puszi érte :)
2016. okt. 12. 17:56
Hurrrrá 50 másodperc . oké tudom hogy ez nem sok de ti ügyesek vagytok :)
104. 105.75 (válaszként erre: 88. - Tüncyke45)
2016. okt. 11. 05:56

Köszi,

ez nagyon hasznos

103. hurka000 (válaszként erre: 101. - Cucicsillag)
2016. okt. 3. 10:51
En nem mertem a hasam eszembe se jutott 😂 Na hat igen errol beszelek. Pedig ha ismet a 20 eves testem lehetne hu hat akkor semmi bajom nem lenne. De nem csak a fiatalok...en csak nezek neha hogy a nok mit fel nem tudnak huzni 😂20 evesen szultem volna semmi gondom nem lenne akkor meg olyan gyorsan regeneralodik a test...de hat igy 30 evesen mar mindenert 2x meg kell dolgozni 😂nekem anyunak es tesomnak is vannak striai hat lehet engem tenyleg a golya hozott 😂😂
102. 388b941089 (válaszként erre: 101. - Cucicsillag)
2016. okt. 3. 07:11
Uhh, az nagyon sok. Nekem 101-102 volt max a vegere es meg igy is maradt bor, aminek ido kell gondolom ameddig visszahuzodik.😕 mazlid van tènyleg h nem repedt be a böröd!
101. Cucicsillag (válaszként erre: 100. - Hurka000)
2016. okt. 2. 23:17

Striam nekem sincs egy db.sem, pedig olatri nagy lett a pocakom! 132 cm az elso kolokkel... Mak a genetikam :) koszi Anyu ;) plusz a labaim. Es a combom, na arra sem rakodik zsir, apoci ami a kenyes terulet, de azt kajaval karban lehet tartani.

Sok fitness edzo/tanacsado mondja, hgy el kell fogadni, vki pichasodik vki meg a hasas.

(Utso mondatodhoz... Mi vtunk barinommel strandon es csak pislogtunk, hg neznek ki egyesek huszinevesen...gaaaaaz) de nem tudtuk megfejteni a miertjet?! Ennyire nem erdekli oket a kulso vagy testkepzavarosak vagy mi elvarasunk "nagy"..'mijarepa.nemertem

2016. okt. 1. 08:58
Csak en hivom igy hogy hasfobia 😂ha egy nonek lelogo hasa van attol kiakad. Meg ha kibugyan a nadragbol 😂 Na nekem egyik sincs😂nem lett sz@r a hasam szules utan striaim mincsennek csak 1 2 ami a derekamon van de az meg tini korombol van. Ha hizok en derekra es hasra hizok nekem erre kell nagyon figyelni. Van meg rajtam felesleges de jobban nezek ki mint egy ket no aki nem is szult...😂
99. 388b941089 (válaszként erre: 96. - Hurka000)
2016. okt. 1. 06:38
Sz.r lett a hasad külsőre, erre gondolsz?
98. Cucicsillag (válaszként erre: 96. - Hurka000)
2016. szept. 30. 22:51
Milyen az a hasfobia? 😳😆😬😁
97. Cucicsillag (válaszként erre: 95. - 388b941089)
2016. szept. 30. 22:50

Nalam most az van, hg a "nagy" utanoz es sulyzozni akar... A ketlebellemet meg leejtette minap a speizban, a jarolapnak annyi... Szerencsere nem a labaira esett...

De legalabb lelkes a gyermek :-/

2016. szept. 30. 10:15
Hat kemeny egy melo meg most nem latni a veget igy a parom is feszult en is szinte minden nap megkapom ne beszeljek hulyeseget 😂 de majd vege lesz egyszer...Nekem o eleg motivacio mert mindig emlekeztet ra hogy milyen voltam szules elott. Szerintem hasfobiaja van ha letezik ilyen 😂😂en meg mivel szeretnek kinezni igy csinalom is 😂😂
95. 388b941089 (válaszként erre: 93. - Cucicsillag)
2016. szept. 30. 07:22
Persze, meg szabadidömben is inkabb játszom vagy sètálok vele, vagy a naggyal beszèlgetek :) vagy edzek xd
94. Cucicsillag (válaszként erre: 90. - Hurka000)
2016. szept. 29. 22:30

Mi is vartunk a hazunkra, ismerem a szitut es akkor volt a pici 3 hos,mikor koltoztunk, waaaa...

Alltak a zacsik a nappai kozepen, szval ubergaz volt nalunk, es kaosz. Na,meg az anyasag,mint olyan, szokni kellett mindent.

Nalunk most fognovesztes van, szval, van,hgy ejfel utan kerulok agyba :)

Mindig van vmi,ami visszahuzhat minket, de majd egyenesbe jottok es akkor go ;)

93. Cucicsillag (válaszként erre: 92. - 388b941089)
2016. szept. 29. 22:26

Megertem, nekem extra szoros a napirend. Most pl,a gyerkocok cuccait is arulom a bolhan es xy nem igazan erti, hgy mi az ,amikor anyuka "otthon van" de nem er ra...

Nem szeretem a kolkoktol megvonni a progikat, plusz keszenletben allni vagy az edzest felbehagyni,ha pl.vki kesik 20 percet. Ezt sztem az anyukak tudjak csak igazan, hgy 20 perc, az 20 perc 😅

Barinom is baba mellett tolta, hajraaa :)

92. 388b941089 (válaszként erre: 81. - Cucicsillag)
2016. szept. 29. 21:27

Bocsi, nem válaszoltam, csak elkezdtem, de mostanaban nem jutok semminek se a vegere :D

Szoval egesz masban mozogok amugy, es most eppen szakdolgozatot irok es allamvizsgara keszulok, - bebi miatt halasztottam egy evet a suli vegevel - de amint meglesz ez a sz.r, nagy vagyam h belekezdhessek vmi ilyesmibe :) mèg ha nem is megyek el benne dolgozni, maga a tudat h megcsináltam :) mèg kèt evet tuti itthon leszunk Alexandraval, szoval az idombe bele fog fèrni :) remelem osszejon :)

91. 388b941089 (válaszként erre: 90. - Hurka000)
2016. szept. 29. 20:21
Akkor 2-3 hèt mulva akkor hajrá!!
90. hurka000 (válaszként erre: 87. - 388b941089)
2016. szept. 29. 20:11
nincs TV k😂es telorol netezek. Nekem nincs olyan hogy leulok es netetek :-) azert irtam nekem nem az akaraterommel van baj. Most is uton hazafele vagyunk most tudok irni. Ha hazamegyek meg mindent megcsonalok ott van hogy 11 ora mire agyba kerulok. Most ez lesz 2 3 hetig. Aztan majd csinalom tovabb. Van olyan hogy fontossagi sorrend..Es most a haz az amire 6 honapja vartunk 😀
89. 388b941089 (válaszként erre: 88. - Tüncyke45)
2016. szept. 29. 17:02
Pontosan! Mi is mindig edzès vègèn levezetèsnek nyomtuk;) ill nyomom èn is itthon ;)
88. Tüncyke45 (válaszként erre: 67. - 683caba08c)
2016. szept. 29. 15:49

Azért be kell melegíteni hozzá az ízületeket,csak úgy simán nekiállni,nem túl jó ötlet.Két csigolya között a porckorong kifog kandikálni előbb-utóbb,ezt hívják gerincsérvnek.Ami egy idő után nyomja az idegeket és nehéz lesz kiszállni az ágyból :-)

Azért írom,hogy 3X akarod csinálni,akkor legalább annyiszor is kell bemelgíteni.

Nemiába rakják az edzők is az edzés végre plankot,és a dinamikus planknál is bemelgítés után van mindig. Lásd ShaunT Insanity Abs cardio.:-)

87. 388b941089 (válaszként erre: 85. - Hurka000)
2016. szept. 29. 10:30
Persze, megertem. De biztos te is tudod h van az a helyzet, amikor ulsz a tv vagy a gep elott faradtan es el kell dontsed h az agyba fekszel be vagy inkabb tornazol vmit. Ilyenkor kell nem lefekudni, hanem legyozni magad. Mindenestre kivanom h a hazbekoltozes utan nagyobb akaraterod legyen!;)
86. hurka000 (válaszként erre: 82. - Channa*)
2016. szept. 29. 10:13
Mint mar olvashattad is egy parszor a plank magaban nem sokat er...ha beepited az edzesbe igen de hogy naponta vegezzek 1 2 percet...de majd odafigyelek es ha epp a padlot subickolom a festektol lemegyek plankba 😊latod megoldod en nem kell felteni 1 2 het kihagyas nem a vilag vele 😂
2016. szept. 29. 10:07
Nem kifogasokat keresek. Reggel felkelunk es megyunk a hazhoz az 5 honapos gyerekkel este meg jovunk haza hogy minel hamarabb be tudjunk koltozni. Nincs festo mi festunk. A hazban 1 eve nem laktak a gaz nagyobb mint en. A gyerekkel fent vagyok ha a parom fest ha el tudom altatni mert uj kornyezet akkor en is segitek. Es igen ez magyarazkodas hogy megertsd muszaj vagyok 1 2 het kihagyni hogy minel elobb el tudjunk koltozni.
2016. szept. 29. 09:17
Edzèssel most vègeztem, 3:55ig birtam a planket, a vègèn, mar kiszakadt a hasfalam, holnap tovább nyomom ha törik, ha szakad😂😂
83. 388b941089 (válaszként erre: 82. - Channa*)
2016. szept. 29. 06:40

Most mit mondjak? :) nem akartam leharapni a fejèt, olyan lelkesnek tűnt :)

Ez az edzes tipikan az amit barhol, barmikor meg lehet csinálni. De hat tudod, a kifogasok, mar megszoktam.

82. Channa* (válaszként erre: 80. - 388b941089)
2016. szept. 29. 05:34

Főleg a plank-et, hiszen azt csak másodpercekig vagy néhány percig csinálja az ember....

Nem kell hozzá sok idő, nagy hely, eszköz, stb...

81. Cucicsillag (válaszként erre: 80. - 388b941089)
2016. szept. 28. 23:40

Ebben van vmi! Ha latjak, honnan jottel, mi vagy , tudod huzni a nepet.

Nemtom, amugy miben mozogsz " anyasagon tul" de keves az, aki komolyan veszi.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook