Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zalaegerszegen keresek nőgyógyászt fórum

Zalaegerszegen keresek nőgyógyászt (beszélgetős fórum)


3. évanéne (válaszként erre: 2. - Vivcsusz)
2016. aug. 29. 09:51

Nagyon köszönöm! :-)

Az az igazság, én már a lombikot nagyjából feladtam, pont azért, mert elég sok romboló mellékhatással kellett szembesülnöm, megküzdenem.

Viszont abban a 3 évben, amíg Tapolcára jártunk, eleget túrkált bennem orvos, nem kerestem orvost, miután a szombathelyi dokim iránt elveszítettem a bizalmamat.

Viszont 42 évesen, egy csomó hormon után, eleve miómákkal oda kell figyelni.

Úgyhogy itt az idő...

A Vajda főorvos az egyik jelöltem, merthogy hatalmas az elméleti tudása, hormonokban szerintem nagyon otthon van, de ahogy te is írtad, több tapasztalat is érdekelne.

2016. aug. 29. 09:40

Szia!

Dr. Györe Imrét tudom ajánlani. A LÉDA Magánklinikán rendel és a kórházban is elérhető. Én most már 8 éve járok hozzá. Velem mindig nagyon rendes, segítőkész és képben van velem kapcsolatban. Mivel én is lombikos vagyok ez nagy előny számomra. Eddig bármilyen "ötletemmel" kerestem meg, mindenben támogatott.

A LÉDA felszereltsége pedig I. osztályú.

Igazából mindenkiről mondanak jót is, rosszat is. Várj meg még 1-2 véleményt, aztán ha kell privátban megadom a mobilszámát.

Minden jót nektek!

2016. aug. 29. 09:29

Nem Zalaegerszegen élek, de az a legközelebbi város. Olyan nőgyógyászt keresek, akinek megfelelően fel van szerelve a magánrendelője, hozzáértő, és ha kell, kórházi hátteret is tud biztosítani.

Kérlek benneteket, osszátok meg a tapasztalataitokat!

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook