Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lezáratlan ügy fórum

Lezáratlan ügy (beszélgetős fórum)


1 2
40. massalhangzo (válaszként erre: 34. - Dorr2016)
2016. szept. 11. 12:45

nem vagy hulye, csak annyira akarnad ot, hogy nem akarod elfogadni a valosagot es inkabb becsapod magad, pedig vilagosan latod a helyzetet


neki a futottak meg kategoria vagy, akivel elszorakozgatna, ha nincs senki, te pedig a koztetek levo szexualis es egyeb vonzalomban sorsszeruseget latsz, hogy biztos van egymassal dolgotok.


le kene venni a rozsaszin szemuveget, es tovabb lepni, mert neki mint korabban, most is jobban szamitott mas no, tehat nincs semmi sorsszeruseg, csupan vonzalom, az meg sokakkal van, pasiknal plane

2016. szept. 11. 12:04

Én már nem is agyalnék ezen. Mi lenne,ha....lehetne,ha...ha ,de nem.

Ennek semmi értelme.Amit tehetsz,hogy lerázod magadról az egész pasit és éled az életed.

Vagy ha kell neked ez a fajta izgalom és stressz,akkor várj.Bár akinek kellesz az megmozgatja az eget is.Hidd el.Észrevennéd,ha nem csak a szerszámával érdeklődne.

38. sanyinak (válaszként erre: 37. - Dorr2016)
2016. szept. 11. 10:50

Tehat ha akarna o is, akkor most lehetoseg lenne kozottetek egy kapcsolatra. De megsem akarja. Vagy jobban bizik meg a tavkapcsolataban is semmint a tietekben, avagy inkabb abban biztos, h veled nem lenne jo...

Akkor ez a kapcsolat csak a te almod, de nem az ove!

37. Dorr2016 (válaszként erre: 36. - Sanyinak)
2016. szept. 10. 23:28

Kedves hozzászóló!! Mégis mit tehetnék? :((

Ha igazán jó lennék szàmàra.. talàn egy percig nem gondolkodna. Egyenlőre fogalmam nincs mi az ami bennem nincs meg...

Annyit tudok hogy friss a kapcsolata a hölggyel és csak hétvégente vannak együtt, ha jól értelmeztem tehàt igazàból ez egy távkapcsolat.

Vàrnék én ... de ő is mondta ne tegyem. Igaza van. Azaz.. jobb, ha most hagyom a dolgokat így. Ha nem keres rövidesen... vége az egésznek.

2016. szept. 10. 23:11

Ha belekezdesz egy uj kapcsolatba es abban nem megy majd minden tokeletesen, azon fogsz gondolkozni, miert is nem vartal tobbet ra...


Nem biztos, h jo egy ilyen lezaratlan ugy...

35. Dorr2016 (válaszként erre: 33. - Panna.33)
2016. szept. 10. 19:48

Nagyon köszönöm!!! Annyira jól làtod a helyzetet!!!♡

Az érzelemváltakozásaimmal még küzdöm, de ahogy ismerem magam... és Őt... tudom, hogy ez megmarad nekünk, kettőnknek és nem lesznek rossz vagy kellemetlen érzéseink a màsikat illetően. :)

34. Dorr2016 (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2016. szept. 10. 19:42

Bàrhogy is van Én nem haragszom rá, nincs is okom. Felnőttek módján megoldottuk ezt a helyzetet, bennem jó emlékek maradnak meg Róla és egy kicsit mindig reménykedni fogok... mert ismerem talán annyira, hogy tudjam, rosszat nekem nem okozna!

Le lehet hülyézni... :)

33. Panna.33 (válaszként erre: 30. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 18:56

Én említettem az önbizalmat is, mert azért a léleknek,az enyémnek legalábbis, jól esett "akkor", az a bizonyos mindent elsöprő, háttérbe lökő vonzalom, még ha utána ki is kellett józanodni.


Volt értelme, gazdagabb lettél az emlékkel...


Amúgy nem baj, ha te nem az a fajta vagy, aki mosolyogva legyint. Lehet, hogy majd leszel olyan is (nem fog fájni), de most egy gazdag érzelemvilággal megáldott teremtés vagy, ami kincs. Persze így jobban fáj, de intenzívebben éled meg, mint a legyintve mosolygók, olyan, mintha egy kicsit élénkebb színű világban élnél.:)

32. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 18:42

szerintem te tobbet kepeltel, kepzelsz bele, mint amit o erez. ha lenne 'valami', akkor szakitottatok volna es osszejottok. hogy o sejtelmesen mond valamit, hogy majd meg lesz, az csak arrol szol, hogy talonba tesz, hatha majd. hiaba gondolod gerincesnek, pont azert, amit leirtal, hogy tullepte a hatart, de megsem szakitott, nem az. lehet szepen is talalni, de attol meg a tenyek tenyek maradnak


valoszinuleg jobb, hogy nem jottetek ossze, hidd el, melletted is tullepne azokat a hatarokat

31. Dorr2016 (válaszként erre: 29. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 10. 18:40

Nem tervezem keresni semmilyen téren sem.

Természetesen hagyok egy egészséges időt a dolognak, de ha valakivel megismerkedem és működőképes lehet, egy percig sem fogok gondolkodni és lépek tovább.

Nem kötöttünk vérszerződést! :)

Akármennyire is bánom a dolgot a sráccal, akkor sem fogok szétszedni egy elvileg(?) jól működő kapcsolatot! :)


Köszönöm mindenkinek! <3

30. Dorr2016 (válaszként erre: 27. - Panna.33)
2016. szept. 10. 18:36

Köszönöm! Szebben ki sem fejezhettem volna. :)

Teljesen úgy van, ahogy írod....

Én meg ráadásul túlbonyolítom a dolgot. Mások nagy ívben mosolyognának egy jót.. majd továbbsétálnának.

Ezzel nem is lenne gond. :D Én is így kezdem, elkezdek visszagondolni milyen jó is volt, majd pityergésbe torkollik az egész.

Ha az ember tudná, hogy volt értelme.. könnyebb lenne. De jelenleg semmi pozitívat nem látok a történtek mögött. Akkor azokban a pillanatokban, boldog azaz boldogok voltunk, nem bántunk meg semmit, de mikor eldöntött tény, hogy azzal a lendülettel, véget is kell vetni mindennek.. hát az fájó tud lenni és minden annyira jelentéktelennek tűnik addigra már..

Több önbizalom? :) Mire? Csak mert valaki említette...

Ha 2-3 hét múlva keresne, azt mondom igen, volt értelme, megérte. De ez nem fog megtörténni.

2016. szept. 10. 18:31
elvileg lehetne de ha megfogadsz egy tanácsot semmiképpen ne te kezdeményezz, a jeleket már leadtad tudja hogy érdekled. ha akar, megkeres. ha nem keres meg nem is akar.
28. ina87
2016. szept. 10. 18:18
attól függ h mennyi időt szánsz rá ha úgy érzed h meg éri rá várni hát tegyed ha nem akk lépj tovább
27. Panna.33 (válaszként erre: 26. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 18:17
Azért kellenek ám az ilyen ambivalens dolgok is az életbe. Nem is érne az egész semmit, ha nem gyötör meg. Mert különleges és felemelő, és milyen csodás lenne, HA.., de ott van a HA, ami végülis földbe döngöli, besarazza. ;)
26. Dorr2016 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2016. szept. 10. 17:59
Sajnos Én jobban megszenvedem a dolgot, jómagam is elcsodálkozom miért és mi bánt ennyire... :(
25. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 17:12

Nem gondolnám, hogy naivan viselkedtél. És igazad volt.

De én lezárnám a dolgot. Ez arra volt jó, hogy dobott az önbizalmadon, de arra nem, hogy várj rá.

24. Dorr2016 (válaszként erre: 23. - Ayse Ashlyn)
2016. szept. 10. 14:34

Nem feküdtünk le.

De a megcsalás fogalmát kimerítette. És ezt Ő is tudja.

Nem akartam megbántani, mert jó srácnak gondolnám.. de kénytelen voltam durván közölni vele, hogy nem leszek kapcarongy. Ha akar, ahogy írtam is korábban, engem akarjon.

Nem leszek játszópajtás..sem harmadik, nem lesz barátság extrákkal az ő életének ebben a szakaszában.

Naiv vagyok, de nem okolom a tettéért, ugyanakkor pontot tettünk ennek a fejezetnek a végére, de gyorsan..

23. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 22. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 14:30

Lefeküdtetek? Dehogy én nem kritizálok senkit sem.

Nincs közöm hozzá. Persze,megcsalna.Azt hittem normális,ha elutasított,de így sajnos visszavonom.


Ha így történt és megvoltál,és utána mondta majd visszatértek rá,azonnal felejtsd el.Szóba sem kéne állnod vele,hisz ha akarna már szakított volna a másikkal.Szerető ne légy,nem hiszem változna a státuszod.

22. Dorr2016 (válaszként erre: 21. - Ayse Ashlyn)
2016. szept. 10. 14:25

Ha más is történt volna, tudom hogy jönnének a jogos kritikák, de ami még fontosabb a vád és a rideg valóság, hogy nagy bizonnyal..


- Engem is megcsalna..


Ugye?

21. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 18. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 14:19
Hm,de akkor már mást is tudnánk írni,ami felnyitja a szemed.
20. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 17. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 14:18
Na.Örülök,hogy már máshogy látod.
2016. szept. 10. 14:18

Ha gondolod várj!


Majd csak építenek az Alföldön is metrót.....

18. Dorr2016 (válaszként erre: 16. - Ayse Ashlyn)
2016. szept. 10. 14:16

És ha más is történt volna? Miben változtat? Semmiben...

Nem értem Őt és megegyeztünk, hogy mostanában semmilyen formában nem találkozhatunk.

Hasonló munkaterületen dolgozunk.. de kerülöm amennyire lehet.

17. Dorr2016 (válaszként erre: 13. - Ayse Ashlyn)
2016. szept. 10. 14:13

Ne is legyek tervben Kedves Ayse Ashlyn. Legalábbis így ne.. hogy nincs ló jó a szamár is.. - mert a megjegyzése kicsit olyan volt a "visszatérünk a dologhoz, ha úgy alakul" -t illetően..


Valaki ne csak részben akarjon, hanem teljesen...

16. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 14. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 14:11
Azt írtad nem történt semmi.Ezért írtam,amit.
15. c73db520ef (válaszként erre: 14. - Dorr2016)
2016. szept. 10. 14:10
"Megirta" Az sms, a skype, a messenger is mindent elbir!
14. Dorr2016 (válaszként erre: 10. - Ayse Ashlyn)
2016. szept. 10. 14:09

Az "ekkora hatással lennék rá" alatt értettem is valamit, de nem fogom itt részletezni. Minden rezdülése azt mutatta, hogy igenis oda van értem, pedig igencsak rég találkoztunk azóta, egyértelműen szereti a barátnőjét nem tehet semmit.

Felkavartam testileg-érzelmileg egyaránt, mivel megírta a találkozás után...


Hajlamos vagyok a túlgondolásra, de azt nem is várom, hogy lépjen miattam.

2016. szept. 10. 14:07
Mondjuk Dorrt nem tartom itt B tervnek,szerintem most egyenlőre nem is terv.
12. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 9. - C73db520ef)
2016. szept. 10. 14:05
Lehet érezni kinek vagyunk fontosak és kinek csak egy B terv.
11. Dorr2016 (válaszként erre: 9. - C73db520ef)
2016. szept. 10. 14:05

Tartom annyira gerinces embernek, hogy nem ha csak szexre kellenék is, azt elmondaná.


Nem várok, persze mire várnák? De ha épp nem lesz senkim..

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook