Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi az esélye a terhességnek? fórum

Mennyi az esélye a terhességnek? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 14. 10:18
Sziasztok. Valaki használt barátcserjét a teherbeeséshez? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi és arra ,hogy volt olyan akinél okozott has szurkálást mintha megakarna jönni, illetve mellfeszülést? köszi előre is
9. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2016. szept. 6. 17:52
Annyi nincs.
8. SophieAnne (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2016. szept. 6. 08:57
Minimális. Ciklus 3. napján kevesen esnek teherbe, védekezés nélkül is, nem hogy gyógyszerrel...
2016. szept. 6. 08:56

Betegtájékoztató:


Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban A Rezia filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Rezia filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban kiegészítő fogamzásgátló eljárást (például óvszert) is kell alkalmaznia.


Egybként az orvosodnak egy csomó kérdést fel kellett (volna??) tennie, laborba küldenie, és az alapján kellett (volna??) felírnia a megfelelő fogamzásgátlót...

2016. szept. 6. 08:30

Miért kérdőjelezed meg az orvos tudását, szakmai rálátását?

Ha ez mégis megtörtént... miért nem olvasod el a gyógyszered tájékoztatóját ahelyett, hogy itt kérdezel?

2016. szept. 6. 08:14
Hát igen, azért van esélyed jócskán a terhességre. Igaz, hogy ha az 1. naptól szeded akkor azt mondják, hogy már véd, de azért ajánlani szokták a kiegészítő védekezést.
2016. szept. 6. 07:41
54%
2016. szept. 6. 06:59
50%
2016. szept. 6. 05:39
48%
2016. szept. 6. 00:45

Hello!

3 napja teljesen kezdokemt szedek fogamzasgatlot ( rezia) ami a doki elmondasa szerint az elso bevetele utan ved.

A fog.gatlo feltétele,hogy menzesz 1.napjatol kell szedni.

En a mult heti penteki barna folyast nem annak vettem,hanem a szombati verzest-tehat szombaton vettem be az 1.,vasarnap 2.,ma 20:00 a 3.gyogszert. Ejfel korul elkapott a hèv a parommal minket es tartok attol,hogy teherbe estem mert nem vedett ennyi ido utan a fog .gatlo.Egyaltalan honnan tudja az orvos,h mekkora hormontartalmu gyogyszer kell pl nekem?!

Volt valakinek hasonlo esete?

Koszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook