Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barátcserje fórum

Barátcserje (beszélgetős fórum)


2019. febr. 15. 09:33

Sziasztok!


Tesó tervezésben vagyunk, nem igazán akar összejönni. A ciklusaim 40-43 naposak. Az első babám előtt 35 volt. Valószínűleg most hétvégén fog megjönni, ugyanis negatívat teszteltem sajnos.

Ahogy megjön elkezdem a 800mg-os barátcserjét, a ciklus lerövidítése céljából meg nyilván baba reményében. Remélem hatásos lesz.


Veletek mi a helyzet? Lett azóta valaki babás? :)

2019. jan. 11. 00:51
december 7-től szedem 400mg-os-ból napi kettőt, elhalt magzat 14. hétben, amit műtéti úton távolítottak el. A kaprás utáni 3. hónaptól próbálkoztunk, de olyan erős lett a vérzésem, hogy ilyet nem láttam. Nagy darabokkal és a 2. napon ömölve. Peteérés nagy fájdalommal, menzesz nagy görccsel, tiszta idegbeteg voltam, stb. Ittam a palástfű, cickafark kombinációt 3 hónapig, de nem segített se babásodásban, se mensi rendezésben. A barátcserje eddigi hatása: mintha kevesebb lenne a vérzésem mensikor, és a középidős fájdalomból csak annyit éreztem, hogy csipked a petefészkem néha + egy kis mellszurkálódás.Jah és a mensi előtt és után 2-2 nap pecsételés volt, ezt elsőre eltüntette. Megjött a következő doboz, remélem lesz jobb is. Babát szeretnék! Neki álltam tornázni is, nagyon reménykedünk!
2018. okt. 13. 09:04

Szia. Ez az első hónapom. Hétfőre nem várom eddig is 32 naposak voltak a ciklusaim. Elvileg 1-én volt ovu uh után kovetessel.

Amit eddig tapasztalatok h napok óta kB 3 napja szurkal a jobb petefészkem, és tegnap este gorcsoles is volt eddig ezek mensi előtt nem.

Sztem ugyanúgy meg fog jönni semmi mást nem érzek.

2018. okt. 12. 23:49

Sziasztok!

Eladó egy bontatlan doboz Zafír barátcserje kapszula. 60 db/300 mg-os kapszula van benne. 2019.12.10-ig jó a szavatossága. 3000.- Ft-ért Budapesten személyesen átvehető tőlem.

4. Zius
2018. máj. 22. 10:47
11 hónap várakozás után áldott állapotban vagyok, a barátcserjét egy hónapig szedtem, szívből ajánlom!
3. andy1419 (válaszként erre: 1. - Csuporka236)
2016. szept. 13. 16:17

Szia.

Én egy hónapja kezdtem el szedni, mert miután abbahagytam a fogamzásgátló szedését, nagyon rendszertelen lett a ciklusom (28-40nap), sőt egy hónap ki is maradt. Mióta szedem 21napra jött meg a menstruációm, ami a 40napot lényegesen lerövidítette, legalábbis én ennek hatására tudom be. Ez a hatodik próbálkozós hónapunk, remélem ez már sikeres lesz.

2016. szept. 13. 13:24

Kinek mi volt az első hónapban a tapasztalata?

Semmi kirivo.

2016. szept. 13. 12:40
Sziasztok! Valaki szedte a barátcserjét? Kinek mik voltak egy első hónapba a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook