Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titeket is mindig megtalál az ex? fórum

Titeket is mindig megtalál az ex? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. szept. 30. 03:30
nem,mert messze elek toluk!
58. Cucicsillag (válaszként erre: 45. - 2e676569a8)
2016. szept. 21. 20:59

En szamot valtottam, elkoltoztem, semmit nem tud rolam az exem es nem is fog, ez fix!

Pont eleg volt,amig uldozott.

"Barhol, barhogyan megtalal" ...

Vagy nem zavar elegge a dolog vagy tegyel ellene. Hajraaaa!

57. Érdekes73 (válaszként erre: 44. - Vberni01)
2016. szept. 18. 22:48
Ha tényleg nem érdekelné a letiltással se fárasztaná magát csak nem reagálna rá nem agyalna rajta és nem írna erről fórumot ...
2016. szept. 17. 16:14
legyél őszinte magadhoz, nem barátként kell, hanem még érdekel téged. ezt te is tudod. de ne kezd vele újra, mert megint át fog verni. lépj tovább keress olyat aki megbecsül. sok sikert neked
55. c73db520ef (válaszként erre: 1. - 2e676569a8)
2016. szept. 17. 13:06
Mi lesz meg 50-60 eves korodra, amikor mar tul leszel jonehany exen!?!?!
54. Cucicsillag (válaszként erre: 52. - 2e676569a8)
2016. szept. 16. 23:58

Az ilyen manyusokkal "csak " annyi a baj,hgy X eveket elvesztegetsz a semmire...

Persze, hgy erdeklodik,mert cseszi a csoret.

A pasiknal van ilyen fajta "ha en nem dugom,mas se tegye..."

De amugy meg belecarik az egeszbe.

Nalam,csakis az mukodott, hgy no reakcio, levelek torles nelkul, szam letiltasa, szevasz.

53. massalhangzo (válaszként erre: 52. - 2e676569a8)
2016. szept. 16. 18:17

szerintem az, hogy o nem volt hajlando meg egy alig-not sem ejteni azert, hogy koztetek barmi lehessen, teljesen vilagosan mutatja, hogy nem erez irantad.


az, hogy erdeklodik, valoszinuleg csak azert, hogy szabad-e a palya egy kis szexre. zard le, lepj tovabb, nem hiszem, hogy mas no jol jarna veled, legalabb nem te szenvedsz majd mellette

52. 2e676569a8 (válaszként erre: 51. - Massalhangzo)
2016. szept. 16. 17:55
Igen, talán még mindig odáig vagyok érte, de hiába, nagyon jól ismerem, és tudom, hogy nem venné komolyan az egészet, sőt, meg sem tudok már bízni benne. Próbálom elfelejteni, sikerült is nagyjából túllépni rajta, de akkor mindig megtalál, nagyon jól tudja, hogy odáig vagyok érte és ezt ki is használja. Vagyis csak használTa eddig, mert mostantól semmiféle megkeresésre nem fogok reagálni. Nemrég még az egyik közös barátunktól érdeklődött felőlem, hogy van-e barátom, vagy én és ez a közös haver együtt vagyunk-e, vagy van köztünk valami.. Nem értem komolyan.
51. massalhangzo (válaszként erre: 49. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 11:12

szerintem odavagy a pasiert, es tuske maradt benned, hogy o ejtett. most is lennel vele nagyon, de tudod, hogy ugysem venne komolyan. probalkoztal talalkakor, de megmondta, hogy nem hagyna ott az akkori baratnojet


te kapalozol tehetetlenul, es jatszod a teged nem erdekel es megmondod neki a magadet, mert persze mi mast tehetnel, ha nem kellesz neki igazan


probald lezarni magadban, nem o a te embered. vagy nem tudott megszeretni elegge, vagy eleve egy link fazon, aki most a kalandozos korszakat eli, es nem hagyna ki egy not sem. az ilyenek nem butak, pontosan tudja, erzi, hogy odavagy erte, es ha kicsit is bedobna magat, vihetne, de nem akar zuroket, mig te a komoly kapcsit nyomod


engedd el, jon majd mas, aki igazan megszeret

50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 10:43

Ha nem volt soha erőszakos veled és nem hajlamos rá, akkor csak a lelkiismereted miatt aggódsz, mert valahol érzed, hogy nem voltál fair és a te logikád szerint ez bosszút érdemel (ahogy te is megbosszultad, hogy ő nem téged választott)


De hidd el, hogy nem mindenki úgy van összerakva ahogy te, lehet, hogy a pasi logikájába nem fér bele, hogy lesüllyedjen arra a szintre, hogy bántson, akkor sem, ha te megtetted vele. Te magadból indulsz ki, feltételezed, hogy ő is tud genyáskodni, de végülis ő ennek semmi jelét nem mutatta. Ez csak a te feltételezésed, nem biztos, hogy ő is olyan mint te.


Biztos nem tudunk minden részletet a találkozóval kapcsolatban, nem is akarom tudni, meg nem hiszem, hogy mi a fórumon dönthetünk helyetted, de nem vagy egyedül. Vannak ilyen nők, akik nem tudják elengedni az exet és kész.

49. 2e676569a8 (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2016. szept. 15. 10:18
Nem akarok keresztbe tenni neki megint, elég volt akkor, meg amúgysem vagyok ez a gonosz fajta. Egyébként nem ilyen téren tartok tőle, hanem pl ha találkozok vele akkor fizikailag vagy csak szóban is, de bántani fog. Nem ilyennek ismertem, nem gondolom róla, hogy erőszakos lenne, de akkor is félek tőle, az ördög sosem alszik. Jobb is így, ha többet mégcsak nem is beszélünk egymással.
48. gribedli*** (válaszként erre: 47. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 09:53

Miért te tartasz attól, hogy ő csinál neked valamit? Te voltál az, aki beköpte (de lelke rajta, hiszen csókolózni csókolózott, így meg is érdemli), végülis nem írtad, hogy régebben erőszakos lett volna vagy ilyenek. Hajlamos az erőszakra vagy csak téged furdal a lelkiismeret?


Én nem úgy gondolnám, hogy "nem merek találkozni vele mert félek, hogy bánt", hanem hogy "jobb ha nem találkozunk mert a múltkor már megleckéztettem"


A múltkor is visszautasíthattad volna a találkozást. Mondjuk az összképbe még belefér, úgy értem, egyszer oké, hogy bepróbálkoztál, hátha megint működik köztetek, választásra kérted, a visszautasítás után édes volt a bosszú, ennyi.


De képtelen vagyok elhinni, hogy ezt másodszorra is megteszed, mert ha nem tanultál az előzőből, azt kell mondjam, kóros nálad.

2016. szept. 15. 09:00
Annyiból érdekelt, igen, hogy vajon megint keresni fog-e, vagy végre túllépett már rajtam, de ez nem azt jelenti, hogy minden egyes nap azt várom, hogy írjon már. Sőt, az utóbbi pár hónapban mégcsak az eszembe sem jutott a srác. Találkozni meg nem merek vele (nincs is kedvem hozzá), mert ahogy írtam, tartok attól, hogy esetleg csinálna valamit..
46. syria (válaszként erre: 18. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 08:54

Ócska kifogás.

Ha akarnád, le tudnád tiltani. Ha máshogy nem, akkor úgy, hogy nem használod azt a csatornát ahol üzenget, vagy egyszerűen nem veszel tudomást arról, amit közöl.

Szóval magadnak is hazudsz, amikor azt állítod, hogy nem érdekel.

45. 2e676569a8 (válaszként erre: 44. - Vberni01)
2016. szept. 15. 08:53
Már próbáltam volna, de ott tényleg nem működik a tiltás, egyébként is bárhol bárhogyan megtalál. Hogy őszinte legyek, nem is akartam volna újra találkozni vele, habár soha nem bántott, de mi lett volna, ha eljátssza a kedves, aranyos szerepét, aztán élőben "megbosszulja", amiért én keresztbe tettem neki a csajnál. Sosem lehet tudni.
44. vberni01 (válaszként erre: 42. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 08:34
ha nem érdekelne erről az egy helyről is letiltanád. ;)
43. vberni01 (válaszként erre: 1. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 08:34
Unatkozik, nincs más kilátásban, így jó vagy neki te is..
2016. szept. 15. 08:21
Megint írt, hogy majd látni szeretne, én viszont úgy megmondtam neki a magamét, még szerintem most is csak csodálkozik rajtam. Nem is érdekel, remélem, hogy többet sem fog keresni engem!
2016. szept. 15. 08:02
Nem, mert nekem olyan nincs!
40. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - 2e676569a8)
2016. szept. 15. 07:19
Hagyd már!
39. Cucicsillag (válaszként erre: 36. - 2e676569a8)
2016. szept. 14. 22:47

Ha nem erdekel vki, egy forumot sem pazarolok ra :)))

Olyan,mintha magadat gyozkodned.

38. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - 2e676569a8)
2016. szept. 14. 22:46

Muhhaha :)

Most ezt ironia nelkul (egyelore) de mindodaig, amig azt erzi egy pasi, hgy van eselye, nyomulni fog, haaatha beadod a derekad... Ujra

Mar bocsi, de ha nem erdekel, akkor nem is smacizom vele, sot, le is kakalom minden szinten a kozeledeset pedig figyelembe sem veszem.

Na, ez az,amikor nem erdekel.

Nalad ez presztizs, hgy nyomonkoveted pl.ki az utod.

Az a tuti, amikor mar hidegen hagy az is, ha a szomszed tehenet viszi moziba.

37. massalhangzo (válaszként erre: 36. - 2e676569a8)
2016. szept. 14. 22:26

akkor ne foglalkozz vele. persze hogy megy az itelkezes, normalis no nem talalkozgat es smarolgat egy faszival, akitol allitolag nem akar semmit es nem mozgat meg benne semmit, es nem fut az aktualis nojehez arulkodni


ha mar nem erdekel, tiltsd le az utolso helyrol is, vagy ne levelezgess vele, akkor nem lesz semmi, max. par havonta beprobalkozik, ha nincs senki lathataron

2016. szept. 14. 22:15
Amint látom, megy az ítélkezés rendesen, annak ellenére, hogy nem is ismertek. Miért is lennék pont én az, aki betegesen üldözi a srácot? Eszembe se jutott fél éve, el is felejtettem már, ő keresett meg, de már az üzeneteire sem reagálok, mivel az égvilágon SEMMIT nem szeretnék tőle, barátkozni sem!
35. 3d787b167a (válaszként erre: 20. - Hanami)
2016. szept. 14. 21:22
"Zerintem is. :)
34. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - 2e676569a8)
2016. szept. 14. 20:44
Ha tényleg nem érdekelne akkor nem foglalkoznál vele...
33. Specially (válaszként erre: 22. - 2e676569a8)
2016. szept. 14. 20:34

Az is lehetséges azzal a lánnyal másképp alakulnak a dolgai attól mert veled nem jött össze nem kellene betegesen üldözni.

Ha tovább leptel akkor mi a kérdés?

nem tudom ez menő dolog e de ha olyan a lábacskád mint a tesco ajtó szerinted egy normális fiu foglalkozna veled? Addig meg ezek vannak,ne várj csodát.

32. massalhangzo (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2016. szept. 14. 20:29
az exparok nem is keresgelik egymast egy dugasra, csak a laza kapcsolatok, amik semmikrol nem szoltak, es eppen nincs mas. ilyet nem neveznek exnek, csak valami futo izenek, azok meg minden nonel beprobalkoznak idonkent, nincs benne semmi rendkivuli
31. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Massalhangzo)
2016. szept. 14. 20:25

Igen, ezt én úgy nevezném, hogy nem bírja elengedni de bevallani meg ciki, úgyhogy kell ez a keret, hogy "lezártam minden csatornát, csak azt az egyet nem, mert nem tudom".


És szexelni sem akar vele, de azért bevallja, hogy vele volt a legjobb a szex.


Ájájáj, az élet nagy problémái!:D

30. massalhangzo (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2016. szept. 14. 20:19
lehet, azt hiszi, ha minden nonek elmondja a smarolast, akkor marad o :D erdekes, hogy azt irta, tudomasa szerint meg nem volt semmi a srac es a csaj kozott, de mar ment mindenfeleket meselni neki, mikor a srac nem ot valasztotta. minek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook