Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sellőcomb :), szerintetek? fórum

Sellőcomb :), szerintetek? (beszélgetős fórum)


2016. szept. 20. 14:41

Irigylem.

Bárcsak nekem is lehetne!

2016. szept. 9. 11:23
Köszönöm a válaszokat, engem is meghökkentett ez az iromány a neten :), ekkora ostobaságot! :)
2016. szept. 9. 11:22
n
2016. szept. 9. 11:22
Lehet sellőnek öltözök a jelmezbálba :), és a cicijeimet a hajam fogja takarni :)
25. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Miss Jane)
2016. szept. 6. 16:09
Engem az ilyenek nem érintenek, az én girbe-gurba lábaim sose lesznek divatosak. :D
24. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Mazsinka)
2016. szept. 6. 13:58
:DDD
2016. szept. 6. 13:40
Az én combom is elég hashtag, akarom mondani vastag. :D
2016. szept. 6. 09:06
Ha nincs rés, akkor nincs semmi...
21. Guruljka (válaszként erre: 20. - Specially)
2016. szept. 4. 15:57

Néha egyszerűbb szó nélkül hagyni.


Nekem annyira rosszul esett a sok iskolai csúfolódás a nevem miatt, hogy nemrég teljes nevet változtattam. Hétköznapi nevet viselő családtagjaim nem kis megrökönyödésére. Ők azóta is a régi néven szólítanak, de már nem zavar, mert TUDOM, hogy nem úgy hívnak! :D Fura ugye?


(A vezetéknevet is megváltoztattam, visszavettem azt a nevet, amiről politikai kényszer miatt magyarosítottak a sváb felmenőim.)


Nem tudom, jó-e vagy rossz, hogy az alkati hibák vagy az annak tartott formák átváltoztatása nem ennyire egyszerű. A névváltoztatásom inkább arra példa, hogy valóban egy életen át tudja zavarni az ember ha valamije - legyen az akár a neve- valami miatt kényelmetlen, nem szereti.

20. Specially (válaszként erre: 19. - Guruljka)
2016. szept. 4. 14:23

Sajnos amióta az eszem tudom azt hallgattam,hogy vékony vagyok tehát lettek ebből fakadó problémáim.Mostmár túl vagyok rajta de iskolas eveimre nagyon ranyomta a bélyeget.

De megint más ha egy gyerek mondja meg az is ha egy felnőtt,azért azt nem tudom megérteni..

Én "védeni" is ugy probalom magam h ne legyek sértő,pedig mikor egy púpos nagy hasú igénytelen ember kritizál tudnék mit mondani :D

19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Specially)
2016. szept. 3. 23:39

Alkati kérdés is, kinek milyen a lába. De akinek nem ilyen, és addig fogy, míg "át lehet lőni egy focilabdát a lába közt", ezt fiúktól hallottam!!! - az nem szerencsés.


Ha Neked így kényelmes, az a lényeg.

Nem arról van szó (legalább is én nem arról beszélek), amikor a két comb járáskor nem fér el egymás mellett a hájtól, de egyszerűen van olyan, akár ha sportolókat is megnézel, hogy összeér a combja, mert ő ilyen.


Nem kellene senkinek egy adott sablonná alakítani magát. Mindannyian más alkattal születünk, és ez így is van rendjén. A baj az, ha külső hatásra folyamatosan elégedetlen magával az illető.

2016. szept. 3. 20:43

Engem nem érdekel kinek nem tetszik,hogy rés van a combjaim között nekem így kényelmesebb mint amikor nem volt.Akinek az tetszik keressen olyat csak ne kezdjen kritizálni mert azt viszont nem szeretem.

De vhogy az emberek mindig bátrabbak ha a sovany emberrol van szó simán megy a fik*zás de ha én mondanám hogy jó nagy a koffer le kellene faragni már lenne felháborodás.

2016. szept. 3. 20:27

Te jó Isten, ilyen divat van/volt, és ezért célozzák meg ennyien a "ne érjen össze a combom" kinézetet?


Látok ilyen lányt naponta, egyrészt csak nézek, hogy van ereje egyáltalán mozogni, másrészt rondán X így a lába, amit valamivel több izomzat azért el tudna takarni.

2016. aug. 31. 20:20

Az a baj ezzel, hogy ez is egy véglet.

Ahogy a nagy lyuk a lábak között (Modellek), úgy a vastag, löttyedt, összeérő comb sem az igazi.

Vannak átmenetek és ugye fontosak az arányok is...

2016. aug. 31. 18:31

Baromság :(


Alkati dolog, vagy ilyen, vagy olyan,

ez nem divat kérdése!

14. Panna.33 (válaszként erre: 12. - Gribedli***)
2016. aug. 31. 18:10
Meg neked is igazad van.
13. Panna.33 (válaszként erre: 11. - 328e1b30ab)
2016. aug. 31. 18:09
Milyen igazad van.
12. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Miss Jane)
2016. aug. 31. 17:42

Végülis az a férfi akinek nem tetszik a gap, annak akkor sem tetszik, ha ennek nevet adunk vagy reklámozzuk, ugyanez vonatkozik a vastag combokra, van, akinek az nem tetszik.


Mondjuk a környezetem nem sellőcombnak hívja, hanem stílusosan "prosciutto di San Daniele" (vagyis sonka), van, akinek tetszik, van, akinek nem. Egy izmos comb általában összeér, de ha valakinek O lába van, annak izmosan sem ér össze.


Hülyén nézne ki, ha mindenkinek egyforma lenne a combja is, mert akkor ha csak sonkacombok lennének, mit kezdene az, aki a gazellalábakra izgul, ha pedig csak vékony combok lennének, akkor hol találna magának valót, akinek a sonkacomb a bejövős? Részemről mindenki maradjon az, ami, illetve abból hozza ki a maximumot (ha úgy tetszik, ne is hozza ki, az ő dolga), mindenféle ilyen beskatulyázás nélkül:)))

2016. aug. 31. 17:27

Egy újabb ostoba hülyeség, amivel a nőket taszítják testképzavarba, megfelelési kényszerbe, és kisebbségi komplexusba, azért, hogy :

a, el tudjanak adni nekik egy rakás baromságot és

b, továbbra is fenntartsák a nőelnyomó kultúrát.


Még SOHA nem terjedtek a neten cikkecskék és irányzatok arról, hogy egy férfinak hogy kell kinézzen mondjuk a szegycsontja vagy egyéb genetikailag kódolt nyomasztó ostobaság.


Agyhalott és rossz szándékú, aki kitalálta, agyhalott és opportunista, aki terjeszti.

Undorító.

10. 850bb2a149 (válaszként erre: 1. - Miss Jane)
2016. aug. 31. 17:12
Szerintem ezzel csak a buta tinilányok foglalkoznak.
9. NomNom (válaszként erre: 8. - Plavalaguna)
2016. aug. 31. 17:09

Igazad van, ez már régen nem arról szól, hogy mivel szedjük fel a pasikat.

Hát sajnálom őket...

8. plavalaguna (válaszként erre: 7. - NomNom)
2016. aug. 31. 17:06
A sok liba nem is a férfiak miatt csinálja, hanem a saját tükörképük, meg "akkor is különleges vagyok ha nem" éntudatuk, meg a túlzásba esett versenyszellemük miatt, sorolhatnám. Egymást kritizálják piszkálják, nyomják a mindenpasiugyanolyant... lehetne sorolni. Se semmi köze a pasikhoz.
2016. aug. 31. 16:50
Miért kell mindennek adni valami hülye nevet? Nem hiszem, hogy a férfiakat érdekli, csak comb legyen, mell legyen, mosoly legyen stb...
2016. aug. 31. 16:29
Szerintem az egész cikk egy baromság.
5. Mutáns Jane (válaszként erre: 4. - C73db520ef)
2016. aug. 31. 16:22
Maradjunk annyiban, hogy jó sok hímneműnek jól jönne, ha ennyire hülyék lennének, ezért folyamatosan megpróbálják óvatosan a teljes demencia felé terelgetni őket. Pl. az ilyen cikkek révén.
2016. aug. 31. 15:47

Anyam borgass!

Ennyire nem lehetnek hulyek a nok!

2016. aug. 31. 15:42
Szerintem karácsony.
2016. aug. 31. 15:40
No, akkor én tuti szexi vagyok :D
2016. aug. 31. 15:34

Sziasztok, imént olvastam:


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook