Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petevezeték elkötése fórum

Petevezeték elkötése (beszélgetős fórum)


3. 4705d7a6b8 (válaszként erre: 2. - M0ncsa)
2016. szept. 5. 19:51
akkor ezek szerint ez egy biztonságos és megbízható megoldás, mert a spirált én sem bírnám és azt hallottam, ez 100 %-s védettséget ad a nem kívánt terhesség ellen is és akkor nagyjából problémamentes már a műtét után. köszi a választ
2. M0ncsa (válaszként erre: 1. - 4705d7a6b8)
2016. szept. 4. 20:37

Szia!

En atestem a muteten. Ez a dontes szuletett, mert tobb gyereket nem akarunk, hormonokkal nem akarom magam mergezni, spiral egyreszt bizonytalan, masreszt femallergiam van, ugyhogy sok opcio nem maradt.

A mutet napjanak reggelen kellett bemenni a korhazba, ehgyomorral, ejfeltol sem eves, sem ivas. Reggel volt a mutet, altatasban (ez is korhazfuggo), de egesz nap nem ehettem semmit. Ez volt a mutet legrosszabb resze :) Masnap reggel mehettem haza. Ennek lassan egy eve, utohatast nem tapasztaltam, mutet utan fajdalmaim nem voltak.

2016. szept. 4. 08:53
sziasztok. 40 felett már nem szedhetek gyógyszert, a spirálról és hasonlókról sok negatív tapasztalatról hallottam és most a petevezeték elkötésen gondolkozom. légyszíves ha tudtok róla valamit vagy van pozitív-negatív tapasztalatotok írjátok meg köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook