Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrász, aki tényleg tud ilyen hajat vágni? fórum

Fodrász, aki tényleg tud ilyen hajat vágni? (beszélgetős fórum)


14. Lili1
2016. szept. 11. 09:13
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Plavalaguna nagyon szuper a hajad :)
2016. szept. 9. 21:53
A felrakott színésznőnek amúgy göndör haja van.És sok. Szerintem számít mennyi is milyen vékony haja van.
12. plavalaguna (válaszként erre: 10. - Lili1)
2016. szept. 9. 20:45

Én fodrászom tud. de Érden van.Igazi hosszúhajas fodrász. És nem kell neki hogy sok haj legyen, akkor is megcsinálja :)

Mondjuk nekem sok van, és nem egyenes, így fontos a szép lépcsős vágás, hogy ne hülyüljek meg vele :)


tettem fel képet, csak máshogy van szárítva mint a csajé, de ugyanaz a vágás, mint az egyeneshajú képen amit feltettél.

2016. szept. 9. 17:30
Hasonlo volt mar nekem is, de masnap reggelre nem volt belole szinte semmi.
10. Lili1 (válaszként erre: 8. - Yankees)
2016. szept. 9. 17:27
Budapesten :)
9. c73db520ef (válaszként erre: 5. - Lili1)
2016. szept. 9. 12:40

Az en hajam ket veglet kozott ingazik: vagy tusi, vagy vallon tul ero.

A lepcsozetes vagas a legfontosabb, utana a nagy csavarok, vagy pedig a pantos felcsavaras.

2016. szept. 9. 12:29
melyik varosban laksz?
7. Lili1 (válaszként erre: 6. - C73db520ef)
2016. szept. 9. 12:25
Nagyon régen volt hasonló és mindig be tudtam szárítani csak sajnos az a fodrásznő már nem dolgozik.
6. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Lili1)
2016. szept. 9. 12:21

A egy dolog, hogy te milyen hajat szeretnel.

Az pedig mas, hogy a hajad hogyan viszonyul a kivant formahoz.

2016. szept. 9. 12:19
Igen szerintem se nehéz levágni egy ilyen frizurát de sajnos még nem találtam olyat aki levágta volna. Volt hogy egyik oldalon rövidebb lett mint a másikon vagy túl rövidre vágta felül. Kb annyi hajam mint mint a képen a lánynak amelyiken ki van simítva a haja. Nekem csak a forma kéne utána már tudok vele boldogulni.
2016. szept. 9. 11:59
ehhez nem kell nagy tehetségnek lenni, kb. bármelyiknek fog menni. bár tényleg akkor fog jól kinézni, ha be van szárítva.
2016. szept. 9. 11:53
Ezt egy közepes fodrász is le tudja vágni. A trükk abban áll, hogy ez magától soha nem fog így kinézni. Csak akkor, ha valódi szakember kezeli és szárítja be, minden alkalommal.
2016. szept. 9. 11:43
Enyém ilyen,és sok hajam van,én azért nem szeretem,mert hülyén áll,utálom hogy eláll a felső réteg ha le van vágva...
2016. szept. 9. 11:36

Sziasztok feltettem a képeimhez, tudnátok ajánlani egy igazi jó fodrászt aki tényleg tud ilyen hajat vágni? Voltam már párnál de sose sikerült ilyenre max csak picit a végéből levágott a másik meg azt mondta hogy ez a fajta nem állna jól nekem mert szerinte vékonyszálú a hajam. Pedig szerintem egyáltalán nem, és nincs is kevés hajam. Ez a fajta frizura tépett vagy lépcsőzetes, nem tudom a fodrászok hogy hívják, lehet hogy azért nem értették hogy mit szeretnék.

Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook