Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már 1 éve tartó folyamatos P3 citológiai teszt mitől lehet? fórum

Már 1 éve tartó folyamatos P3 citológiai teszt mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


12. L.Niki18 (válaszként erre: 10. - 31bc25d879)
2016. aug. 31. 13:46
Most leszek 30. Miért?
11. 31bc25d879 (válaszként erre: 6. - Ageeca)
2016. aug. 31. 13:37
Ez jó. És az is okos volt, hogy elmentél másik orvoshoz.
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2016. aug. 31. 13:35
Najó. Hány éves is vagy?!
2016. aug. 31. 10:45
Sziasztok! Én is hasonló helyzetben lehetek. Konkrétan nem láttam, hogy P3 lenne a leletem, az orvos nagyon bunkó volt, jóformán szóba sem állt velem hiába akartam kérdezni mi a baj.. de visszahívtak féléves kontrollra (ahova jövő héten csütörtökön megyek) úgyhogy szerintem az lehet. Most augusztusban egy éve, hogy próbálkozunk babaügyben..
8. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - Ageeca)
2016. aug. 31. 08:40
Hú nem semmi...! Köszönöm szépen a válaszodat! Természetesen amiket felírt a doki antibiotikumokat azt rendesen ahogy kell elhasználtam. De utána sem p2 a leletem. Lehet, hogy tényleg ezeket a vitaminos ph rendbe tartó kúpot kellett volna rendszeresen használnom.
7. L.Niki18 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. aug. 31. 08:37
Természetesen használtam pl. Klion d kúpot, aztán most kaptam fluimucil kúpot, ezeket is elhasználtam. Eddig sem hanyagoltam azért, de volt amikor kimaradtak ezek a ph helyreállító kúpok!
2016. aug. 31. 07:56

2014-től volt p3-as citológiai eredményeim, a dokim azt mondta akkor hogy isoprinosint kell alkalmazni, jártam hozzá rendszeresen.

Idén januárban szintén voltak rákszűrésen, februárra már pozitívat teszteltem. Kijött az eredmény, l-sil, hpv, stb, - gyanúúúúúú.....

7 hetesen felirányítottak az onkológiára, a főorvos enyhén leb*ott minek lett terhes ilyen eredmények mellett.... Ki kell kaparni a gyereket - így fogalmazott.... Egy teljesen idegen orvos....

-Mikor?

-Megvárjuk a 12. hetet...

-WTF??????? addigra szokták elvégezni ezeken a műtéteket, nekem várnom kellett addig....


9 hetesen kerestem egy másik nődokit, elvittem hozzá minden papíromat! Átnézte.... Azt mondta semmi nincs. Nézett méhszájat, tökéletes a felszíne, nem lát eltérést szabad szemmel.....

Punch-biosziát csinált, ami nem volt kellemes élmény. 5 mintát vett, 2-4-6-8-10 órás tenyésztéssel.


EREDMÉNY: teljesen negatív minden, egyben tartott akárkik, nem kórosok a szövetminták... Nincs hpvm, nincs méhnyakrákom.


orvos-orvos között ekkora különbség van!

Az egyik főorvos már kiakart kaparni vizsgálat nélkül, a másik főorvos méhszáj biopszia (3 cm eltávolított össz szövet) után azt mondta kihordható terhesség, teljesen jó minden!


Ajánlom, keress egy normális dokit!

Végeztesd el rendesen a vizsgálatot, amit felír gyógyszert szedd rendesen, mert nem játék! HPVből alakulhat ki a méhnyakrák! Nem vicc, ha babát akartok, tessék rendbe tenni magad, az egészséged! Csak okosan!

5. andi6020 (válaszként erre: 2. - L.Niki18)
2016. aug. 31. 07:14
Egy énem át elfelejtetted betartani a kezelést, de csodálkozol, hogy nem vagy meggyógyulva?
2016. aug. 31. 07:04
Ha elhanyagolod a kezelést és nem tartod be az orvos utasításait, ne csodálkozz, hogy nem javul az eredményed.
2016. aug. 31. 06:56
Volt már valaki ilyen helyzetben? Vajon komoly bajom lehet? Meg vagyok ijedve! Köszönöm! :o(
2016. aug. 31. 06:55
Már több mint 1 éve folyamatosan p3 a citológiai leletem. A dokim csinált HPV tesztet is, és negatív lett minden szerencsére. Mindig gyulladás van a citológiai eredményemre írva. Van egy kicsi elenyésző méhszájsebem is...lehet, hogy attól van? Folyásom is van, de nem bűzös vagy ilyesmi...! Viszont gyermeket is szeretnénk. Most ilyen vitaminos kúpokat fogok használni amit javasolt is már az orvos, csak elhanyagoltam mert mindig volt valami vagy épp elfelejtettem (vitagy c ilyesmi).
2016. aug. 31. 06:50
Sziasztok! Már 1 éve tartó folyamatos p3 citológiai teszt mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook