Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Erős izzadás kisfiúnak fórum

Erős izzadás kisfiúnak (beszélgetős fórum)


1 2
60. 04424e865e (válaszként erre: 59. - Lapbarna)
2016. szept. 10. 08:09
Majd nekem is küldjél abból a szerből! :)
59. lapbarna (válaszként erre: 58. - 04424e865e)
2016. szept. 9. 21:20

Khm. Zenei ízlésem mostanában kissé egysíkúvá vált. Ne tudd meg, a Bújj, bújj zöldág!-ra mekkorákat lehet bulizni!

Esetleg még a Hinta-palinta játszik.

58. 04424e865e (válaszként erre: 57. - Lapbarna)
2016. szept. 9. 15:06

Én pedig azt gondoltam, ha anyatigris vagy, akkor egy dal szövegét segítségül hívva ezt kérem tőled:

Mozdulj végre, túl sok a szóból, a dumát félre, nem erről szól.

Tépj szét, mire vársz még! Gyere és tépj szét, mert erre vágyom!


:)))

57. lapbarna (válaszként erre: 55. - 04424e865e)
2016. szept. 9. 13:06

Szerinted meddig tudnánk így egymásnak üzengetni, beszólogatni?

Rendezzük le most!

Kapd fel az otthonkád, fénysebességgel teremj itt, kapd elő a fénykardodat, és vágj ketté! Ugyanis lassan tényleg a sötét(ség) borítja el egész lényemet. Ez tény.

Tégy hát!

Ha már jedi vagy.

Én Peppa malacot kedvelem.

56. 04424e865e (válaszként erre: 53. - Loch ness)
2016. szept. 8. 19:01

Nem a kérdés kiírójának a gyerekéből csináltam tréfát, hanem jozsi38 hozzászólása nem tetszett, amiben azt írta ,, nem lehet, hogy ilyen tipusú egyszerűen ? Régen is izzadt csak ahogy nő szagosabbá válik a verejték."


Erre föl írtam aztán, az Ödönkés hozzászólásomat.


Továbbra is azt mondom vigye el az anyuka a gyermekét orvoshoz, mert ez nem természetes, és nem magyarázható azzal, hogy 7 éves lett és most azért egy fokkal szagosabbat izzad.

2016. szept. 8. 18:55

Akkor olvass vissza legalább még egyszer, akkor lehet megvilágosodik előtted minden.

Te a 46-os hozzászólásodban kezdted a vitát velem. Egy olyan hozzászólásomra (39-es)reagáltál, amit nem is neked, hanem jozsi38-nak címeztem.


Ne haragudj, de általában nem szoktam figyelni ki mennyi idős és melyik nemhez tartozik. Ez egy jedi lovag számára ez másodlagos. Elhiszem, hogy anyatigris vagy de mint én már korábban írtam jedi vagyok és úgysem lehetne ellenem esélyed. :))

Ezzel pedig ahogyan viselkedsz egyre inkább a sötét oldal felé közelítesz.


De én továbbra sem haragszom rád, mert arról nem tehetsz, hogy a humorérzék terén bizony kihívásokkal küzdesz.


Én azt ajánlom borítsunk fátylat az egészre, mert ez nagyjából egy vihar a biliben kategóriát képviseli.

54. lapbarna (válaszként erre: 52. - 04424e865e)
2016. szept. 8. 12:28

Többszöri újraolvasás után sem értem, a te 21. számú hsz-edre adott 22-es hsz-emben mit érzel személyeskedésnek.

Éppenséggel TE személyeskedtél, és aki ezt a gyerekeivel kapcsolatosan tréfának értelmezné, az olyan-amilyen, de én nem ilyen vagyok. Még ugyan finoman célozgattam a nemlétező humorodra és tapintatodra. Más sokkal ordenárébban küldött volna el a sunyiba, de visszafogtam magam, mert érezhetően problémáid vannak szociálisan, és nem akarok én lenni az ok, amiért emelni kell a gyógyszeradagodat.

Nyugodtan lefiatalozhatsz, jól is esne (ha más mondaná), egyébként meg annyi, hogy kattintasz párat, és máris kiderült volna, hogy 40 leszek. Ha ezt megtetted volna, a gyerekeimmel sem kezdesz szívózni, mert láthattad volna, hogy ők a mindeneim, és egy anyatigrissel nem túl jó kezdeni.

Nyah, úgy nagyjából elmondtam, hogy mennyire tartom az ebben a fórumban való megnyilvánulásodat akár az én, akár a fórumindító gyermekével kapcsolatban (nulla). Ennyi erővel írhattál volna a Mit ittál ma? c. fórumba is.

53. loch ness (válaszként erre: 52. - 04424e865e)
2016. szept. 8. 10:25
Itt segítséget kért az anyuka, te meg elkezdtél példálózni azzal, hogy büdös a gyerek és kiviccelted. Ez igen nagy tapintatlanság volt. Van, amiből nem szabad viccet csinálni. A zongoraversenyes meg az érdekes keresztneves fórumod nagyon jópofa volt, az a humor nagyon tetszett, de azt neked is érezned kellett volna, hogy ez itt enyhén szólva nem volt helyénvaló.
52. 04424e865e (válaszként erre: 50. - Lapbarna)
2016. szept. 7. 19:32

Arról én nem tehetek, hogy te nem érted a tréfát és egy olyan hozzászólás ( 21. ) miatt kezdtél személyeskedni, amiben a részemről semmi rosszindulat nem volt.

A gyerekeiddel kapcsolatos hozzászólásomra is ez vonatkozik.

Nem lehetsz még olyan idős, ha a fórum indítójával hasonló korú gyermekeid vannak,ezért megpróbálhatnád kicsit lazábban venni a dolgokat, és nem felhúzni az orrod ha esetleg néhány témában valaki egy kicsit lazább hozzászólásokat ír.

51. jozsi.38 (válaszként erre: 50. - Lapbarna)
2016. szept. 7. 08:02
felesleges beszélgetést kezdeni vele, csak vitagenerátor, másra alkalmatlan :) Érdemben nem lehet vele beszélgetni, csak sértegetni tud
50. lapbarna (válaszként erre: 48. - 04424e865e)
2016. szept. 6. 22:29

Te jedi lovag, te!

Nem keversz te engem valakivel?! Egy szót nem szóltam eddig hozzád, csak magamban meg-megjegyeztem, hogy kb. annyira vagy humoros, mint egy fagyott disznóláb. De ne aggódj, biztos bennem van a hiba!

A boszorkás megjegyzésedre csak annyit mondok, hogy a három gyerekemre vagyok a legbüszkébb. Szeretnél te ilyen gyerekeket, mint amilyenek ők! (ha már roppant gerinctelen módon belekeverted őket)

De hát honnan is lenne gyereked?! Nőkkel csak itt a hoxán kommunikálsz.

Szánalmas vagy.

49. jozsi.38 (válaszként erre: 45. - Loch ness)
2016. szept. 6. 20:44
igen, visszaolvastam, újra. De ez engem nem győzött meg arról, hogy korábban is izzadós volt a kisfiú, vagy sem, csak annyit vettem ki belőle, hogy csípősebb lett az izzadtság szaga
48. 04424e865e (válaszként erre: 46. - Lapbarna)
2016. szept. 6. 20:42

Bocs de erről ez jut eszembe:


Egy boszorka van, három fia van.Iskolába jár az egy, másik bocskort varrni megy.A harmadik itt a padon a dezodorját fújja nagyon.


A végét azért írtam át egy kicsit, hogy a témánál is maradjunk.


Látom nem tudsz elszakadni a fórumaimtól, aminek igazán örülök. Nem volt hiába létrehoznom őket, legalább van aki foglalkozik velük.

47. 3d787b167a (válaszként erre: 44. - 04424e865e)
2016. szept. 6. 20:01

Akkor te a gagyi fajtából való vagy.


Made in China

46. lapbarna (válaszként erre: 39. - 04424e865e)
2016. szept. 6. 12:53

Hát nem is tudom. Akármilyen jedi lovag is vagy, azért kivsit visszavehetnél az arcodból, mert erősen rontja a renomédat! Ez csak egy jó tanács.

Három fiam van, pontosan tudom, miről beszélt a fórumindító. Én is megdöbbentem volna, ha valamelyik 7 évesen kezd el "szagosat" izzadni. 10-12 éveseknél már nem. Az enyémek is izzadósak, de egy unokatestvérük még rajtuk is túltesz. Plusz pólóval megy suliba, dezodor alap az enyémeknél is, meg a reggeli mosakodás.

Senki nem mondta, hogy a szóbanforgó 7 éves kisfiú izzadtságát vegyi fegyverként lehetne használni. Te vizionáltál ilyen meglehetősen érthetetlen és bántó butaságot.

Elhiszem, hogy a te izzadtságod nem büdös. És pont. Nyilván közvéleményt kutattál ez ügyben, akár a zongoraversenyes témában?

Ja, megjegyzem ennyire erőltetett humorhoz még egy karaktert sem tudtam nyomni, annyira szánalmas volt, az 1222-del egyetemben. De nem baj, álmatlan éjszakák félre, nézd meg újra valamelyik kedvenc részedet, és közben szagolgasd magad!

45. loch ness (válaszként erre: 43. - Jozsi.38)
2016. szept. 6. 07:35
A fórumindító pont azt írta, hogy az ő kisfiáról sem folyik a víz, hanem nagyon erős szagú az izzadsága, és pár hónapja kezdődött. Miért ne vinné el orvoshoz? Inkább az orvos mondja neki, hogy semmi baj, de ha mégis valami gond van, jobb, ha az elején elkapják és segítenek neki. Jobb félni mint megijedni.
44. 04424e865e (válaszként erre: 41. - Jozsi.38)
2016. szept. 5. 20:24

Láttam izzadós gyereket és, mint korábban írtam én is olyan fajta vagyok. Nyáron kánikulában egy pohár hideg víz elfogyasztása után olyan vagyok, mint akinek a fejére öntöttek egy vödör vizet, de ettől még nem vagyok büdös. Pedig már elmúltam 7 éves. Szóval ha a teóriád szerint gondolkodnánk, miszerint ahogy idősödik valaki úgy lesz büdösebb az izzadtsága, akkor most már velem minimum vallatni lehetne. :))


Az izzadás nem egyelő azzal, hogy büdös is valaki. Amennyiben valaki ad a higiéniára és mégis jelentkezik ez a kellemetlen dolog, ott más probléma is van a háttérben.


Abban viszont teljesen igazad van, hogy sok mindent nem tudok rólad, de az az igazság, hogy emiatt nincsenek álmatlan éjszakáim. A hoxáról vagyis erről az oldalról tudok amit tudok, lehet kicsit több is a kelleténél...


Nem ásznak tartom magam, hanem jedi lovag vagyok, de ezt igazán tudhatnád, ha már annyira figyeled az aktivitásomat.

43. jozsi.38 (válaszként erre: 42. - Loch ness)
2016. szept. 5. 10:47
én nem javasolnék feltétlenül orvosi kivizsgálást, mert a fórumindító nem írta, hogy most kezdődött ez a probléma, vagy mindig is izzadósabb volt a fia. Nálunk az oviban a gyerekek negyed kb. ilyen típus, azoknak a szülőknek jelezték, hogy kérnek plusz pólót az adott csemetének, mert folyik róla a víz. Az én fiam is ilyen, szinte születése óta, ettől még nincs büdös, erős testszaga, viszont szeret spray-t használni tesióra után
42. loch ness (válaszként erre: 19. - Zebracsikó)
2016. szept. 5. 08:41
Csak hogy témánál maradjunk: első körben én is a gyerekorvost és az endokrinológust javaslom, ha pedig kiderül, hogy a táplálkozás nem megfelelő, akkor dietetikushoz is elmennék tanácsot kérni.
41. jozsi.38 (válaszként erre: 39. - 04424e865e)
2016. szept. 5. 08:12

Láttál már izzadós gyereket? Próbáltál segíteni neki?

Nem a témához szólsz hozzá, csak az én leszólásom a célod. Túlzásokba esel, és szerinted te egy óriási ász vagy, Nem úgy látom, nekem nem jön le a hozzászólásaidból, sem a fórumaidból. Az pedig, hogy Józsinak szólítasz, megint azt bizonyítja, mennyire nem tudsz semmit rólam, de a hoxáról sem a jelek szerint

40. jozsi.38 (válaszként erre: 39. - 04424e865e)
2016. szept. 5. 08:01

Jesszus :DDD

Ebből látszik, mennyire ismered a gyereket, és a szervezetüket. Vagyis mennyire nincs fogalmad a témával kapcsolatban.

2016. szept. 4. 22:32

Józsi így gondolod?


Ödönke mikor megszületett és hazavitték a kórházból szülei még semmit nem gyanítottak. A jól ismert babaillat lengte körbe a lakást.

De ahogy cseperedett egyre több furcsaságot véltek felfedezni vele kapcsolatban.

Két évesen lehullott az összes növény levele, ami Ödönke szobájában volt elhelyezve.


Majd két év múlva mikor Ödönke 4 éves lett már az összes légy és szúnyog ami betévedt a gyerekszobába pár méter megtétele után a földre hullott. Ott még vergődtek néhány másodpercig, majd elpusztultak.


7 évesen, mikor benyitott édesanyja a szobájába azt tapasztalta, hogy a szagától reggelre bepárásodott a szobájának ablaküvege


15 évesen Ödönkét a mindenkori kormány vegyi fegyverként vetette be a migránsok elleni harcba.


30 évesen Foslakoldal ahol Önönke élt teljesen elnéptelenedett, mert a falu lakói már nem bírták a szagát.


A 40 éves Ödönkével sikerült Erdélyt harc nélkül visszaszereznünk Romániától.


A 70 éves Ödönke szagát megérezvén az Etna örökre kialudt.

38. 04424e865e (válaszként erre: 35. - Jozsi.38)
2016. szept. 4. 21:58

Drága Józsi barátom!


A hozzászólásod ezen része: ,,ahogy nő, szagosabbá válik a verejték" árul el sok mindent az agyad, vagy az a helyén lévő valami kapacitásáról.


Én annak nagyon örülök, hogy sírva röhögsz a fórumaimon és komolyan veszed őket, mert ez árulja el igazán, hogy kettőnk közül ki a szőke.

2016. szept. 4. 21:53

teafaolajos szappan (jó minőségű!)napi kétszeri zuhanyzás

tejtermékek kiiktatása


pár hét alatt biztosan javulást tapasztaltok!

36. Panka77777 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2016. szept. 4. 21:47
Csak pamut, semmi műszál. Nincs tabletünk és semmi oylan izgató játék vagy hogy is mondjam....Izgága gyerek, de ennyi.
35. jozsi.38 (válaszként erre: 31. - 04424e865e)
2016. szept. 4. 20:33
Mitől hülyeség az, ha valaki izzadósabb típus? Magyarázd már el, mitől értelmetlen? Szövegértési gondjaid vannak, vagy csak én vagyok most a kitüntetett figyelmed középpontja? pedig olyan jó kis fórumokat írsz, hogy visítva röhögök :) A kedvencem a zongora verseny, de még a többi is a nagyon szőke kategória alapjáraton :DDD
34. gribedli*** (válaszként erre: 29. - C73db520ef)
2016. szept. 4. 14:24
Igen:D még esetleg teafaolajos is jó, mert összehúzó, szagtalanító az is, vagy egyszerű babaszappan, kézenfekvő!
33. c73db520ef (válaszként erre: 32. - Panna.33)
2016. szept. 4. 08:07

Mert ez olyan osdi, maradi szokas, amikor milyen jo dezodorok vannak, stb.

Az embernek is meg van a sajatsagos "illata";

az mas kerdes, hogy manapsag mindennek szuper finom illata kellene, hogy legyen.

32. Panna.33 (válaszként erre: 29. - C73db520ef)
2016. szept. 4. 07:58
Miért nem? Hiszen jó ötlet.
31. 04424e865e (válaszként erre: 30. - Jozsi.38)
2016. szept. 3. 21:24
Értelmetlen mondhatni hülye felvetésre, tőlem is csak olyan válasz érkezik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook