Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen módszerek vannak fogfehérítésre? fórum

Milyen módszerek vannak fogfehérítésre? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 7. 18:47
egyetértek, ritkán kell csináltatni. főleg, ha nem cigizel, nem kávézol, annyira nem lehet durva a helyzet.
2. simple (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. szept. 7. 17:58
Én voltam. Vékonyítja a fogzománcot, de ez csak akkor probléma ha mondjuk évente jársz. Nekem sok sok évig hófehér volt utána a fogam, de úgy képzeld el hogy vakított, a sötétben világított annyira fehér volt. Tehát nagyon ritkán kell megcsináltatni, és így egyáltalán nem okoz gondot. Én is most készülök újra.
2016. szept. 7. 17:47

Sziasztok!


Valaki volt már fogfehérítésen? Szeretnék elmenni de olvastam olyanokat is erről a módszerről, hogy roncsolja a fogat meg elvékonyodik vagy ilyesmi.

Próbáltam már a szódabikarbónás fogmosást és vettem bio fogfehérítő fogkrémet de egyik sem használt. Nem dohányzom nem kávézom. Annyira nem vészes a helyzet csak a fényképeken látom, hogy a többiek mellett nekem van a legsárgább fogam és jó lenne picit fehéríteni rajta de elrontani sem szeretném akkor inkább marad ilyen.


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook