Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti találkoztatok már olyannal, amikor egy gyereket nyilvános megalázott az anyja, apja vagy nagyszülője? fórum

Ti találkoztatok már olyannal, amikor egy gyereket nyilvános megalázott az anyja, apja vagy nagyszülője? (beszélgetős fórum)


15. Muraja
2016. szept. 3. 09:48
Napirenden van hol lakunk hasonlo jelenet a buszokon . Söt a babakocsoplatformnal ugy van elhelyezve a gomb hogy amikor a kocsibol kinyul a baba könnyen elleri . Evvel szoktak pasziozni idaig csak mosoly tolerancia a visszuzenes a sofisztöl .Nehogy mar egy ilyen hasonlo bagatelon lenne meg örjönges .
2016. szept. 1. 21:32
miért nem az anyjával rendezted le a dolgot ott helyben, miért kell kibeszélni?
2016. szept. 1. 21:15

legfeljebb bizonyitványosztáskor néhány szülő eléggé kikel magából.

De lehet hogy a fóruminditó nem is ilyen esetekre gondolt.


az l. hsz-hoz :Jóérzésű szülő ,minden esetben kiáll a gyereke mellett, otthon meg majd megbeszélik.

12. c73db520ef (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. szept. 1. 19:33
Nem kritizalni, kibeszelni, hanem segiteni kellett volna.
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. szept. 1. 19:13

Ha ezt láttad, és hallottad, miért nem mentél oda az anyjához és mondtad el neki ott a véleményedet?


Azok közül, akik ezt végig nézték, hallották, bárki a gyerek védelmére kelt? Mert én sem értem, mi a manóért kellenek ezek a topikok? Nem beszélni kell róla, hanem közbelépni, ha úgy látod. Lehet, hogy az anyja tudatáig az sem jutna el, de a gyereknek sokat jelentene, ha ilyen helyzetben valaki mellé állna.

2016. szept. 1. 19:10
Nem.
9. kattyus (válaszként erre: 7. - 4b6a2525df)
2016. szept. 1. 19:10
Nekem is ez jutott eszembe.......
2016. szept. 1. 19:05

öhö. alapból így is van. nem katasztrófa igaziból.

De.


1: anyuka nincs itt, h megvédje magát

2: az dobálja itt a köveket, aki még SOSEM volt indokolatlanul kiakadva a gyerekeire.


füölösleges szájtépés és fölösleges kibeszélése anyucinak. igen, lehet, h alapból ilyen hülye. de mindenki a maga portáján söprögessen.

7. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. szept. 1. 17:55
szerintem "beszart" az anyuka,hogy megbüntetik, e legalábbis leszállítják őket
6. Móriczka (válaszként erre: 1. - D0ccf573f3)
2016. szept. 1. 17:49

Sajnos igen találkoztam még ennél durvább esettel is .

Szerintem nem akkora katasztrófa az amit a kisfiú tett , viszont az katasztrófa ,ahogy az anyuka le reagálta . Sajnos ha anyunak csak ennyi esze van..... akkor úgysem lehetne vele megértetni hogy miért nem volt helyes ahogyan viselkedett a gyermekével .

sok ilyen család van ezeknek a gyereknek ez a szülői minta és sok esetben ezekből a gyerekekből ilyen felnőtt lesz .

Többre ment volna vele ha Ő kér elnézést ezzel példát mutatva a kisfiának ( szülői minta adás ) és otthon pedig elmagyarázza neki hogy miért ne tegyünk ilyet . ( ne a nyilvánosság előtt fitogtassa a nemlétező nevelési módszerét )

2016. szept. 1. 17:45

És? Ne haragudj, de mit foglalkozol ezzel? Cs rágnád itt a csontot?


Amúgy igen. Hülye paraszt nő, minek neki gyerek stb dumák.


Az jutott már eszedbe, hogy esetleg kimerült volt és fáradt és már rég megbánta? Esetleg?

2016. szept. 1. 17:25
Ilyen esetek mindig is voltak és lesznek is mégha nem is vagyunk tanui. Bizonyos dolgokra nincs kihatàsunk még akkor sem ha nem értünk vele eggyet!
2016. szept. 1. 17:24

oooo én már észre se veszem az ilyeneket.

Most szidni kéne az anyát,gyereket,egy újabb felesleges fórum.

2016. szept. 1. 17:18

Most mindenki irja ide a rosszat?

Meg egy negativ oldal, ahonnan azt lehet leszurni, hogy milyen rossz a vilag.

2016. szept. 1. 17:15
Hihetetlen esetnek voltam szemtanúja a minap. Teljesen kiakadtam. Az volt a lényeg, hogy felszállt egy nő a kb. 6 éves forma kisfiával. A kisfiú észrevette, hogy az ő magasságában is van egy leszállásjelző gomb – mozgássérült részre ültek le – és megnyomta. A sofőr meg persze megállt, de nem szállt le senki sem. Erre az anyja elkezdett ordenáré hangon kiabálni a kisfiúval, hogy otthon majd jól megveri, és hogy hogy lehetett ennyire hülye, mert most szegény sofőr bácsinak miatta kellett megállnia feleslegesen. És kényszeríttette arra, hogy ott nyilvánosan minden utas előtt jó hangosan kérjen bocsánatot a sofőrtől. Hihetetlen, de komolyan.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook