Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? fórum

Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? (beszélgetős fórum)

902. Ms_Daisy (válaszként erre: 900. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:56
Aztán meg kifogok valakit aki meg akar erőszakolni vagy első találkozásnál rám meszik. Nem mernék találkozni internetről senkivel sem annyi rosszat hallani.
901. massalhangzo (válaszként erre: 899. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 16:50
biztos massal kavar, nem a melohelyrol. attol meg ranezhet egy vonzo nore
900. massalhangzo (válaszként erre: 897. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 16:49

ertsd mar meg, hogy ennel a ket pasinal nem vagy palya. szorakozhatsz ezzel meg honapokig, nem lesz kapcsolatod egyikkel sem. csak idot pazarolsz gyerekes hozzaallassal


menj fel egy netes tarskeresobe, es ismerkedj. ott mindenki azert van fennt, nem lesz felreertes, nem kell beszelgetned sem olyannal, aki nem tetszik, aki meg tetszik, azzal talalkozhatsz, aztan a randin kiderul, van-e kozos hullamhossz. nem ugy szuletnek a kapcsolatok, hogy egy no vert izzad, hogy felhivja magara a figyelmet, es meg ha akkor sem tesz semmit a pasi, raugrik es eroszakkal kapcsolatba rangatja


nem tudod kieroszakolni a tetszest, vonzalmat, figyelmet, akarast. akkor se, ha te nagyon akarod. ez van. nem jon be mindenki mindenkinek, kulonbozo izlesek, vonzodasok vannak. te is megtalalhatod azt, akivel jol erzed majd magad, csak nem ennel a ket pasinal, mert veluk nem

2016. nov. 22. 16:46
Az igaz hogy a másik csajt jobban figyelgeti ez már feltűnt. De vele sem jött össze.
898. massalhangzo (válaszként erre: 897. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 16:46

az egyertelmu jel, hogy mindenki tudja ott, hogy tetszik neked a ket pali. az is egyertelmu jel, hogy odaulsz melle beszelgetni, vagy varod a pudingost, hogy beugorjon hozzad. lett belole randi, erdeklodes, kozeledes? nem. akkor mit akarsz meg tenni?


odamehetsz hozzajuk megmondani, hogy tetszel, randizzunk, de nagy valoszinuseggel udvariasan nemet fognak mondani

2016. nov. 22. 16:44
És ha félénk vagy nem adok neki egyértelmű jeleket hogy szabad a pálya?
896. massalhangzo (válaszként erre: 894. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 16:35

az lenne a tetszes jele, ha elhivtak volna randira, akkor nem is lenne mirol beszelni, mert mar zajlananak az esemenyek


tudod, az a randi, mikor elhiv a pasi munka utan egy kavera, vacsira, moziba, beszelgettek, jol erzitek magatokat, csokoloztok, es talalkozgatni akartok, egyutt lenni

895. massalhangzo (válaszként erre: 894. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 16:33

nem problema, ha megtudjak, hogy tetszel nekik. az mindenkinek vagy jolesik, vagy hidegen hagyja, de nem problema.


mindkettonek kozombos vagy, mert mar reg tudjak, hogy szabad a palya, megsem tettek semmit. irtuk mar neked ezerszer, egy puding vagy egy hogy vagy, itt az uj kollega, az nem tetszes jele

894. Ms_Daisy (válaszként erre: 893. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:03
És akitől a pudingot kaptam ha megtudja hogy tetszik nekem az probléma? Biztos hogy én sem vagyok közömbös egyik nek sem ha vagy pudingot ad az egyik nekem vagy beszélgetést kezdeményez a másik.
893. massalhangzo (válaszként erre: 892. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 15:48

es azt hiszed, azt nem venni eszre? abban egeszen biztos lehetsz, 100%-ig, hogy mindenki tudja a munkahelyeden, hogy te ra vagy allva arra a ket pasira, ok is


mit gondolsz, ha masokat faggatsz arrol, kivel kavarnak, van-e valakijuk, mit jelenthet, hogy kaptal tole pudingot, vagy mit mondott a masik, arrol nem pletyiznek egymas kozott es a pasikkal?


ezert kene leszakadnod roluk, az egvilagon semmi eselyed nincs naluk. bar gyanitom, hogy masnal sem lenne, es neked ez a maganeleted, ebben erzed jol magad, nincs is igenyed tovabb lepni, kapcsolatban enni, szeretni, mert nem is nagyon tudod, mi az

892. Ms_Daisy (válaszként erre: 890. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 15:13
Nem úgy figyelem őket hogy feltűnő legyen.
891. Ms_Daisy (válaszként erre: 888. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 15:12
28-30 felé nem tudom pontosan.
890. massalhangzo (válaszként erre: 884. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 14:20
szerinted ok nem latjak, mikor figyelgeted oket, hogy mit csinalnak, nem jut vissza a fulukbe, mikor masokat faggatsz roluk?
889. csikil4ny (válaszként erre: 882. - Zebracsikó)
2016. nov. 22. 14:05
Persze, hogy tudjak, hisz veluk is az itteni szinthez hasonloan kommunikal. Ezert nem is lesz a kozeljovoben parkapcsolata, persze attol almodozni lehet.... Kerhetne szaksegitseget, de akkor azon dolgozni kell.
888. massalhangzo (válaszként erre: 885. - Ms_Daisy)
2016. nov. 22. 13:59

de neked egyikhez sincs kozod, csak munkatarsi viszonyban vagytok. nem azert nem teper le a pasi nagy szerelmesen, mert mi szolna az exbaratnoje :D


hany evesek ezek a pasik?

887. Specially (válaszként erre: 877. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 23:11
Ja tényleg de ezt már annyiszor letisztaztuk h normal emberi kommunikacio része...😧
2016. nov. 21. 23:08
Nagyobb esélyem volna azzal aki az almákat dobálta meg a pudingot adta.
885. Ms_Daisy (válaszként erre: 883. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 23:05
Mert ha még mindig valamit érez a pasi iránt? És már többször is újra kezték egymással a kapcsolatot.
884. Ms_Daisy (válaszként erre: 882. - Zebracsikó)
2016. nov. 21. 23:02
Nem hiszem hogy kívülről ilyen vagyok mint ahogy leírtad.
883. massalhangzo (válaszként erre: 881. - Ms_Daisy)
2016. nov. 21. 22:25
hat nyilvan a munkahelyeden mindenki tudja, hogy tetszik neked a pasi. a volt baratnojetol meg miert tartasz? ha volt baratno, akkor most nem az, es nem vagy neki vetelytars
882. zebracsikó (válaszként erre: 872. - Ms_Daisy)
2016. nov. 21. 22:11

Például vigyorogtál rájuk, mint a vadalma, a szükségesnél közelebb húzódtál és lelassítottad a lépteid, így "kényszerítve ki", hogy a köszönésen kívül mást is csinájon az illető.


Nem látod magad kívülről, lehet, hogy törleszkedős, nyomulós, képükbe vigyorgós, hosszan bámulós vagy s ezek miatt szinte muszáj nekik valamit mondani, kérdezni.



Eddig is semmiségekről beszéltél ezzel a pasival, eddig sem akart Veled komolyabban együtt lenni, vedd észre, csak nevetségessé teszed magad.

Nyilván egy beszélgetős, fecserészős, nyitott személyiség, és látja Rajtad, hogy nyomulsz a magad módján és talán még kicsit meg is mosolyog Téged magában.



Annyira nem történik semmi, csodálom, hogy még mindig nem vetted észre.

881. Ms_Daisy (válaszként erre: 880. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 22:03
Én nagyon tartok a volt barátnőjétől emiatt beszélgetni is alig merek vele. Volt hogy egyszer félre álltam vele a folyosón és folyton jöttek mertek a kollégák körülöttünk és azon imátkoztam hogy a volt barátnője nehogy megjelenjen mert ki tudja hogy vannak egymással. Nem tudom mennyire tudhatja hogy tetszik nekem.
880. massalhangzo (válaszként erre: 879. - Ms_Daisy)
2016. nov. 21. 21:05

de ha te akarsz tole barmit is, miert nem allsz le vele egy normalis beszelgetesre? bar kozos ebed alatt sem jutottal semmire, mint irtad


nekem csak egy kozvetlen pasinak tunik, aki mindenkivel elbeszelget, nokkel, pasikkal, viccelodik a munkahelyen, figyelmes is a nokkel, flortolo egy szintig, teljesen normalis


nem irtal rola semmit, ami utalna egy picit is arra, hogy te kulonosen tetszenel neki, es lenne eselyed. sot amiket osszevissza kavarasarol irtal, a pletyikrol, hogy eppen kivel es hol, es hogy ugy erezted, mikor kettesben ebedeltetek, hogy zavarod, inkabb az jon le, hogy tudja, tetszel neki, de nem akar semmit

879. Ms_Daisy (válaszként erre: 878. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 19:56
Mondtam neki hogy szombaton meglátogattam a nagyszüleimet vasárnap meg a háztartás körüli munkákat végeztem el és otthon voltam semmi extra dolgot nem csnáltam. Aztán mondta hogy ő is így volt csak ő nem látogatta meg a nagyszüleit :D És aztán mondtam hogy most mennem kell mert a kolléganő vár engem erre azt mondta hogy menjek csak persze.
878. massalhangzo (válaszként erre: 875. - Ms_Daisy)
2016. nov. 21. 16:21
na es hogy zajott a beszelgetes? :D
877. massalhangzo (válaszként erre: 876. - Specially)
2016. nov. 21. 16:20
hat nala ez mincs csupa izgalmas fejlemeny :D
876. Specially (válaszként erre: 875. - Ms_Daisy)
2016. nov. 21. 16:18
Ez munkatársak között természetes dolog:)
875. Ms_Daisy (válaszként erre: 874. - Massalhangzo)
2016. nov. 21. 15:15
Onnen hogy azért mutatta be mert tudatni akarta velem hogy új kollégája van. Ma regel mikor találkoztunk, megkérdezte hogy hogy vagyok és hogyan telt a hétvégém? Ebből arra jutottam hogy beszélgetni akart velem.
874. massalhangzo (válaszként erre: 872. - Ms_Daisy)
2016. nov. 20. 22:11
es ebbol a helyzetbol hogy szurted le azt, hogy a pasinak biztos tobbet szamitasz? mert peldaul barmikor elhivhatna egy kozos ebedre vagy kavera, de nem teszi. pedig joban vagytok, beszeloviszonyban, oda is ultel egyszer hozza, megsem jutott el meg a beszelgetes sem addig, hogy barmi pozitivat vonjal le belole, sot azt erezted, hogy a terhere vagy
873. Ms_Daisy (válaszként erre: 871. - Specially)
2016. nov. 19. 23:44
Ő sem ellenszenves nekem azért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook