Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Grácban élők, tudnátok egy jó éttermet ajánlani? fórum

Grácban élők, tudnátok egy jó éttermet ajánlani? (tudásbázis kérdés)


9. LiliAle (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2016. szept. 9. 09:53
Igen, ezek turisták személyes tapasztalatai olyan helyekről melyeket valószínűleg más turisták ajánlottak a tripadvisor-on. Az utazásaink során szeretünk olyan helyeket felfedezni, amelyek nem a megszokott turisták által látogatott helyek. A mi kedvenc itthoni éttermeinkben szinte soha nem futunk össze turistákkal. Vajon miért? Ezért kértem konkrétan ott élők véleményét és nem más turistákét.
2016. szept. 8. 22:13

amúgy meg ilyen helyen szerintem az a legjobb, hogy amerre jártok, és láttok valami szimpatikus helyet, oda bementek, aztán ott esztek :)

nem biztos, hogy érdemes egy ilyet túlbonyolítani:)

7. emagdi (válaszként erre: 6. - LiliAle)
2016. szept. 8. 22:12
na de ott minden vélemény személyes tapasztalat :))) csak azok vannak ott, amiket valaki írt, aki ott járt, és véleményezte a helyet :)
6. LiliAle (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2016. szept. 8. 21:58
Köszi, ezeken már túl vagyok. Végignéztem a tripadvisor-t stb.. Gondoltam hátha tud valaki személyes tapasztalat alapján ajánlani valamit.
2016. szept. 8. 20:50

az oldalon további szűrőfeltételeket tudsz megadni (pl árfekvés, étel típusa, elhelyezkedés stb)...

de úgyis meglátod, nem egy bonyolult eligazodni az oldalon :)

2016. szept. 8. 20:49

érdemes az ilyeneket a tripadvisor-on megnézni, tessék, itt van graz 492 db étterméről egy olyan rangsor, amit a vendégek véleménye (tripadvisor értékelések) alapján állítottak össze.


nézegetheted, hogy kb milyen stílusú, árfekvésű, elhelyezkedésű helyek szimpatikusak, és kinézhetsz párat ami nektek útba esik az ottani tartózkodásotok alatt...


[link]

2016. szept. 8. 18:23

Ezeregy jo etterem van Grazban.

Egyik hangulatosabb, mint a masik.

2016. szept. 8. 17:00
Hamarosan Grácba utazunk és szeretnénk egy hangulatos, pub jellegű helyen vacsorázni, ahol vannak jellegzetes osztrák ételek. Ötletek?
2016. szept. 8. 16:58
Grácban élők, tudnátok egy jó éttermet ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook