Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekelne, hogy a Ti munkahelyeteken hogy oldjátok meg a konyhai mosogatást? fórum

Érdekelne, hogy a Ti munkahelyeteken hogy oldjátok meg a konyhai mosogatást? (beszélgetős fórum)

1 2
2019. ápr. 3. 12:21
Mosogatógép van.
2016. szept. 5. 01:58
Mindenki elmosogat maga után. Kultúráltéknál így szokás.
2016. szept. 4. 22:36

Mindenki maga után mosogat vagy hazaviszi a mosatlant.

Nálunk se a takarítónőnek, se nekünk nincs időnk elmosogatni mások után. Néha még magunk után sem.

Szigorúan fél óra szünetünk van egy nap, max. 4X tarthatunk szünetet, ebbe kell beleférnie a kajának, meg a ciginek is. A dohányosoknak így is 10-15 perc jut a kajára, nemhogy még mosogassanak is.

46. nefaria (válaszként erre: 44. - B4b1d52444)
2016. szept. 4. 16:13

En nem is ezt mondtam.

A.kerdes az volt, hogyan oldjuk meg.

mi igy :)

Negy közül is lehetne ehy akkora paraszt hogy folyton otthagyja. Nem is irtam olyat, amire a te valaszod a megfelelő reakció sztem.

Nem, nem mosogatnek 20 ember utan. De egy paraszt utan sem.


Illetve volt itt anno több alkalmazott (kb 20).mikor jobban ment a szeker. Mosogato gep volt, mindenki bepakolt maga utan, akinel megtelt elinditotta. Sose.volt nezetelteres belole. (Mivel tobbnyire normalis emberek voltak).

45. b4b1d52444 (válaszként erre: 41. - Channa*)
2016. szept. 4. 16:11
Hát most akkor gondold már el, hogy nálunk a takarítőnő!!!! zacskóban gyűjti a csontot a kutyának, amit csak péntekenként visz haza, és egész héten ott bűzölög a csontos zacskó a hűtőben. Arról nem is beszélve, hogy látványnak sem utolsó. Kiszedi a kukából, ha valaki kidobja. Nála ez sem megoldás.
44. b4b1d52444 (válaszként erre: 43. - Nefaria)
2016. szept. 4. 16:09
Ha mi is négyen lennénk akkor nálunk sem lenne ilyen gond. Kolléganőmmel mindig úgy csináljuk, hogy én mosogatok, ő törölget. De ott, ahol sokan vannak, ez nem mindig megoldható, hogy legyünk toleránsak, türelmesek. Nem hiszem, hogy boldogan mosogatnál 20 ember helyett alapesetben.
2016. szept. 4. 12:56

Mi csak 4-en vagyunk plusz fonok. Kettesevel ebedelunk, felvaltva mosogatunk. Ha ritkán a főnök is eszik akkor altalaban a tirkarno mosogat utana, illetve o rendezi az ugyfeles mosatlant is.

Ha epp nincs akkor viszont akarmelyikunk megcsinálja, nincs ebből soha semmi gond. Normalis emberek között :)

2016. szept. 2. 07:23
amikor vidéken dolgoztam, és nem volt üzemi kaja, saját ételhordóból ettem és otthon mostam el.Inkább nem melegitettem, de nem akartam ilyesmivel bajlódni. Nem sokszor fordult elő, melóhelyen inkább hideget ettm délben, mint ahogy most is , mert este volt a főtt kaja.
41. Channa* (válaszként erre: 38. - 2f7e180b49)
2016. szept. 2. 07:08

"de mondjuk jött egy telefonja közben vagy egy ügyfél vagy csak épp kedve nem volt....akkor mi van ?? semmi :)"


Hát dehogy nincs semmi!

Ha az illető, pl. te minden nap ezt teszed, akkor egy idő után nem lehet elférni a szennyesedtől, a szagokról meg egyebekről ne is beszéljünk.


A te szavaiddal élve én egy elviselhetetlen luvnya vagyok. Mert ha te nálunk dolgoznál és ezt tennéd, akkor bizony én egy idő után az asztalodra borítanám az egész cuccost, amit ott hagytál, ha nem használna, akkor a következő adag a fejedre menne.


Ismét a te szavaiddal élve: én a rinyapicsa szintén rendbe tennélek, ha a hűtő miattad bűzölögne. Bár én elsőre kidobnám a még friss cuccodat is, hogy tud a hűtő nem egy komposztáló. Érted?


Mit tanultál te otthon, ha neked ennyi az igényed?


Gondolom sosem kerülhetsz a közelembe, mert ilyen közönséges és tapló embereket nálunk nem szokás alkalmazni, aminek én nagyon örülök, és gondolom te is:DDDDDD

2016. aug. 31. 10:22
Szerencsére haza tudok járni ebédelni.
39. syria (válaszként erre: 19. - C73db520ef)
2016. aug. 31. 09:08
Tuti, hogy valamelyik magasságos minisztériumban dolgozol. :D Tévedek?
2016. aug. 31. 08:26
mindenki mosogat maga után, persze mindenhol van egy "nagy okos" ... nálunk is van egy elviselhetetlen luvnya..aki felhúzza magát ha mások után el kell mosogatnia, mert mondjuk valaki csak evett és berakta a csap alá, de mondjuk jött egy telefonja közben vagy egy ügyfél vagy csak épp kedve nem volt....akkor mi van ?? semmi :) a hűtő büdösségéről is lehetne beszélni, mert abból nagy balhé volt egyszer nálunk..ha minden igaz én voltam olyan felelőtlen , hogy egy salátát a kelleténél több ideig érleltem a hűtőben és kicsit beszagosodott...a csoport rinyapicsája felvolt háborodva hogy miez a bűűz és hogy mennyek ki és vegyek szódabikarbónát... ugyan miért? :D mert neki az vált be ..hát ki nem szarja le.. én kávézaccot tettem a hűtőbe, mert azt is írják ilyen célra..hozzá teszem előtte 3 szor súroltam át a hűtőt ..mosószeres vízzel, meg citromos vízzel is! de neki ez nem tetsztett fogta kibxxszta a zaccot és helyette tett be szódabikarbónát. na ha ezt én tettem volna fordított esetben..hajajj !! mondjuk ez egy elviselhetetlen idióta , valamelyik nap nagyon fázott a lábam és leszarom, hogy augusztus 20dika van ha fázik akkor fázik, bekapcsoltam a lábfűtőmet ,hozzá teszem nem mellettem ül és egy elég nagy légterű szobában vagyunk együtt aminek Ő a másik végén ül, dehát szegényt teljesen zavarta...kimentem a konyhába addig ugy hagytam a melegítőt..mire visszajöttem ez a ribi az én asztalomnál kihúzta felbaszta az asztal tetejére mintha Ő itt valaki lenne...az a baj , hogy a kollégák már rettegnek szinte tőle , mert rohat nagy valakinek képzeli magát és ugy kitud kelni magából borzasztó...hát remélem nem zavaros, de nincs kedvem visszaolvasni és kijavítani :D
2016. aug. 31. 07:44
Nálunk a munkatársak zöme elmosogat maga után. Van egyébként közös tányér, evőeszközkészlet, bögre, pohár, de nekem mindenből van sajátom, nem vagyok hajlandó a közös tányérokból és a közös evőeszközökkel enni. Még a konyharuha is a sajátom, tekintve, hogy sokan bajusztörlőnek használják a konyharuhát odabent. Hát köszi, beletörli a zsíros száját a gulyásleves után én meg utána töröljem abba a tányéromat, villámat? Ha előfordul, hogy valaki a mosogatóban hagyja a piszkos edényét azt ügyesen félreteszem és otthagyom. Nem mosogatok el senki helyett, nem vagyok senkinek sem a felesége vagy az anyja. Mindenki takarítsa el a saját piszkát.
36. Panna.33 (válaszként erre: 30. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 31. 05:51

Nem vészes.:D

Mondjuk mostanában nincs kallódó edény.

Néha a hűtőt kell átnézni, mert volt már, hogy beindult a genezis az őslevesben.

35. Channa* (válaszként erre: 22. - 04424e865e)
2016. aug. 31. 05:06

Hát....


Pontosabban így:

"Ééés, megfogom a tányért, megmosom a tányért, feldobom a tányért, elkapom a tányért, csurgatom a tányért, megtörlöm a tányért, éééés kész van a tányér"


És azt hiszem ezt mindenki kipróbálta akkor:DDDD

34. fincsi5 (válaszként erre: 27. - 04424e865e)
2016. aug. 31. 03:54
Köszi.:))
33. Specially (válaszként erre: 31. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 30. 23:39

Nekik is az volt így egy idő után névvel ellátott dobozt lehetett csak a hűtőbe tenni mert volt aki ott rohasztotta az ebédjét,névtelenek mentek a kukába így kicsit rendet tanult mindenki.

Volt olyan aki megette a pizzát felállt és kisétált cigizni mindent ott hagyva,mondtam is neki,hogy nincs itt az asszony aki osszepakoljon utánad.Gondolom otthon mit művelhet 😑

32. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - 974feedc21)
2016. aug. 30. 22:15
A főnök nem bunkó, elmosogat maga után.
31. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 11. - Specially)
2016. aug. 30. 22:14
Na az a halálom, amikor a takarítónő intézi el...
30. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 12. - Panna.33)
2016. aug. 30. 22:14
Pár nap?? Hübammeg :DDD
2016. aug. 30. 22:13
Én vagyok a kakukktojás, akinek saját mosogatószivacsa van, és nem hajlandó a közös tányérokból, poharakból enni-inni. Egy darabig szivattak miatta, direkt elmosták a poharamat, pedig tudták, hogy rühellem, de mostanra elfogadták, hogy ilyen finnya vagyok.
28. 04424e865e (válaszként erre: 26. - Gyöngy:))
2016. aug. 30. 21:27
Miután a földről felvettem. :))
27. 04424e865e (válaszként erre: 24. - Fincsi5)
2016. aug. 30. 21:26
Félénk vagyok, de hódítani akarok.
26. gyöngy:) (válaszként erre: 22. - 04424e865e)
2016. aug. 30. 21:23

És mikor mosod el a tányért?

Pontatlan ez a mosogatás!:)

25. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2016. aug. 30. 21:21
Jó módszer :)
24. fincsi5 (válaszként erre: 22. - 04424e865e)
2016. aug. 30. 21:17
Jaj, ez melyik filmben volt? D Ugye film?
2016. aug. 30. 21:09

Nálunk mindenki elmosogat maga után. A szobatársammal szoktuk egymásét is.


Előző munkahelyeimen volt mosogatógép. Azt a takarítónő pakolta be aztán ki. Mi csak otthagytuk a mosogató körül a dolgainkat. Ott mindkét helyen benne volt ez a szerződésben, tehát nem jófejségből csinálták. Azért volt így, mert mi drágább munkaerő voltunk és ne mosogatással töltsük a fél napot.

2016. aug. 30. 20:58
Megfogom a tányért,feldobom a tányért,csurgatom a tányért, megtörlöm a tányért és kész a tányér.
21. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - 974feedc21)
2016. aug. 30. 20:13

Elmosogatok magam után. Legtöbbször a főnököm után is, de ő is utánam ha úgy alakul.

Van amikor kolléga edényét is, nem csinálunk ebből kérdést.

20. kisj
2016. aug. 30. 19:59

Elméletileg mindenki saját maga után mosogat.

Ha meg mégsem, akkor az, aki előbb megunja a kupit.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook