Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy ne legyen száraz köhögés fórum

Hogy ne legyen száraz köhögés (beszélgetős fórum)


2016. szept. 14. 19:28
robitussin szárza köhögésre
4. Sorean (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2016. szept. 12. 11:06
Ambrobene 30 mg tabletta. Kb 300 Ft-ba kerül és csodákra képes (legalábbis nálunk). :)
2016. szept. 12. 10:04
Nekem minden évben ősszel és télen is kb 2 hétig durva köhögőrohamaim szoktak lenni. Se megfázás, se semmi más hozzá, de kb majd' megfulladok, mert nem szakad fel semmi. Aztán évek múltán tavaly végre kaptam egy olyan gyógyszert, ami segített. Viszont gyógyszertári kikeverős volt, így nem tudom a nevét, sajnálom. :(
2. Specially (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2016. szept. 12. 09:34

Szia

En a lándzsás utifű szirupot szoktam venni.Szerencsére év elején volt utoljára de akkor durván.Sós oldattal inhaláltam plusz a szirup meg a rhinathiol tusso es sok mézes citromos tea.

2016. szept. 12. 09:20

Sziasztok!


Tudnátok segíteni, hogy száraz köhögésre mi a legjobb? Sajnos mostanában mikor náthás leszek a végén mindig száraz köhögésem lesz. Már 1 hete kapart a torkom, gyorsan elkezdtem teázni (kakukkfű, orvosi ziliz, tüdőfűlevél, izlandi zuzmó) de sajnos mégsem segített, már kezdődik a köhécselés, nem szeretnék megint 2 hétig állandóan köhögni az olyan borzasztó. Pedig vettem torokspray-t (tantum verde, strepfen) is meg c vitamint de mégse sikerül megúszni és már félek, hogy nehogy megint jöjjön ez a 2 hetes borzalom, hogy állandóan köhögni kell de csak száraz. Hiába iszom ezeket a gyógyteákat mégis már kezd jönni a köhécselés. Orvos azt mondta hogy vegyek izlandi zuzmó szirupot de azt iszom már 1 hete teába és nem segít. Maradt még tavalyról rhinatiol tusso tablette meg lordestein amit felírt az orvos az akkori száraz köhögésre de az se segít. :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook