Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? fórum

Miért ad egy férfi csokit ajándékba egy kolléganőnek? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
6572. tashadow (válaszként erre: 6570. - Massalhangzo)
2017. szept. 2. 11:43

Most tegyük fel hogy értem amit írsz. Csak hát erről is mi jut eszembe: a csaj.


Azt figyeltem meg hogy ő is ilyen. Velem nem tudja elengedni magát. Másokkal meg látom hogy igen, és ez folyamatos féltékenységet generál bennem.


A levelezés is azért olyan nehézkes közöttünk, mert csak a tökéletes levelet hajlandó elküldeni, ezért akár egy hétig is képes piszkozatban tartani mire végre elküldi.


Rá tudtam lesni egy céges személyiség tesztre, és mind a ketten perfekcionisták vagyunk. Vagyis a tökéletesnél nem érjük be kevesebbel.


Még írtam is neki egyébként hogy engedje el magát, lazuljon el, ilyesmi. Hát neki ez csak bagóval a szájában, és bagós haverral az oldalán megy, azt figyeltem meg.

6571. massalhangzo (válaszként erre: 6566. - Ms_Daisy)
2017. szept. 2. 10:06

szerintem pontosan tudod, hogy a nemi vonzalom es a szerelem nem azon mulik, hogy tudsz-e ket poent mondani vagy udvariasan beszelgetni. ezert erthetetlen itt a fantazialgatasod, hogy ha majd szazharmincadszorra osszefuttok es valtotok 2 szot, akkor hirtelen elonti a szerelem a palit


egy nonel (is) nagyon szamit a kulso, ahogyan oltozkodik, viseli a frizurajat stb., ez is mutatja valaki egyeniseget. de hacsak eddig nem zsakban jartal zsiros logo hajjal, 150 kilosan es podorheto bajusszal, egy pasinak nem fogsz hirtelen megtetszeni, csak mert felveszel egy kivagott ruhat. mert akkora nagy valtozast nem hoz a kulsodben

6570. massalhangzo (válaszként erre: 6565. - Tashadow)
2017. szept. 2. 10:01

arra akartam celozni, hogy sokszor az emberek a maganeletben valamifele eltevedt megfelelesi kenyszerbol nem a szeretheto oldalukat mutatjak, es ezert nem boldogulnak


peldaul lehet, hogy te olyan ember vagy, aki abszolut figyelmes azzal, akit szeret, maga ele helyezi, azon munkalkodik, hogy azt tegye, olyan legkort teremtsen stb., amit a masik szeret. de nem tudod elengedni magad, es egyszeruen hagyni, hogy ez kibontakozzon magatol, hanem azt kozvetited a masik fele, hogy gorcsosen epitgetsz, eroltetsz valamit, ami egyaltalan nem szeretheto modon tor elo

2017. szept. 1. 22:06
Mai mese: A király új ruhája
6568. Ms_Daisy
2017. szept. 1. 21:45
Tudjátok mi jutott eszembe? Hogy kicsit merészebben kellene öltöznöm. Jobban kivágott ruhákban hogy észre vegye hogy milyen alakom van. Van olyan kollégám akivel ha beszélgetek többször is feltűnt hogy a melleimre pillant. Akkor hátha ő is észre venne úgy :D
6567. Ms_Daisy (válaszként erre: 6564. - 8a65af67ce)
2017. szept. 1. 21:31
Azt nem merem :D
6566. Ms_Daisy (válaszként erre: 6563. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 21:31
Többet kellene vele beszélgetnem meg kedvesnek lennem vagy viccesnek vagy ilyesmi. Aztán háth a megkedvelne. De még lehet a kedvelés vagy szimpatikusság is kevés. Mert abból sem lehet szerelem.
6565. tashadow (válaszként erre: 6560. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 21:20

Hát azért vannak normális emberi kapcsolataim. Hidd el. Van valami abban amit írsz de enyhén túlzás.


Meg azt se felejtsd el hogy mi itt ezen a fórumon egy elég negatív szerepben vagyunk. Ez nem jelenti azt hogy a való életben is ilyen vagyok.

6564. 8a65af67ce (válaszként erre: 6543. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 20:52
Hívd randira!
6563. massalhangzo (válaszként erre: 6561. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 20:44
egy ev vagy tobb utan hogy akarod elerni valakinel, hogy szimpatikus legyel neki, ha nem vagy az?
6562. Ms_Daisy (válaszként erre: 6555. - 8a65af67ce)
2017. szept. 1. 19:56
Velem ő nem incselkedett az igaz csak a boltos. Ő igen folyton olyan dolgokat mondott. Lehet ő volt az akinél tovább kellett volna menni mert neki valóban tetszettem.
6561. Ms_Daisy (válaszként erre: 6553. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 19:54
Az biztos hogy szimpatikusak egymásnak és ezt kellene nekem is elérni valahogy.
6560. massalhangzo (válaszként erre: 6559. - Tashadow)
2017. szept. 1. 19:54

errol van szo szerintem, hogy beszelgetni sem lehet veled joizuen. ne sertesnek vedd, de legyen szo baratsagrol vagy parkapcsolatrol, azert alakul ki, mert az ember jol erzi magat a masikkal, mert pozitiv erzesekkel toltodik. ha tul sok a negativ, abbol nem lesz hosszutavon kapcsolat


egy tok egyszeru kerdest tettem fel, de te maris filozofalgatni kezdesz, pedig nem ettol tunhetsz okosnak


meg egy bena paliban vagy noben is lehet olyan szeretnivalosag, mint peldaul hogy figyelmes, valoban erdekli a masik, gondoskodo vagy belerzo stb. ha magadat nezed akar mas szemevel, semmi olyat nem tudnal mondani, ami pozitiv, szeretnivalo benned? nem hiszem

6559. tashadow (válaszként erre: 6558. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 19:46

Mire cáfolat? Egyszerűen csak hiú dolognak értelmeztem. Olyannak mint páváskodni a tükör előtt. Persze attól még az önismeret fontos. Belátom.


Elnézést kicsit fáradt vagyok. Nem kell rögtön személyeskedni.

6558. massalhangzo (válaszként erre: 6556. - Tashadow)
2017. szept. 1. 19:26

latod, az intelligenciad maris nagy cafolat :D


milyen elore tervezes? nem tudod megmondani, hogy szerinted mi az, ami benned szeretheto? nem azt irtam, hogy legyel jokepu, okos, erdekes, humoros, igazai egyeniseg sorozatos orgazmust eloidezo gyiknyelvvel


semmit nem tudsz mondani magadrol, amiert masok szerethetnek, szeretnek? mindenkinek vannak erossegei, gyengesegei, olyan tulajdonsagai, ami miatt szeretik a baratai, csaladja, ismerosei, csajok, pasik. na jo, ezt visszavonom, nem mindenkinek :D de azert tobbsegeben igen


nem kell ahhoz vilagszepenek lenni vagy halal okosnak, hogy valaki szeretheto szemelyiseg legyen. egy buta, de kedves, gondoskodo, vonzo noci is sok pasi zsanere, vagy kiemelhetnek eszt, onallosagot, jo humort, barmit

6557. 124637ff9b (válaszként erre: 6556. - Tashadow)
2017. szept. 1. 19:26

A "tervezni" szóval dől a gondolatmenet.


Azt tervezni nem kell, sőt, nem is lehet, hogy miért szerethető valaki.

Akkor már "csinált" leszel, nem önmagad.

Velem nem hiteted el, hogy nincs minden emberben valami szerethető.

Max nem mondta neked még senki, de eljön az ideje, csak lazíts kicsit, na!

6556. tashadow
2017. szept. 1. 19:20
Milyen kiszámítható világ lenne. Előre tervezni hogy miért szeressenek. :) En nemigen hiszek ebben
6555. 8a65af67ce (válaszként erre: 6542. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 19:00
Azért találkoztatok, hogy tovább pörögjön a fórum a nagy semmiről, mert igazából semmi sem történik veled. Egy érdekesebb mondat sem hagyta el a pasi száját, nem incselkedik veled. Nincs köztetek semmi. Uncsiiii! :D
6554. tashadow (válaszként erre: 6539. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 18:58
Itt meg felszínre tör belőlem a sz*r. Próbálom kitombolni magam.
6553. massalhangzo (válaszként erre: 6551. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 18:49

ezek max. annyit jelentenek, hogy szimpatikusak egymasnak. sok ember van szerte a vilagban, akik szimpatizalnak egymassal


nem kell semmit megfejteni, te nem vagy palya nala, es ennyi. keresni kell olyat, akinek tetszel

6552. tashadow (válaszként erre: 6544. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 18:49
Amióta levelezünk a csajjal, mindig emlékszem minden dolgára. Amennyire tudok odafigyelek rá. Észreveszek dolgokat. Aggódom érte. Megkérdezem, jókívánságok, figyelmesség. Bíztatás, motiváció. Beszélünk a munkáról. Meghallgatjuk egymást.
6551. Ms_Daisy (válaszként erre: 6549. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 18:48
Nem tudom megfejteni hogy mi az ami tetszhet neki vagy mi az amivel a másik csaj például közeledni tudott hozzá hogy vele szeret beszélgetni. Mivel érte el azt hogy rá folyton mosolyog meg integet ha meglátja meg bámul a szemébe ha dumállnak.
6550. Ladiszlav (válaszként erre: 6548. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 18:46
Bátorító ölelésem
6549. massalhangzo (válaszként erre: 6547. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 18:46

de tulzas, es de, egni fogsz. ha mar kinotted az ovodat, nem szokas raakaszkodni egy palira es ovis szinten szerelmeket vallani, mikor egyertelmu, hogy nem vagy palya nala


de ha ezen a szinten vagy, mas eszkozod nincs

6548. Ms_Daisy (válaszként erre: 6546. - Ladiszlav)
2017. szept. 1. 18:45
Lehet ez lenne a legjobb lépés amit teszek.
6547. Ms_Daisy (válaszként erre: 6545. - Massalhangzo)
2017. szept. 1. 18:44
Hogy ez nem-e túlzás és nem égnék-e be. Meg ha elutasít akkor utána mi lesz ha összefutok még vele. Vagy mi van ah elmondja a volt barátnőjének vagy a másik csajnak vagy valakinek.
6546. Ladiszlav (válaszként erre: 6543. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 18:39
Egy férfi szóból ért.
6545. massalhangzo (válaszként erre: 6543. - Ms_Daisy)
2017. szept. 1. 18:39
tedd azt, mi tart vissza?
6544. massalhangzo (válaszként erre: 6541. - Tashadow)
2017. szept. 1. 18:38

en ingyer diagnosztizallak, hogy nyugi, nem vagy az :D


a kerdesem pedig teljesen epito. nyilvan te ismered magad a legjobban, ha szeretned, hogy szeressenek, erdeklodjenek utanad, csak tudod, hogy mi az, ami szeretheto benned, nem?

6543. Ms_Daisy
2017. szept. 1. 18:38
Én ma arra gondoltam hogy ha legközelebb még találkozom vele valamikor bevallom ezt neki. Hogy aznap láttam őt a villamoson és hogy azt hittem már soha többé nem látom. De akkor ott volt. És ezt nem tartom véletennek mert nekünk még dolgunk van egymással. És bevallom hogy régóta tetszik nekem és szeretnék vele jobban megismerkedni aztán meglátom mit válaszol rá.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook