Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aldiban dolgozók segítsetek fórum

Aldiban dolgozók segítsetek (beszélgetős fórum)

2. Ayse Ashlyn (válaszként erre: 1. - Zizi33)
2016. szept. 10. 14:27

Életem legrövidebb munkahelye volt.

Amúgy is csak átmeneti lett volna,mert nem kifejezetten kereskedelmi végzettségem van.

Egy hatalmas áruházra voltunk 3-an.

Úgy vettem észre,hogy nem sokkal vannak többen általában sem,máshol sem ezért elég nagy a terhelés.Persze mindenhol kell dolgozni,de itt többet.Az hogy 4-6-8 órára vagy bejelentve semmit se jelent. 6-ra voltam,de második napra beírtak 12 órába ,aztán a túlórákat szabadnapra kiadják,nem igazán szeretik fizetni.Eloszlatják az óraszámokat.(Ha ez most nem tiszta ott megérted)

Egy nap úgy telik,hogy kasszázol is és pakolsz is,sütsz is és takarítasz. Mindent lehetőleg egyszerre,közben töltsd fel az árut.

Meg kell tanulni legalább 200 kódot,mire a kasszába mész,ez kb 1 hét.

Nem kapsz kódlistát ,nem is tudom akkor hogyan,azt mondták írjam le..de honnan,na mindegy el is jöttem, nálunk a boltvezető nem volt normális.

2016. szept. 9. 09:56
Szeretnék infót akár priviben hogy hogy telik egy nap. Elsejétől kezdek és az interjún nem volt minden tiszta a fejembem. Annyira örültem hogy felvettek aztán hogy utólag jöttek kérdések. Bolti eladó érdekelne tenyleg annyira nehéz és hajtás van e mint ahogy az üzletvezező hölgy próbált elrettenteni ..de mivel látta hogy elszánt vagyok és eddig is dolgoztam nem idegen a fizikai munka megkaptam az állást. Legyszives par mondatban aki tud írja meg hogy zajlik pl egy heti beosztas. Rugalmasság van azt tudom. De nagyjábol inkább ott dolgozó tapasztalatára lennék kiváncsi. ELÖRE IS köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook