Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek arról, ha valaki gyereket szül egy rossz házasságba? fórum

Mi a véleményetek arról, ha valaki gyereket szül egy rossz házasságba? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. e36c6ad80e (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. dec. 18. 10:16
Ezt utóbb olvastam. Te nem a gyereket félted, te vagy a szerető. Innentől kezdve az egész sztorit nem hiszem el, belekavartál szépen egy házasságba. Persze, hogy szapulod a feleségét. De miért is? Ők egy család, neked semmi közöd hozzájuk. A pasi csak használ és hazudozik, hogy otthon minden rossz. És te szépen elhiszed :)gratulálok.
2016. dec. 18. 10:14
Ő dóga!
2016. dec. 18. 10:11
Agyatlan és önző, aki a saját gyerekével szúr ki a legjobban, és őt eszközként használja. Csak magát szereti, a gyerekét kiteszi annak, hogy része legyen az ő hülyeségének, agyi és lelki nyomorának. A gyereknek joga van a boldogsághoz, és ettől megfosztja.
2016. dec. 15. 10:05
Nagyon nagy hiba!
64. c73db520ef (válaszként erre: 63. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 15. 09:41
Azert ne ess ennyire tulzasba.
2016. dec. 15. 09:00
Az,hogy az ilyen nőnek annyi agya sincs mint egy félbevágott lócitromnak...
62. c73db520ef (válaszként erre: 60. - Moonlight13)
2016. szept. 3. 14:10
meg mindig jobb, mint a felcs...
2016. szept. 3. 13:43
szerintem te vagy az egyik szereplő. ha pedig nem miért kell turkálni mások életében? az rájuk tartozik
60. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. szept. 2. 22:35

Nekem ez az "összehoztak egy gyereket" kifejezés nem igazán tetszik. A nő lehet, hogy úgy veszi, egy hosszabb ideje tartó kapcsolatban vannak problémák, de azért szeretne gyereket.

A férfi megmondta, hogy nem hagyja ott a feleséget. Lehet, hogy a feleségnek fogalma sincs, hogy folyamatosan megcsalják. Miért ő a rossz a történetben?

Minden szerető azt hiszi, hogy a feleség csak egy sárkány lehet, és majd ő megmutatja, hogy milyen egy igazi nő... Hát tévedés! Ő CSAK szerető marad!

59. moonlight13 (válaszként erre: 56. - Bekacomb)
2016. szept. 2. 22:29
A rendelkezésre álló eszközök elég gyatrák sajnos. Az állam nem előlegezi meg, csak akkor pl. ha már az éhenhalás küszöbén vagy, annyit keresel. Egyébként egy csomó pasin lehetetlen behajtani, mert vagy nem dolgoznak, vagy nincsenek bejelentve, és röhögnek a markukba.
58. Böce (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. szept. 2. 21:22

Te vagy a szerető és félsz, hogy a gyerek miatt hoppon maradsz?


Hát, szerintem hagyd a fenébe a hazug nős pasit, keress egy függetlent.

2016. szept. 2. 13:14
Ki mondja meg pontosan, hogy mitol rossz egy hazassag?? A szereto?
56. Bekacomb (válaszként erre: 53. - Moonlight13)
2016. szept. 2. 13:08
Ez nem elvárható egy nőtől sem. Ma már rendelkezésre állnak a megfelelő eszközök, hogy az apától be lehessen hajtani a gyerektartást. Nevetséges az egész. Ezzel az erővel ne szüljön egy nő sem. Nem kell senkinek sem úgy berendeznie az életét, hogy mi lesz ha. Az fontos, hogy legyen félretett pénz, de hogy egyedül a nő viselje a terheket, és a társadalom még emiatt is őt ítélje meg, hogy mekkora hülye volt, mert nem eleve erre készült, és milyen rémes anya, na ez vicc. Kissé furcsállom, hogy ráadásul pont nőtársaik forgatják meg egymásban a kést, és ítélkeznek a másikon. Ezt általánosságban írom, nem rád célzok vele.
55. massalhangzo (válaszként erre: 54. - Massalhangzo)
2016. szept. 2. 13:01
ilyen esetben az lenne a legjobb, ha borulna a bili, es a latszatra jo hazassagban mindenki eldonthetne, hogy kit es mit akar
54. massalhangzo (válaszként erre: 48. - C73db520ef)
2016. szept. 2. 13:00

azert ha valaki tudja, hogy egy ferfinak szeretoje van, szerintem helytallo az a megallapitas, hogy az a hazassag rossz


a felesegnek biztos jo, mert nem tudja, csak azt latja, nemreg mondtak ki a boldogito igent, gyereket akartak, meg is szuletett


a ferfinak is jo, ha elvette a not es gyereket akart, plusz meg szorakozhat a szeretovel


a szereto meg buta, ha azt hiszi, vele nem csinalna ugyanezt ez a ferfi, ha ot venne el. biztos nem o az egyetlen mellekszereplo

53. moonlight13 (válaszként erre: 46. - Bekacomb)
2016. szept. 2. 12:11
Elvileg kötelessége lenne az apának is gondoskodni a gyermekről, azonban a környezetemben legtöbbször nem ezt látom (tisztelet a kivételnek). Tehát úgy szüljön egy nő, hogy legyen egy olyan háttere, hogy adott esetben fel tudja nevelni a gyermekét.
52. moonlight13 (válaszként erre: 41. - C73db520ef)
2016. szept. 2. 12:09
Ezzel is egyetértek!
51. moonlight13 (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2016. szept. 2. 12:08
Tuti! :)
50. moonlight13 (válaszként erre: 27. - Massalhangzo)
2016. szept. 2. 12:06
Én is hasonlóan gondolom.
49. moonlight13 (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. szept. 2. 12:05

Te vagy az a bizonyos harmadik?

Egy gyerek nem tart össze egy rossz házasságot.

Amellett az a véleményem, hogy az ilyen pasik, amikor összeszednek egy szeretőt, mindig azt mondják, hogy rossz az otthoni házasság, és már nincs köztük semmi, stb.

Ez utóbbi csak a süket szöveg. A szerető pedig hoppon marad, és csak a drága idejét húzza, mert pár év múlva már egy normális egyedülálló férfit sem fog találni.

48. c73db520ef (válaszként erre: 1. - F501fbeee6)
2016. szept. 2. 08:47

Nekem ugy tunk, csak allitod, hogy a hazassag rossz. Kisse elfogult vagy.

Nem minden az, aminek latszik.

Meglehet, nagyon szubjektiven latod, es csak azt latod, amit lattatni akarsz.

47. Bekacomb (válaszként erre: 44. - Cippora)
2016. szept. 2. 08:41
Én is azt látom, hogy a külvilág felé valamiért mutatni akarnak az emberek, minden tekintetben, autó, karrier, boldog család, gyerek. Aztán kiderül, hogy nem olyan szép az az élet.
46. Bekacomb (válaszként erre: 42. - Massalhangzo)
2016. szept. 2. 08:39
Tökéletesen egyetértek. Egy nő nagyon ritkán szül csak magának. Ha úgy akarja kifejezetten. Amúgy gondolom nem szeplőtelen fogantatással készülnek a gyerekek, tehát van apa is, aki felelősséggel tartozik a gyerekéért. Az megint más tészta, hogy manapság sokan maradnak egyedül egy vagy több gyerekkel. De ettől még ott az apa, akinek kutya kötelessége gondoskodni a gyerekről.
45. 4975ebdc2f (válaszként erre: 44. - Cippora)
2016. szept. 2. 08:03
Pedig érdemes ezt átgondolni... szomorú hogy sok felnőtt ennyire meggondolatlan.
2016. szept. 2. 07:10

Te vagy akivel összegabalyodott? Ne áltasd magad nem fogja otthagyni,az ilyen túl gyáva ahhoz...


Én már azon csodálkozom ha valaki jó házasságba szül...a környezetem tele van szar kapcsolatokkal,de azért megy az esküvő szervezés,facebookon a szerelmes képek posztolása,miközben egy kis kanál vízbe belefojtanák egymást.Ami még jellemző a környezetemben,hogy van egy gyerek,rosszul élnek,válnak,aztán válás helyett hirtelen jön a második gyerek...

43. ironizáló (válaszként erre: 42. - Massalhangzo)
2016. szept. 1. 22:25
Teljesen egyetértek veled. Inkább úgy fogalmaznék, hogy mindenki annyi gyereket vállaljon, ahányat fel is tud nevelni egyedül. De nem csak a nőkre levetítve. Egy férfi is fel kell tudja nevelje a gyerekét és tudja gondját viselni a hétköznapokban is. Kicsit át kéne már gondolni ezeket, mert még mindig csak a nőkre van ez kihegyezve.
42. massalhangzo (válaszként erre: 41. - C73db520ef)
2016. szept. 1. 22:06

szerintem ez a velemeny elbukik azon, hogy egy anyaval is tortenhet barmi, akkor mar nem szamit neki, hogy mi lesz a gyerekkel?


azert, mert egy no szuli meg, altalanos esetben nem egyedul csinalja, akarja :D egy ferfi miert ne akarhatna tiszta szivbol gyereket? o is csak magara szamithat ezzel a hozzaallassal, es gondolhatna azt, hogy a feleseg, a hazassag masodlagos. ne mar

2016. szept. 1. 19:21

Velemenyem szerint egy no maganak szul;

az hogy hazassag meg ferj, meg akarmi - masodlagos.

Miert maganak?

Mert barmi tortenhet, es egy anya sokszor csak sajatmagara szamithat - masokra, tarsadalomra, barkire - mar bizonytalan tenyezo.

40. massalhangzo (válaszként erre: 38. - Gribedli***)
2016. szept. 1. 18:00
en azt sem ertem, valaki tenyleg olyan hulye lehet, hogy azt hiszi, a pasija rossz hazassagban el (most nosult egy eve), es biztos a feleseg eroszakolta meg egyetlen egyszer, amibol rogton gyerek is lett :D
2016. szept. 1. 17:07

Az embernek vannak kipipalando tervei;

erettsegi, szakma, tanulas, hazassag, lakas, butor, gepek, gyerek, keresztelo, kocsi, utazas, stb.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook