Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékozás esküvőn szülőköszöntésre fórum

Ajándékozás esküvőn szülőköszöntésre (beszélgetős fórum)

2016. szept. 11. 08:53
Valóban az volt, jól esett:)
12. syria (válaszként erre: 9. - 31bc25d879)
2016. szept. 11. 08:52
Végül is igazán aranyos, megható gesztus ebben a rohanó, ellelketlenülődő világban. (Huh! Alkottam egy új szót? :D)
11. 31bc25d879 (válaszként erre: 10. - Kicsimanóci)
2016. szept. 10. 10:55

Az ötleteknek csak a csillagos ég szab határt.

Számtalan a lehetőség és kreativitás, hogy lehet még ehhez a nagy és szép naphoz pluszt adni.


Ismeretlenül is sok boldogságot nekik!:)

2016. szept. 10. 10:48
Köszönöm! Elolvastatom az unokahugival, hogy tudjanak ötletet meríteni:)
9. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - Syria)
2016. szept. 10. 10:32

Azt nem tudom, hogy elvárás-e, én az enyémeknél tapasztaltam először. Abszolúte meglepi volt, nem tudtunk róla. Azt sem mondta meg miért kéri el a régi fotókat. Jólesett, aranyosak, szépek, okosak voltak, jól csinálták. Minden úgy volt jó, ahogy.


Mondjuk még most is azok;-)

8. 31bc25d879 (válaszként erre: 6. - Kicsimanóci)
2016. szept. 10. 10:29

Nálunk úgy volt, hogy a házasságkötő teremben a szertartás végén, odajöttek tehát a lányom és a vejem egyszerre és együtt először hozzánk odaadták az ajándékot, mondtak szépeket, megköszöntük puszi-puszi, majd odamentek a vejem szüleihez és ugyanígy.

Ez után odahívtak bennünket előre az anyakönyv vezetőhöz kaptunk 1-1 pohár pezsgőt, koccintottunk, kívántunk sok boldogságot, tehát először a két szülőpár, majd a násznép szépen sorban, utána fotózkodás majd estebéd és buli:)

7. syria (válaszként erre: 6. - Kicsimanóci)
2016. szept. 10. 10:17
Ez valami új divat lehet, eddig nem hallottam róla. De ha már elvárás, akkor mindenképpen legyen nagyon személyes, amit a gyerekek állítanak össze. A fényképmontázs szerintem jó ötlet.
2016. szept. 10. 09:51

Még egy kérdésem lenne: Ilyenkor mindkét fél a saját szüleit köszönti?

Mert itt úgy szeretnék a fiatalok, hogy keresztbe, szóval a lány a fiú szüleit, és a fiú a lány szüleit. Tehát végülis megköszönik egymás szüleinek, hogy felnevelték a szerelmüket.

De most már bizonytalan a lány, hogy szokták ezt?

Ilyen egymás szüleit köszöntő verzió is elfogadott?

2016. szept. 10. 09:39
Köszönöm az ötleteket:)
2016. szept. 10. 09:29
bonbont
2016. szept. 10. 07:52

Mi a gyerekektől egy bekeretezett egész újszülött kortól a diplomaosztóig képet kaptunk. Fényképek voltak elosztva, most is itt van velünk szemben az ágyunknál a falra felakasztva. Óvodai, iskolai, kirándulásos, első szülinapos tortával, velünk, vagy éppen egyedül ő a képen.

A vejem szülei ugyanígy, csak ott a vejem a főszereplő. Az ő szüleinél is fent a falon, ők is nagy becsben tartják.

Saját kezűleg készítette a lányom, elvitte a régi fotókat, abból válogatta össze.

Az esküvőről és az első unoka megszületéséről a nagyszülők is kaptak bekeretezett fotó montázsokat.

Szép, megható, hasznos, meghitt és örök ajándék:)

2016. szept. 10. 07:44
Nem rólunk van szó, csak unokahugomnak mondtam, hogy megkérdezem itt. A Hoxán szoktak jó ötletek lenni.
2016. szept. 10. 07:42
Pontosítanám, ami címben van: tehát az apának egy üveg jobb fajta italt szoktak adni az ifjak. De az egyik apuka teljesen absztinens, soha egy korty alkoholt nem iszik. Ő mit kaphatna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook