Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2016 év vége - 2017 fórum

Babatervezés 2016 év vége - 2017 (beszélgetős fórum)


4. Kriking (válaszként erre: 2. - Linett96)
2016. aug. 30. 12:17

Én is 4.-ére nem várom. Nem tudom sikerült-e, majd kiderül. Nekünk ez a 20. ciklus.

Inofolicot én is ittam ettől a ciklustól ,előtte Dr. Czeizel vitamint szedtem. Holnap a doki után okosabb leszek.

2016. aug. 30. 12:14

Szia, Mi már régóta próbálkozunk ,de eddig nem sikerült. Már vérvételen túl vagyok meg párom a sperma vizsgálaton. Holnap kell visszamennem a dokihoz, hogy kiértékelje az eredményt. Akkor okosabbak leszünk.

Ti mióta próbálkoztok?

2016. aug. 30. 12:09

Szia! :)


Nekünk ez a 7. hónapunk. Én Inofolic-ot,Femibiont és D-vitamint kezdtem el szedni ebben a hónapban (az orvosom ajánlotta őket). Előtte sima folsavat, e- és d-vitaminokat szedtem,de nem igazán jött be ez a "kombó" :)

4-5-e környékén lenne a nemvárt,de bízom benne,hogy ez a hónap sikeres volt. Van már 1-2 "jel",bár ki tudja? :) 7-én tesztelek,és majd kiderül :)


Ti mióta próbálkoztok? :)

2016. aug. 30. 11:41

Sziasztok!

Mindenkit várok aki esetleg már belevágott a babaprojektbe, illetve tervezi a közeljövőben. :-)

Beszélgessünk egyet, ki, hogyan készül, milyen vitamint szedtek, milyen vizsgálatokon voltatok már, belevágtatok-e már a családalapításba, mikorra tervezitek stb. :) Írjatok magatokról pár sort!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook