Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biointimo Aqua kehelytampon - valaki használja? fórum

Biointimo Aqua kehelytampon - valaki használja? (beszélgetős fórum)


2016. szept. 12. 19:15

Én is használom már, kb. 8 éve (nem pont ezt a márkát) és nagyon szeretem. Pár alkalom kell mire megtanulod rendesen a használatát. Mehetsz strandra, usziba, minden gond nélkül. Én reggel és este ürítem.

Ezeket orvosi szilikonból készítik, nem hiszem, hogy bármi is kioldódna belőle testhőmérséklet hatására. Mert, ha sütőbe tenném be 180 fokra, akkor lehet, de így nem tudom elképzelni.

A nyűgös és hosszúra nyúlt mensi pedig nem ettől függ. 5 évvel ezelőtt sokkal nyűgösebb és hosszabb menstruációjaim voltak, mint mostanság. De hát 5 éve született egy kicsi lánykám. <3 Ez (és egyéb más dolgok) inkább befolyásolják ezt a folyamatot.

A többi menstruációs segédeszközt inkább nevezném károsnak, ha egy kicsit is utána olvasol a tamponnak és a bolti betéteknek. Egyedül a textilből készített (mosható) betéteket tartom egészségesnek (a tölcsér mellett), de szerintem azok használata több szempontból is elég kényelmetlen/kellemetlen.


Használd egészséggel, ha ez mellett döntesz. :)

2016. szept. 12. 18:43
Csak vajon mi minden oldódik ki abból a szilikonból/müüanyagból!!! Amit a máj nem gyööz kipucolni a szervezetbööl, lerakódik a méhben, gondolom, innen a nyüügös, hosszúra nyúlt havi vérzés. Majd a méh próbál szabadulni, de a plusz méreggel aztán nagyon jót teszünk vele... Szerintem. Nem kell megfogadni, de talán érdemes belegondolni.
2016. szept. 12. 17:56
Én sem ezt a márkát használom, de 4 éve vásároltam, de nem bántam meg. Az első pár alkalom még nyűgös, mire megszokod, de utána már teljesen természetes.
2016. szept. 12. 15:47
nem ezt a márkát próbáltam, de elégedett vagyok a kehellyel, nagyon szeretem!
2016. szept. 12. 14:49

Érdekelne a vélemény, saját, személyes tapasztalat alapján.


Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook